reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

A ja mam pytanie co do @

Po 4 tyg od cc przyszła długaaa prawie 2 tyg i w sumie od pierwszego dnia wychodzi ze powinnam dostać w weekend a od tyg bola mnie okropnie jajniki :(

Czy to normalne?Regularne są po porodzie czy nie?
Anty mam zacząć brać od pojawienia się @
 
reklama
Poza wymienionymi przez Ciebie my dużo gadamy - gugamy i teraz jak mowie do niej aaaa ona odpowiada guuu. Bo sama już nas zaczepia nie płaczem a właśnie mówiąc bądź krzycząc aguuu. Gugamy jeszcze inne zwroty :)
Od środy ćwiczę z nią codziennie buziaczki - jeszcze bez powodzenia :)
Też się nad tym zastanawiałam.. Póki co to bawimy się na macie, machamy zabawkami, dużo gadamy, śpiewamy piosenki - ja dzieciowe, a tata the 80s :) (tata musi gitarę odkurzyć)... Książeczek nie czytam jeszcze, ale mam zamiar kupić w przyszłym tygodniu jakieś wierszyki i będziemy nadrabiać zaległości :)

Dziewczyny, które kp i nie dostały jeszcze miesiaczki, stosujecie jakieś zabezpieczenia czy ufacie naturze?
Prezerwatywy, naturze nie ufam :) Zwłaszcza po cc, taka ciąża szybka mogłaby być zbyt niebezpieczna...
 
Ja musze se zakupic komplet prezerwatyw... Chociaz ich nie lubie .... Narazie to mialam dzis pierwszy raz od hen hen czasu a zeby bylo smiesznie ... Mlodego nakarmilam w nocy o 3 a M go odlozyl i zucilam sie na M ....
 
Dziewczyny, które kp i nie dostały jeszcze miesiaczki, stosujecie jakieś zabezpieczenia czy ufacie naturze?

u nas gumki, choć też nie przepadam. Ale przynajmniej potem nasienie nie cieknie ze mnie, trzeba pozytywów szukać... Natura, hmm, już w podstawówce mieliśmy zajęcia o cyklu kobiecym i wiem że najpierw jest jajeczkowanie a potem miesiączka, więc dzień płodny będzie nie wiadomo kiedy.
 
reklama
Moja mała wodzi oczkami za wszystkim co się rusza. Największe zainteresowanie oczywiście wzbudza telewizor :)
My zaraz rozpoczynamy weekend, o 15 zbieramy się i jedziemy w stronę Katowic do rodzinki. Trzeba zaproszenia na chrzest rozdać. Buziaki dziewczyny . 20150912_104600.jpg
 

Załączniki

  • 20150912_104600.jpg
    20150912_104600.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 56
Do góry