reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Jak czytam to co piszecie to dosłownie jak bym widziała obraz z naszego domu..
Dziewczyny a po jakim czasie używania BOBOTIKU zauważyłyście rezultaty? Ja używam od czwartku ale na razie nie za bardzo widzę poprawę...

U mnie po dwóch dniach była już różnica. Przez te dwa dni przed każdym mlekiem podawalam 3 krople i później z każdym dniem coraz mniej. A teraz podaje tylko po kąpieli przed spaniem :)
 
reklama
U nas noc masakryczna,mały ze zmęczenia nie mógł zasnąć i bujaliśmy go od 1 do 3 w nocy.Łeb z niewyspania myślałam ze mi pęknie.Ja tak samo jestem niewyspana i w nocy to już było takie apogeum,myślałam że się rozryczę.Do tego córka jest alergikiem i po kąpieli w chlorowanej wodzie w basenie pół nocy płakała bo dostała swędzącej wysypki.Tak że noc pierwszorzędna.Podejrzewam,że ten trądzik u małego to nic innego jak alergia na nabiał,bo nawet te krostki miał na uszach a teraz ma takie ropki na uszkach.
 
u nas mały taki grzeczny, że aż nie mogę uwierzyć, że on jest mój (; byliśmy dziś w kawiarni i na frytach, a mały cały czas się uśmiechał i sobie gadał albo obserwował otoczenie :)

a co do smoczków, to u nas ulubiony jest dynamiczny z lovi, a drugi w kolejności tommee tippee ortodontyczny.
 
u nas mały taki grzeczny, że aż nie mogę uwierzyć, że on jest mój (; byliśmy dziś w kawiarni i na frytach, a mały cały czas się uśmiechał i sobie gadał albo obserwował otoczenie :)

a co do smoczków, to u nas ulubiony jest dynamiczny z lovi, a drugi w kolejności tommee tippee ortodontyczny.

Zazdroszczę,mój jak nie śpi to marudzi,płacze,trzeba mu ciągle zmieniać pozycje.
 
Testy produktowe za nami....
Pierwsza noc z opatulonym Kornelem.
Polecam otulacz....nocka ok.Dla dzieci,które mają spory odruch moro i się wybudzają, dla tych co krótko śpią super.

Polecam też chustę.Kupiłam bawełnianą tkaną skośnokrzyżową,sama uczułam się wiązać z youtuba i z instrukcji.Dziś popełniłam pierwszą kieszonkę i Kornelek się chustował- super dla moich obolałych pleców.2h spał a ja nie czułam nic.Nie bójcie się chust.
 
Ostatnia edycja:
a próbowałaś go na brzuchu układać? nasz jak jest marudny, to tak położony w kilka minut się uspokaja i potem zwykle zasypia.

moj tak samo przewaznie zasypia na brzuszku jak jest marudny
ale dzis strasznie jest marudny chyba przez ta pogode bo na rece nie na brzuchy nie na plecach nie w wozku nie bujaku nie sam ne wie czego chce
dostal cyca pospal pol godziny i na nowo marudny
 
reklama
moja też okropnie marudna wieczorem, ale u nas od początku tak było. W dzien potrafi sama w łożeczku zasnąć, a wieczorem za nic w świecie, godzinami zasypianie trwa, nic oprócz noszenia i bujania na rekach nie pomaga:-( Najczęściej biore ją do siebie do łożka, bo nie zamierzam sie męczyć tak jak sie męczylam ze starszym, masakra z zasypianiem była a ja chodziłam jak wyschnięte zombi. Mialam ambicje nauczyć go ładnie zasypiać a efekt byl taki że ja byłam padnięta i nerwowa a on nerwowy i marudny ze mną - a i tak nauczyl sie zasypiac dopiero jak mial 3 lata. Co sie mam przejmować, nawet sie nie obejrzę a tulące się do mnie maleństwo bedzie nastolatką i powie mi "odczep sie stara" - trzeba sie nacieszyć tym że jestem jej niezbędna.
 
Do góry