reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Cześć dziewczyny :-) Dopiero w listopadzie okaże się ,czy będę lipcówką 2017,ale baaaardzo bym chciała. :tak: Jak widać na suwaczkach, mam już 2 dzieci, staramy się o trzecie. Cykle miewam nieregularne,a więc może być różnie,ale zobaczymy. 2.11 mam mieć wizytę kontrolną u ginki i też termin @, mam nadzieję,że nie przyjdzie. :-) :) Nie jestem w stanie określić dokładnego terminu owulacji, teoretycznie miała być 19.10, czyli 15 dc,a przytulanki były parę dni wcześniej i później 20.10 i 21.10,liczę na to,że owu mogła się spóźnić.
Oczywiście sobie wkręcam,ale odnoszę wrażenie, że cycki mi urosły. :-D:-D Pozwolicie,że zostanę u was chociaż do czasu wyjaśnienia czy zapyliłam,czy nie? :sorry2: Będę dźwięczna. :D
 
reklama
Karotka trzymamy kciuki!!!u mnie to samo Mega nieregularne cykle tylko dwa ostatnie byly 29 dniowe.wrocilismy 07.10 z Krety a 10.10 byla owulacja i sie udalo. Czekamy na wiadomosci
Megan zapraszamy
Maziajka ogolnie tylko cycki jak balony i ciagniecie w dole i zmeczona jestem w tym tyg ale to Chyba bardziej ze po pracy lece po mala Do przedszlola i albo kogos ma Do zabawy tutaj popoludniu albo mA jakies zajecia wiec ja zawoze i wracamy wieczorem.ale mezu mA popoludniu Do pracy wiec juz nam obiadek ugotuje i trocken posprzata wiec przynajmniej mniej na glowie
Troche mniej martwi brak jakis wiekszych objawow Bo z coreczka mialam duzo wiecej
 
Witam Dziewczęta [emoji4] U mnie termin z Om wypada 03.07.2017 [emoji5] jestem po dwóch badaniach bety. W poniedziałek wynik 142, w środę 310. Na wizytę u ginekologa umówiony jestem na 10.11.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marta witaj :-) chyba jestesmy rowiesniczkami 1989:-)??
w ktorym dniu cyklu robilas bete?
Ja robilam w 24 dc ( 10 dpo) i bylo 32 a 47h pozniej czyli w 26 dc bylo 117 0.o przyrost 270% moze blizniaki:D

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Mam wade wzroku i jeszcze taka chorobe neurologiczna w 1 ciazy tez mialam cc.

Dopadly mnie straszne mdlosci juz w nocy przez sen mnie.mdlilo o.0.
Umylam wszedzie podlogo i tak.mi.smoerdzi tym.ajaxem bleehh

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witajcie ,
na początku gratuluję wszystkim przyszłym mamom
czekałam az ktoś zacznie wątek lipcówek bo bałam sie to sama zrobić :)
pozwoźcie ze się przedstawie mam 34 lata i jestem w ciąży z moim 3 dzieckiem, dziś jest mój 31 dc. Wczoraj byłam u lekarza biorę acard, folik i luteinę, następną wizytę mam 8 listopada, tp teoretycznie 4 lipca
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry