reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

A my mamy chyba skok rozwojowy...nie spalam do trzeciej w nocy,cyce mam powyciagane pod Szczecin :-D Ale za to jak zasnela że mną w łóżku to spała do 8 ;-)
Thriade wietrzyc,wietrzyc,wietrzyc...
Nam odpadł po 11 dniach,niczym nie smarowalam ale w uk nie kąpia niemowlat dopóki nie odpadnie :-o ale wyszło nam na dobre :-)
 
reklama
Thriade, u nas po octenisepcie pępek sie paprał, zaczęłam czyścic patyczkiem moczonym w spirytusie i zaraz się pięknie zaschnęło i kikut odpadł
 
Michasia nie jest aż tak źle ja ze Szczecina i nie widzę ich jeszcze :D :D :D

Thriade ja przy pierwszej i drugiej córci niczym nie psikalam sam się wysuszyl i odpadl. Położna jak była to spirytusem przemywala.

Czekamy na badanie ucha i zobaczymy czy jutro nas wypuszcza trzymajcie kciuki :) oby bo juz mam dosyć tych 4 ścian :( i starsza córcia strasznie tęskni za nami. ...
 
Michasia dam znać :D :D

Dziewczyny uważajcie jak myjecie maluszki żeby woda im do ucha nie W leciała. Przeważnie zapalenie ucha idzie od nosa czyli kataru Ale unas tego nie było i lekarz mówił ze wystarczy trochę wody w uchu i bakterie się rozwijają....

Nadal czekamy na lekarza. ....
 
Hej. Jak wasze dzieci przeszły szczepienia 5w1. Nie wiem czy to po szczepieniu ale w dzień szczepienia mały był bardzo niespokojny ciągle płakał wręcz krzyczał, wczoraj zaś cały dzień spał a dzisiaj od rana powtórka cały czas płacze. Wcześniej się tak nie zachowywał i nie wiem czy to po szczepieniu czy zbieg okoliczności i może to kolka. Dodam że gorączki ani obrzęków nie ma.
 
nasza niunia przy wypisie miała 3350 a w środę już 4850 gram wiec tez rośnie nam ładnie:-)

u nas kikut odpadł po 2 tyg psikałam octeniseptem 2 razy dziennie i nic sie nie paćkało ładnie wysechł może za mocno go moczysz thriade??? albo właśnie za delikatnie sie obchodzisz mi w szpitalu pokazali żeby aż pociągać do góry i się nie bać....

ola to chyba jeden z objawów poszczepiennych taki nieutulony płacz my dopiero przed soba mamy szczepienie na sama mysl robi mi sie słabo mielismy isc dzis ale przelozylam balam sie ze w razie czego to w weekend w szpitalu opieka jest beznadziejna.........
 
reklama
Moj maly juz wazy 5100:)
A co do pepka Thriade to mojemu odpadl dopiero po 5 tygodniach. Podobno bardzo gruba mialam pepowine. Ale tez fakt ze chyba za dlugo sie zbyt delikatnie z nim cackalam..
 
Do góry