reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam się w niedzielę :)

Juz po obiedzie-bardzo dobra wyszła nam kaczka z szybkowaru robiła się 30min i wyszła mięciutka.
Byliśmy do południa na spacerze, widać już ludzi na rowerach, rolkach u nas na paprocanach oczywiście tłumy ;)
Teraz odpoczywam bo bolą mnie plecy we wtorek mam wizytę u swojego ginekologa musze zapytać czy mogę iść na masaż dla kobiet w ciąży do fizjoterapeuty trochę by pomogło pewnie.

Tak dzisiaj dzień teściowej ;) akurat ja do swojej dzisiaj idę na kawę bo juz dawno nie byliśmy(man jakieś 300m do nich :D) a sukienkę ma mi przerobić na maszynie ;)

Morela ja też płaszcza juz nie zapielam i ubralam sweter większy ;)

Pola tez idziemy na to spotanie Bezpieczny maluch 22 marca, dobrze, że jest ciekawie prowadzone :)

Miłego popołudnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja w maju skończy 4 ale cały czas jezdzi na biegowce, nie umie na takim z pedalami a wczoraj jej wyjeliśmy ... mam nadzieję że do lata się nauczy. Uważam że biegówki nie ma co już kupować.
U mnie dziś leniwie obiad ogarnelam na deser galaretka, zmywarka zmywa, ja się grzeje pod kocem bo ręce mam skostniale. Weekendy przeważnie u mnie kanapowe bo na co dzień do pracy. Jakaś taka przemeczona jestem...
 
Hejka właśnie wyszłam z basenu i susze włosy. Dzisiaj pływało się rewelacyjnie. Żadnego ciagniecia. Wyszłam po 30 minutach bo znowu mi się zimno zrobiło. Chyba za wolno pływam na ten basen. Ale na pewno ponad 40 przeplynelam. Powolutku, z paniami na torze, mąż poszedł na szybkie tory, a ja dostojnie żabką i na pleckach :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella ale bym pojeździla na rolkach! Ahhh
Byłam dziś w bobowozkach w kato, obsługa słaba szczerze mówiąc :)
Ta sukienkę przerabiasz niebieska czy coś innego?:p

Inka kupisz szybkowarem- lubię rosol ale długo się robi:D

My idziemy zaraz na spacer po lody!






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia_831 - dziękuje i dobrze wiedzieć :D mam nadzieje ze mi tez troche posluzy:p

Morela_87 - w szoku jestem ze w 2 dni taka zmiana wow :) w tym worku pewnie tez pieknie wygladalas :D ja we wszystkie moje kurteczki wiosenne sie nie dopinam ale zawsze chodziłam w rozpiętej:D a w plaszczyk tak ledwo ledwo[emoji14]

Misia12 - ale zazdroszcze basenu :D

Lilith - dziękuje :D chyba bedzie wstążka pod kolor butów :D tylko najpierw musze buty ogarnąc:p




Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć drogie Mamy, ja z lipcówek 2016 ;) mam dużo nowych, oryginalnych rzeczy firmy La Millou, z likwidacji sklepu. nie bede tu wklejac linka zeby nie spamowac, ale jesli ktoras bylaby zainteresowana oferta, to zapraszam na priv! pozdrawiam Was ;)
 
reklama
Ja tak tylko na szybko bo Lena dostała jelitówki. Mam nadzieję , że mnie ominie. Jak na razie to wyje z bólu i biega na kibelek a ja razem z nią bo serce mi pęka jak tak płacze.

Co do płaszcza to poszłam w rozpiętym:)

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry