reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

U mnie to powoli mdłości się zaczynają chyba bo mam od 2 dni takie lekkie ale przez cały dzień :p a też się stresuję, czy wszystko będzie dobrze...
 
reklama
Wichurka moja beta wczoraj 5000 :D

Coraz więcej nas :)))

Ja będę mieć pierwszą wizytę w poniedziałek, będzie to 5 tc i 2 d - ciekawe czy zobaczymy serduszko :))))

Podobno w drugiej ciąży ma się mniejsze dolegliwości ciążowe - u mnie na razie się potwierdza :D
 
Ja mdlosci mam juz z ponad 2 tygodnie piersi mnie strasznie bola a zachcianki jakies macie kobietki?
bo ja wlasnie zjadlam rybke :-D
 
Michalina No to beta piękna :)
Tyle ze u mnie do zapłodnienia doszło 19.10. Juz w tamtej ciazy podejrzewałam ze mam owu pozniej niz w środku cyklu.
 
mi póki co mdłości na szczęscie nie dokuczają :).w ciąży z Nataszą mdliło mnie non stop przez 4 miesiące.....brrrr strasznie było. Teraz mam masakryczne wahania nastroju i kompletny brak apetytu...
 
Malf mam to samo- w pierwszej ciąży mdłości mi dokuczały okropnie. Teraz ich nie mam, ale za to brak apetytu... Już nie wiem co jeść, żeby w ogóle coś wleciało do żołądka.
 
Witam z rana :) ale sie rozpisalyscie :)
Moja pierwsza ciaza to byl najgorszy czas w moim zyciu wymiomtowalam 24h na dobe do 24tyg pozniej juz tylko rano I wieczorem albo jak bylam troszke glodna. Wiecznie mialam anemie I kilka razy odwodniona oby teraz bylo lepiej :)
Tez was czasamo kluje jajnik?
 
dzien dobry mamuski:) to moja 1 ciaza i tak naprawde nie wiem i nie wiedzialam czego moge sie spodziewac.. ogolnie od 5tygodnia mam mdlosci.. na szczescie nie wymiotuje. boli mnie glowa prawie non stop i nie moge w nocy spac mimo ze o 20 mi sie juz spac chce ale no miejsca sobie nie moge znalesc krece sie i krece tylko;p co do klucia jajnikow. coz mnie codziennie cos w bruchu pobolewa albo zakuje;/ nie wiem czy to jajnik czy nie ale moja Pani dr jak pytala czy mam takie bole to powiedziala ze to normalne bo macica sie rozciaga i wiezadla tez dlatego np moze bolec w pachwinach itd a ze ja dodatkowo mam tylozgiecie macicy to pewnie bedzie mnie pobolewac. aczkolwiek to nie zmiania faktu ze jak mnie brzuch pobolewa to boje sie caly czas czy to nie skonczy sie zaraz@;/
 
reklama
A1990 ja mam identycznie jak Ty
Co cos mnie jajnik zaboli to boje sie ze @ przyszla
Jak ide do wc to sie caly czas martwie ze krew zobacze :-(
Niestety tutaj w irl pol pierwszs wizyta u gin jest dopiero kolo 12 tygodnia co mnie wcale nie udpokaja
A do tego ta infekcja :-(

Moj Kochany Maz naszczescie wymyslil by zabrac mnie w 7 tygodniu(czyli za tydzien w sobote)do gin do dublina na prywatna wizyte i skan wiec juz od dawna dni odliczam
 
Do góry