reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Hej
Dziewczyny u mnie noc byla ok
Wieczorem jak lepilam pierogi(pyszne z mieskiem) okropne mdlosci mnie dorwaly i slabo mi sie zrobilo az musialam na chwilke usiasc
Co Wy robicie zeby pomoc sobie w takich sytuacjach?
 
reklama
Hej
Dziewczyny u mnie noc byla ok
Wieczorem jak lepilam pierogi(pyszne z mieskiem) okropne mdlosci mnie dorwaly i slabo mi sie zrobilo az musialam na chwilke usiasc
Co Wy robicie zeby pomoc sobie w takich sytuacjach?

Aniu ja jem jem I jem chwilowo dziala ale w pierwszej ciazy co zjadlam to odrazu oddawalam hehe
Jestem na imprezie urodzinowej I jem za wszystkich :D
 
Aniu własne pierogi z mięsem mniam uwielbiam :-) Zresztą wszystko własnej roboty zawsze lepiej smakuje niż kupne.
Mili ale masz fajnie z tą imprezą ja dawno nie miałam takiego wyjścia ale już w grudniu wybieramy się na wesele :tak:
 
A ja mam taaaaaaaaki katar- no masakra jakaś!!!! Kicham 1000 razy na dobę.....:wściekła/y: Niech to dziadostwo idzie precz!!!!

Dzisiaj kolejny dzień w domu. Jutro idę z Zo na wizytę kontrolną do lekarza- przynajmniej jakieś wyjście z domu :-D O przepraszam! Byłam dzisiaj w lidlu, po getry dla Zo, wow :-D
 
Gratuluję wszystkim przyszłym mamom i trzymam za Was kciuki :)

sama póki co niecierpliwie czekam na dzień @, test już kupiony ale nie chce wcześniej robić, póki co się nakrecam chyba, wyczulil mi się smak i dużo rzeczy mi śmierdzi ale top na razie tyle i nie wiem czy będzie więcej ;) chciałabym, Marysi przydałoby się rodzeństwo, ale w międzyczasie już czekaliśmy na drugie dzieciątko i nie skończyło się dobrze... :( oby tym razem się udało, jeśli test za parę dni wyjdzie pozytywny to do Was wrócę, jeśli nie to życzę Wam wszystkim powodzenia :)
 
Mili1988 mnie też mniej bolą a brzuszek mniej boli niż ostatnio...
Vivienne trzymam kciuki:yes:

Pisałam posta i go gdzieś wcięło.:baffled:

Wizytę mam na 26go.:tak:Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:tak:Biorę luteinę zapobiegawczo a jutro lecę na badanie ogólne moczu

Jak tam u Was samopoczucie?Mnie zaczyna mdlić od rana i mam dziwny posmak w ustach do tego lekki ból piersi
 
reklama
a samopoczucie jakos.. ogolnie od paru dni mdlosci mnie opuscily co mnie cieszy chociaz zapewne jeszcze wroca;/ cycuchy bola niestety i brzuszek raz na jakis czas zaboli a tak to pogoda masakryczna i humor przez to tez;/ no ja jakos w srode lece zrobic te wszystkie badania krwi i moczu wiec troszke krwi mi upuszcza;p i wogole dziewczyny jako ze ja jestem 1 raz w ciazy i nie wiem jak to jest z tym badaniem moczu? e niby ten poierwszy poranny ma byc tak? tylko kurde jak ja wstaje ze 3 razy w nocy na siku to ten poranny to juz nie bedzie poranny;/ i nie wiem jak mam to zrobic:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry