reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aha,gratuluję,spory chłopak,po brzuszku nie było widać,odpoczywaj i szybkiego powrotu do formy życzę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha gratulacje! Ale wielki [emoji33]

Kurde dzis kiepski dzien na cC był :/ tez czekam az opiszesz swoja historie. Trzymaj sie!!! Jak najmniej bolu, jak najwiecej siły! Buziaki ogromne!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Karuzela &&& od rana będę czekać na wieści. Ja wątek z opisami porodow poczytam już po, wystarczy mi opis Kasiulki i nim się będę sugerować :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,

Mój synek urodził się o 9:06 i uwaga tutaj szok : 4090 i 59 cm, nie mam pojęcia, gdzie on się zmieścił, szacowana waga była 3600 [emoji28]

CC koszmar z komplikacjami ale opiszę kiedy indziej , umieram [emoji22]
Gratulacje, szybkiego powrotu do zdrowia. Jak synek ma na imię

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lilith - gratulacje!!! Szybciutko i dość sprawnie poszło (mimo tej ucieczki pod zebra) - suuuuper!!!

Witaj Irene [emoji3]- życzę Ci Maleńka wszystkiego co najlepsze [emoji8][emoji8][emoji8].
 
Do góry