reklama

Lipcowe mamy 2015

mi nie twardnieje tylko wtedy kiedy mały sie wypina plecy albo dupkę i wtedy w jednym miejscu twarde mam

Mnie za to dziś tak okropny ból brzucha złapał do tego plecy jeszcze rozbolały ledwo doszłam do kuchni po no spe ( ból jak na mega @)
Na szczęście przeszło
 
reklama
dolarganu nie polecam i raczej już go nie podają, bo to znieczulenie na bazie opioidów, pochodna morfiny, które może zmieniać świadomość i jego stosowanie wymaga stałego monitorowania kobiety i dziecka.

my wczoraj byliśmy ze znajomymi i ich małą na spacerze i na lodach. w ogóle w lasku bielańskim jest zakaz wprowadzania psów, a jakieś trzy starsze kobiety miały psy puszczone luzem (bez smyczy, bez kagańca) i jak moja przyjaciółka zwróciła uwagę, że tu nie wolno i prosi, żeby wzięły psy na smycz, to kobiety zaczęły nas wyzywać od "kretynek" i "kazały się spieprzać", a potem twierdziły, że skoro nam pies przeszkadza, to im przeszkadzamy my i dziecko... /:
 
reklama
hej.. ale tutaj spokojnie.. korzystacie pewnie z pogody :) ja zaraz idę spać bo choróbsko nadal mnie męczy..
Mi też czasem twardnieje brzuch, głownie wieczorem albo jak się przemęcze..
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry