reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dzień dobry!
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy i za wsparcie. Jesteście cudowne i bardzo doceniam ,że tak się mną przejmujecie.
Dziewczyny, dostaliśmy namiary na jednego z najlepszych lekarzy od bliźniąt, który się specjalizuje w powikłaniach i operacjach. Przyjeżdżają do niego z całej Europy. Mamy wizytę w środę o 12. Cena 700 funtów ale to się nie liczy.
Chcemy mieć druga opinie.
Mam nadzieję, że zdarzy się CUD !!!
 
reklama
Bry. Jak zwykle od 6 nie śpimy, syn ma drzemkę, a mi się wydawało, że wieczorem czułam boba w brzuchu i rano tak jakby miał czkawkę:-) :)
Ja dopiero połówkę mam 7.03, a wizytę u ginki1.03 i już mam wrażenie jakbym rok nie była na wizycie.
My mieszkamy też tak jakby w lesie przy torach w takim drewniaku 4rodzinnym szeregowym. I od rana czuję stres przez ten wiatr, zwłaszcza, że w lato takie były wichury, że przy domu nam drzewa łamało i niedaleko dachy zrywało:no2:
Męż zaraz z pracy wróci i robimy całkowicie domowe hamburgery i fryty na obiad :-) :)
Wczorajsze dwa pączki i wielka paka chipsów przyprawiają mnie o mega moralniaka, muszę się ogarnąć:-p Na wadze widzę3 lub 4 kg na plusie, zależy gdzie wagę postawię, jedno jest pewne. Muszę opanować zachcianki.
 
bulkaasia to dobry pomysł z inną opinią, trzymam kciuki

ja się wyspałam i od razu lepiej :) kaszel i katar dalej mi towarzyszą ale jest lepiej :) wieje u nas strasznie, i padać zaczyna, ale powietrze czyste przynajmniej ;)
 
Dzień dobry!
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy i za wsparcie. Jesteście cudowne i bardzo doceniam ,że tak się mną przejmujecie.
Dziewczyny, dostaliśmy namiary na jednego z najlepszych lekarzy od bliźniąt, który się specjalizuje w powikłaniach i operacjach. Przyjeżdżają do niego z całej Europy. Mamy wizytę w środę o 12. Cena 700 funtów ale to się nie liczy.
Chcemy mieć druga opinie.
Mam nadzieję, że zdarzy się CUD !!!

Super, ze się wam udało kogos takiego znalezc i to tak szybko, moze akurat taki doktor cos lepszego wymysli :) Trzymam za Was bardzo mocno kciuki
 
Pumelova udanej imprezy :D

Bulkaasia trzymam mocno kciuki, każda opinia jest ważna a jak tak dobry lekarz to na pewno warto :)
 
Bulkaasia życzę by wizyta była udana :)

Ewella90 dziękuję!

Jak sobie radzicie z bólem kręgosłupa? Godzinę stoję w kuchni i już mnie boli. I tak codziennie. A brzuch dopiero będzie wielki:o

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bulkaasia dobrze ze termin nie.byl odlegly bo do specjalistow czasem trzeba czekac i czekac trzymam &&&
pumelova bawcie sie dobrze

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Bulkaasia swietnie ze udalo Wam sie dostac (tak szybko) do polecanego lekarza. Zawsze warto skonsultowac z drugim lekarzem, tez na pewno tak bym zrobila (ja w ogole mam male zaufanie do lekarzy). Trzymam za Was kciuki, przesylam duzo pozytywnej energii!
 
reklama
Jak sobie radzicie z bólem kręgosłupa? Godzinę stoję w kuchni i już mnie boli. I tak codziennie. A brzuch dopiero będzie wielki:o
Klęczenie podparte, i powolutku unosisz na raz prawą rękę do przodu i prostujesz podnosisz lewą nogę, żeby zrobić z plecami jedną linię. I parę sekund potrzymać. Potem powoli zmiana. I tak regularnie, mi to sporo w okresie studiów pomogło. Kiepska jestem w tłumaczeniu ćwiczeń, ogarniasz o co mi chodzi ten opis?
 
Do góry