reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Angi gratuluję synka;)
Mnie się brzuch nie spina zero skurczy czy dolegliwości poza tym że dzieć maltretuje pęcherz...więcej dziś nie doczytam wizyta w czwartek na 16 to może i ja się pochwalę kogo noszę pod sercem:-)
Ania miło że wróciłaś;)
Pogoda piękna wiosenna to i rzadziej zaglądam ale postaram się poprawić bo potem ciężko nadrobić... powtarzam się:sorry:
Dobranoc;*
 
Witam dziewczyny po tygodniowej nieobecności.
Bylismy u rodziców i neta nie miam, dopiero Was doczytalam.
Angi gratuluje chłopca :)
Ania Belfast ja Cie pamietam-witaj ponownie :)
Wszystkim kobietom po polowkowym gratuluje udanych wizyt :)
My z kolei wróciłyśmy z córeczka znów przeziębione, ja znów zatoki a Hania strasznie kaszle wiec jutro biegniemy do lekarza. A juz było pare dni spokoju.
Z dobrych rzeczy to moje 10-cio miesięczne dziecię zaczęło chodzic :)
Aha zapomniałam zapytac która z Was robiła juz test obciążenia glukoza? Ja robiłam w czwartek bo jutro mam wizytę. Zniosłam to tak samo zle jak przy pierwszej ciazy tzn wypić wypilam i nawet mnie nie zemdliło tyle ze przed drugim pobraniem tzn po 2h zasłabłam i juz mi piguła na leżąco pobierała krew bo nie byłam w stanie siedzieć bo mi cukier spadł do 42. Na czczo miałam 80, po 1h 127 i po 2h 42. Miała któraś podobnie?
 
Ostatnia edycja:
cześć, ale się rozpisałyście :D na szczęście udało mi się nadrobić.

co do kawy, to my kupujemy w ziarnach, mielimy w domu i zaparzamy w kawiarce.
ale ostatnio pijam też odkrycie mojego A. - Mama Coffee, to jest kawa zbożowa z kompleksem witamin, bardzo fajna :)

Mama Coffee

dziś planuję skoczyć do sklepu, bo wymyśliłam, że zrobię kapuśniak i ciasto sernikowe z bezą i jagodami :)

a wczoraj zajrzałam do H&M i oczywiście kupiłam maluchowi koszulkę, bluzę i spodnie (;
 
Martyska1223 wspolczuje tak z rana w takiej kolejce to strasznie sie siedziec nie chce
Jak masz mp3 to sobie jakas muzyke zapodaj i dasz rade ;-) a jak nie to tel i gra albo poczytaj cos :-D

Ja kompletnie sie nie wyspalam a tu do pracy znow trzeba isc na prawie 10h :-( myslec pozytywnie musze dam rade
 
reklama
Avalka,ja tak mam ze spinaniem,skurcze....w poprzednich ciazach nie mialam tak.....

Angi,gratuluję syna.... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Wichurka,gratuluję kroczkow!!!!! :D

Martyska,najgorsze w tych kolejkach jest to,że nikt nie chce przepuścić ciężarną.....no zdecydowana większość....
 
Do góry