reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

hej, mamy karmiące mm, czy wasze maluchy miały/mają może problemy z zaparciami? bo Olaf się napina, stęka, wygina, brzuszek ma twardy, ale kupki nie robi. wczoraj w końcu w połowie dnia zrobił 2-3 z rzędu i od tamtej pory znowu zero w pieluszce. wkurza mnie to, bo się męczy ): dostaje wodę i krople biogaja, ale na razie nie widzę spektakularnych efektów. myślicie, że powinnam jeszcze poczekać kilka dni czy już raczej zmienić mleko?

Spróbuj z bebilonem, drogie mleko ale chyba najmniej problemów brzuszkowych po nim.



Jeju jak mało zostało do wypakowania :) suuuper zaraz lista będzie zamknięta :) fajnie :)

Trzymam kciuki za zbliżające się cc :)

U nas chyba kryzys laktacyjny. Mały niby najada się z piersi ale jak ściągam to jak było po 100 mil teraz ledwo 30-40 z obu :/ czas się przeprosić z herbatkami i carmi chyba :D

Mamy kp macie jakieś pomysły na to? Czy kryzys sam minie i wróci wszystko do normy? Chciałam zacząć więcej ściągać by od sierpnia już tylko na moim mały był :/
 
reklama
IMG_0816(1).jpgKornelek urodził się dziś o 9.38 3220 i 55 cm 10 pkt
 

Załączniki

  • IMG_0816(1).jpg
    IMG_0816(1).jpg
    24 KB · Wyświetleń: 150
Patka gdzie tam.... teraz pora na cesarki Klary i Miq. Newsy od Kropki. Potem może wreszcie Malf, dalej Michasia i Thriade, cc Moriam i dopiero my......
No właśnie, prosze mi się tu nie wcinać w kolejkę!!! :wściekła/y: :-D:-D

Ja już przyjęta,na swoim łóżku,krew pobrana,żyły na obydwu rekach rozwalone bo krew nie leciała,miałam usg wg sprzętu szpitalnego mała malutka 2880 i teraz leżę sobie pod ktg
Dawaj znać :)

hej, mamy karmiące mm, czy wasze maluchy miały/mają może problemy z zaparciami? bo Olaf się napina, stęka, wygina, brzuszek ma twardy, ale kupki nie robi. wczoraj w końcu w połowie dnia zrobił 2-3 z rzędu i od tamtej pory znowu zero w pieluszce. wkurza mnie to, bo się męczy ): dostaje wodę i krople biogaja, ale na razie nie widzę spektakularnych efektów. myślicie, że powinnam jeszcze poczekać kilka dni czy już raczej zmienić mleko?

A rozmawiałaś o tym np z położną środowiskową, czy u Was nie była jeszcze?

Zobacz załącznik 700637Kornelek urodził się dziś o 9.38 3220 i 55 cm 10 pkt
Gratulacje!!!!

Poprawiłam sobie humor fryzjerem, ale nie na długo. Mój mały diabeł mi się w nocy kotłował w brzuchu, ale ona chyba nie rozumie, że tędy nie wyjdzie :confused2:
 
klara gratulacje! :-)
już połowa lipca a większość rozpakowana :-)
mamusie jak wasze dzieciaczki śpią w nocy? mój maluszek wstaje o 22 i zasypia dopiero o 1.. później wstaje tylkko na karmienie..
 
Klara gratulacje!!!!!!!! :)

Kagusia pamiętam te wieczory :) trochę to potrwa zanim maluszek się przestawi do tej pory buszowal nocą w brzuszku :)
 
My już po ktg i paskudnym obiedzie,jak na złość na ktg skurcze się rysowały
 

Załączniki

  • 1436961720649.jpg
    1436961720649.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 63
Olga ja bym zmieniła mleko. Przy starszej córce tez miałam ten problem. Wypróbowałam: Nan, Belilon, Bebiko, Enfamil i zadno nie pasowało, dopiero Hipp Bio Combiotyk spasowalo jej. Moze to spróbuj.
 
reklama
Do góry