reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
ja narazie @ nie mialam no i tez musze zaopatrzyc sie w gumki :-)
moj parzy sie na przedmoity i nawet za mna wzrokiem patrzy jak przechodze obok niego ale oczywiscie najwieksze zainteresowanie tak jak u martysi tv ma :-)
 
ja narazie @ nie mialam no i tez musze zaopatrzyc sie w gumki :-)
moj parzy sie na przedmoity i nawet za mna wzrokiem patrzy jak przechodze obok niego ale oczywiscie najwieksze zainteresowanie tak jak u martysi tv ma :-)
 
jeśli o mnie chodzi, to nie wierzę w "ufanie naturze", rozsądny człowiek się zabezpiecza, zwłaszcza po cc, kiedy następna ciąża powinna być najwcześniej za ok. 2 lata. ja zamierzam się na tabletki przerzucić, bo nie lubię prezerwatyw, jest w nich coś obrzydliwego.
 
Dziewczyny czy wszystkie Wasze dzieci wodza już oczkami za przedmiotem??? Bo mój nie :(
Moja tak, ale nie zawsze i nie za każdym...Ale jak wychodzę z pokoju i leży w łóżeczku to odwraca za mną głowę.

jeśli o mnie chodzi, to nie wierzę w "ufanie naturze", rozsądny człowiek się zabezpiecza, zwłaszcza po cc, kiedy następna ciąża powinna być najwcześniej za ok. 2 lata. ja zamierzam się na tabletki przerzucić, bo nie lubię prezerwatyw, jest w nich coś obrzydliwego.
Mnie lekarka mówiła, że po roku już jest ok, ale wiadomo im później tym lepiej.
Brałam tabletki w sumie 8 czy 9 lat i się różnie po nich czułam.. sama nie wiem czy się zdecydować na tę mini pigułkę czy nie..
 
reklama
Dziewczyny czy wszystkie Wasze dzieci wodza już oczkami za przedmiotem??? Bo mój nie :(
Mojej przedmioty nie obchodzą, ale wodzi oczami za ludźmi, szczególnie za bratem. Aaa nie, jedna zabawka jest ciekawa - paw Lamaze! Wszystko inne jest nudne, lepiej patrzeć na malunki na ścianie które mama zrobila :-D
 
Do góry