reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Maartuulaa - pięknie Ci maluch przybiera [emoji5]


Tymuniek - kapusta kiszona mówisz.. jak o niej pomyślę - to mam chęć, ale jak jestem blisko niej to już chęć odchodzi [emoji19]

Integral - spokojnie... Może waga się zatrzyma. I może w większości to woda?
Gratuluję jaja papużego - niech się zdrowo chowa [emoji3]

Katarzyna. Anastazja - gratuluję pięknych wyników i maluszka i Twoich, i życzę równie udanej drugiej połówki ciąży [emoji5]


Przyszła Mamusia - ja byłam na usg 3d/4d w 20 tc. Wszystko fajnie widać (poza płcią bo akurat tu nie chciała córa współpracować)


Lilith - nie przesilaj się. Za dużo sobie narzucasz wszystkiego.. Przez dzień dwa nic się nie stanie, jak wszystko poczeka [emoji6]. Zdrówka!
 
reklama
AIM no nie zgadzam się.. Juz tyle razy pisałam, że ja jem bardzo mało i wcześniej dużo ruchu plus ćwiczeń a w pewnym momencie zalalo mnie nie wiadomo skąd i to jeszcze celullitem i woda. Jeszczenie jadam prawie wcale słodyczy, masła, chleba. Nie używam majonezu.. A waga idzie i idzie do górę..
A ja już tyle razy pisałam że mniej więcej/około/i synonimy tego, a nie, że uważam odzwierciedlenie 100%.... Czytaj ze zrozumieniem...
 
Katanka nie mam pamieci nigdy do lekow ale bralam juz nystatyne, pumifucort, gyonax chyba tak to sie nazwyalo wsio na recepte

Linoone to chyba nie musisz sie martwic o wage :) super ze tak dzialasz. Ja tez cwicze od paru dni. Wczesniej mialam nisko lozysko i zakaz, pozniej nie moglam sie zebrac. Ale wpadlam juz w rytm

Katarzyna gratulacje

Przyszla mamusia pare z nas ma 3d-4d w czasie zwyklego USG np polowkowego (18-22) pomiary i tak lekarz wykonuje w 2 d a poniej pokaze buzie, stopy, plec "dla zabawy" rodzicom.

Kasia, Misia powodzenia
 
Witajcie dziewczynki.
Lilith zdrowka [emoji4]
Pumelowa w ala lesniczowce w lesie to ja teraz jestem moj tatko tak sobie mieszka na emeryturce i wczoraj nagle tak zawialo ze caly las sie kladl szokdo tego ulewa ale juz spoko teraz troche sniegu z deszczem.
Ja odebralam dzis wyniko krwi u mnie ok tsh 0,94 to chyba dobrze u starszaka 2,98 ale norma do 4 wiec chybatez ok, glukoze naczczo ma 101 ale teznie jest zle. Tak to jutro wesele wiec trza sie troche ogarnac.
Co do tycia rozkrecamsie juz plus 5 a to 19tc dopiero,
Integral super rozmnazacie sie hurtowo [emoji6]



f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
@kika333 Pewnie tak czasem jest, zwykle jeżeli ta sama się powtarza kilka razy i kilka razy była wyjaśniana, a potem znów się powtarza-wtedy zwykle już mi się nie chce być cichą i milusią i na spokojnie np piąty raz to samo pisać :) tak to raczej staram sie być ok :)
 
Często to robię :D ale jeżeli moje któreś zachowanie względem kogokolwiek cię utraciło to cię przepraszam.
 
reklama
Przyszła mamusia ja dzwoniłam się umówić to mi powiedzieli ze najlepiej po skończonym 20tc, byłam w 20+2

Misia kciuki!

Kasia831 kciuki!

Lilith ale też związane z wiatrem :D
Niestety nie mam tu gór, tylko sosny :D ale babcie mamy w Brennej więc rzut beretem;)

Wendy super! Wg znajomego genetyka w ciąży powinno się wyjechać na łono natury i jeść co się uprawia:D:D udanego wesela! Ja dziś robię panieński szwagierce:D






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry