reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Klaudia chodzi Ci o tzw spiralę ?? U nas koszt 500 zł ale nie wiem co robić bo organizm może to odrzucić i wtedy 500zł pojdzie do kosza. Ja jak dostane okres to zaczynam brać tabletki anty..
A ja mam pytanie z innej beczki, kiedy zaczynacie czytać maluchom ??:tak:

Ja czytam od kiedy się mała pojawiła na świecie...;-)
 
reklama
Klaudia chodzi Ci o tzw spiralę ?? U nas koszt 500 zł ale nie wiem co robić bo organizm może to odrzucić i wtedy 500zł pojdzie do kosza. Ja jak dostane okres to zaczynam brać tabletki anty..
A ja mam pytanie z innej beczki, kiedy zaczynacie czytać maluchom ??:tak:

Martyska jest taka spirala za 500 ale mi chodzi o taką wkładkę hormonalną chyba Mirena się nazywa. Super skuteczna na 5 lat i zdecydowałam się na nią bo po spirali gin mi mówił że okresy mogą być obfitsze a po tej wkladce rzadkie I skąpe.
 
witaminy musze zakupic ,
a anty wzięłam recepty na minipigułke cerazette (ale nie wiem kiedy zaczne,bo w zasadzie moge w kazdej chwili ..)
 
Dałam wczoraj małej ten delicol dwa razy przed ostatnimi wieczornymi karmieniami i noc super, nie prężyła się w ogóle. Nie wiem czy tak szybko zadziałał czy to przypadek, ale dziś po tej nocy wróciłam do świata żywych. Niestety nie może być za dobrze. Mam dziś urodziny, a męża poszczyknęło coś w plecach, że ledwo chodzi. Nie poszedł do pracy a ja do obsługi mam dwójkę :( a miało być tak pięknie.
 
zdecydowanie za ciepło ubierasz do mieszkania, moim zdaniem także na dwór, przecież mała ma na sobie 4 (!) warstwy :szok:
no niby tak, ale wszystkie cienkie-kocyk i bluza sa cienkie. Ja tmam warstw 3 i kurtke grubsza niz jej bluza i wcale za cieplo mi nie jest :no: w mieszkaniu tez mam podkoszulke i na to koszulke dlugi rekaw . Albo ja taki zmarzluch jestem :)
chociaz moja mama z kolei glowe mi suszy ze mala za cienko ubieram :baffled:
 
no niby tak, ale wszystkie cienkie-kocyk i bluza sa cienkie. Ja tmam warstw 3 i kurtke grubsza niz jej bluza i wcale za cieplo mi nie jest :no: w mieszkaniu tez mam podkoszulke i na to koszulke dlugi rekaw . Albo ja taki zmarzluch jestem :)
chociaz moja mama z kolei glowe mi suszy ze mala za cienko ubieram :baffled:

no ale pamiętaj, że dziecko nie jest Tobą (; lepiej lekko wychłodzić, niż przegrzać. o tym położne na SR mówiły. rodzice mają tendencję do zbyt ciepłego ubierania, a dziadkowie to już w ogóle. sprawdzaj kark i plecy, to będziesz wiedziała, czy małej nie za ciepło.
 
Thriade najlepsze życzenia!

U nas "zimny wychów" sie nie sprawdza, mamy wlaśnie paskudny katar od 4 dni :baffled: w te zimne dni Jula miala na dworze body na krotki rękaw, na to pajac i dres, czapeczka, kark byl suchy i lekko cieply - byla ubrana tak jak ja plus czapka i zachorowala :-( Teraz w domu ma body, pajac i owinieta w koc, zmarzluch mój zasmarkany :-( Ale i zimno mam w domu, sama nosze rajtki pod dresem, co to bedzie w zimie :-(
 
reklama
Do góry