reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

@Integral nie martw się wagą. Jeśli faktycznie wszystko idzie w biust i brzuch to nie ma co się niepotrzebnie stresować..
Gratuluję jajka! ;)

@Tymuniek boję se cesarki bo to w końcu operacja. Poza tym ja mam lekkiego fioła na punkcie swojego ciała, ćwiczeń, i bym chciała jak najszybciej wrócić do formy.. a z tego co słyszałam po cesarce trzeba trochę odczekać zanim zacznie się ćwiczyć. Na pewno dłużej niż po sn.. ale wiadomo, jak będzie trzeba ciąć to nie będę dyskutować

@Ika89 też mam tendencje do tycia niestety.. mocno się muszę pilnować z jedzeniem

@bulkaasia super ze znaleźliście specjalistę. Trzymam kciuki za wizytę!
 
reklama
Bulkaasia - czekamy do wtorku i trzymam kciuki! Z tym lekarzem to naprawdę super, że udało Wam się do niego dostać namiary i przede wszystkim zapisać. Cena jak napisałaś w tej sytuacji nie ma żadnego znaczenia - najważniejsze są dziewczynki ! Trzymajcie się!

Pumelova - ważne, że zapytałaś i się upewniłaś, że wszystko jest w porządku. Ja spróbuję również na mojej najbliższej wizycie coś więcej wyciągnąć od mojego lekarza :)
Na ból kręgosłupa polecam masaż robiony przez drugą połówkę :p oczywiście nie leżąc na brzuchu tylko siedząc na brzegu łóżka z wyprostowanymi plecami i masować głównie dolne partie kręgosłupa, pleców. Mnie pomaga :D
I udanego wieczoru panieńskiego ! Nie przemęcz się !

Lilith - u nas też mocne wiatry, ale nie aż takie jak Ty opisujesz... co prawda gałęzie na drogach się zdarzają. Ważne, że nikomu nic się nie stało! I nie bierz tyle naraz na siebie, tym bardziej, że podłapałaś od synka choróbsko ! Trzymaj się !

Z tą glukozą o smaku cytrynowym mnie zaskoczyłyście ! Nie wiedziałam, że jest takowa dostępna i pewnie z niej skorzystam bo obawiam się odruchu wymiotnego :(
Melduję, że przez 2 dni nie będę dostępna ze względu na brak dostępu internetowego, ale w poniedziałek wszystko nadrobię :p

EDIT :
Integral - gratuluję jajka ! Rzeczywiście w takim przypadku dobrze by było, aby papużki miały gniazdko, żeby mogły spokojnie je wysiadywać. Są do kupienia w w sklepie zoologicznym z taką specjalną wyściółką, która ma za zadanie trzymać ciepło z kupra rodzica (ładnie ujmując) :D
 
AIM ja tam widzę, że powtardzasz to samo, bez względu na to czy jest dodatek mniej więcej etc mam prawo napisać, po swojemu bo nie odlisuje na każde Twoje wypowiedzi. Zasada pozostają taka sama.. Nawet jak musisz ileś set razy powtarzac.
Co najwyżej tylko Twoje wypowiedzi czytam bez zrozumienia i narzuce sobie obkwiazek czytać każda Twoja wypowiedź, co byś się bulwersowac nie musiała bo zaś ogolowi piszesz to samo a jednej pierwszy.
Szkoda, że się tak nie rzucasz po innych co draza któryś raz ten sam temat na który ty juz raczylas się wypowiedzieć.


Aga leżalo właśnie :p juz od środy ogarnialam i czas najwyższy. Za to już po robocie częściowej, trochę zostawiłam dla cory, niech się wykarze.


Kasia u nas tez pieknke, słońce od rana i nic wiatru. Za to okna mam megaa brudne.. A myjaki dopieromza kilka dni, i zimno jednak jest.


Kika no najwidoczniej mam obowiązek czytać każdy post :)


Wendy bardzo fajny wynik.
U mnie nowy ze środy to tsh 3,4 a ft4 11. W przyszłym tygodniu idę do endy.


Pumelova bardzo brakuje mi gór.. Uwielbiam. A tu mam plaże :(


Bulkasia jam dobrze, że jest jeszcze taka możliwość i to ze specjalistą specjalistów wizyta. Koszt spory ale fakt, w takim wypadku pieniądze nie mają znaczenia. Czekamy niecierpliwie piątku i kciuki bardzo mocno trzymamy.


Pumelova mam listę ćwiczeń ale głównie taki zwykły gorsecik mi pomaga na chwilkd. Wole stać i chodzić niż np.siedziec bo boli bardziej.


Linoone niestety do jakiegoś 6m po musisz poczekać po cc. Tez nie lubię tego okresu ale lepiej nie szaleć.
 
Kasiulka dzieki za odpowiedz. Mam pimafucort, posmarowalam i jest lepiej. W poniedzialek zrobie sobie posiew...
Ja jestem pewna, ze to mam ze slodyczy, bo na basn nie chodze, bawelna, zadnej chemii nie uzywam :-( i nagle bum, muslalam ze bede po suficie jezdzic:-/

Bulkaasia - tak sama wiem, ze nie ma co opierac sie na opinii tylko jednego lekarza, takze trzymam kciuki i przesylam na ile mozna troche pozytywnej energii :-*

U nas tez wialo, tak, ze hej!!! Ale na szczescie zadnych zniszczen na ogrodzie nke widze ;-)

Koszulka " mam piekna corke" dotarla dzis;-) nie wytrzymalam i zalaczylam do reszty prezentow dla meza, na 30 stke.
Chcielismy sie wyrwac do kina ale chyba obejdziemy sie smakiem, bo nie widac nic ciekawego :-(

A tak wracajac do ciast, to zrobilam 3 bita, tak mnie naszlo:p ale dzieka za wszystkie podpowiedzi ;-) niestetu przy grzybku to tylko popatrze na to ciasto....eh.
 
Bulkaasia - czekamy do wtorku i trzymam kciuki! Z tym lekarzem to naprawdę super, że udało Wam się do niego dostać namiary i przede wszystkim zapisać. Cena jak napisałaś w tej sytuacji nie ma żadnego znaczenia - najważniejsze są dziewczynki ! Trzymajcie się!

Pumelova - ważne, że zapytałaś i się upewniłaś, że wszystko jest w porządku. Ja spróbuję również na mojej najbliższej wizycie coś więcej wyciągnąć od mojego lekarza :)
Na ból kręgosłupa polecam masaż robiony przez drugą połówkę [emoji14] oczywiście nie leżąc na brzuchu tylko siedząc na brzegu łóżka z wyprostowanymi plecami i masować głównie dolne partie kręgosłupa, pleców. Mnie pomaga :D
I udanego wieczoru panieńskiego ! Nie przemęcz się !

Lilith - u nas też mocne wiatry, ale nie aż takie jak Ty opisujesz... co prawda gałęzie na drogach się zdarzają. Ważne, że nikomu nic się nie stało! I nie bierz tyle naraz na siebie, tym bardziej, że podłapałaś od synka choróbsko ! Trzymaj się !

Z tą glukozą o smaku cytrynowym mnie zaskoczyłyście ! Nie wiedziałam, że jest takowa dostępna i pewnie z niej skorzystam bo obawiam się odruchu wymiotnego :(
Melduję, że przez 2 dni nie będę dostępna ze względu na brak dostępu internetowego, ale w poniedziałek wszystko nadrobię [emoji14]

EDIT :
Integral - gratuluję jajka ! Rzeczywiście w takim przypadku dobrze by było, aby papużki miały gniazdko, żeby mogły spokojnie je wysiadywać. Są do kupienia w w sklepie zoologicznym z taką specjalną wyściółką, która ma za zadanie trzymać ciepło z kupra rodzica (ładnie ujmując) :D
Budke one juz maja, wyscielona trocinami. Samiec wysiaduje jaja w dzien a samica w nocy. Z tego co czytalam to tych jaj bedzie wiecej!!! Puki co do budki nie zagladam.[emoji1]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katanka nie sadze ze od slodyczy.... to sa uroki ciazy czesto

Ale na wlasna reke nie wiem czy bym podjela teraz leczenie.. moze skontaktuj sie z lekarzem
 
Ostatnia edycja:
Z tym grzybkiem to ja sie tez dorobilam. Ale jakims cudem nie mam objawoe.... no moze tylko ta wydzielina. Dostalam od ginki Gynalgin. Mam stosowac 7 dni.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katanka nie sadze ze od slodyczy.... to sa uroki ciazy czesto

Ale na wlasna reke nie wiem czy bym podjela teraz leczenie.. moze skontaktuj sie z lekarzem

Tak masz racje czytalam tez, ze w ciazy to " norma"....
Zobacze jak to dalej bedzie, bo przez weekend i tak mnie nie przyjma:-(
Nawet gdyby objawy ustapily to w pon ide wymaz zrobic, dla swojego spokoju.
Wiem, ze grzybka mozna tez tylko uspic ( nie wyleczyc) i pozniej on sie lubi, przy roznych okazjach reaktywowac :-/
Dziad jeden!!!
 
reklama
Jeśli nie jesteś pewna możesz samym lactovaginalem spróbować się podleczyc do poniedziałku. Kuouje pH takj balance ale on ma w składzie to samo i często jak coś czuje to od razu dodatkowo ładuje a nie tylko zapobiegawczo.
To iryrujaca przypadłość i ciężko wytrwać kilka dni.

Aaa i nasiadowka z kory dębu jest bardzo dobra lub z tantum rosa. Nawet okłady zewnętrzne pomagają na popuchniecia, zaczerwienienia czy swędzenia.
 
Do góry