reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Beatka gotuje. Bez niczego, samo warzywo/ warzywa, odcedzamy i blenduje z minimalna ilością wody.
Ja podaję serek naturalny bieluch. Ale muszę poszukać jeszcze, może będzie coś lepszego. Bo z wyboru ktory był w sklepie to ten najlepiej, ale może są lepsze
 
reklama
No Emol bieluch jest bardzo dobry też go podam w swoim czasie.

A zupke to podobnie jak emol 2-3 warzywa które jadla już osobno np brokuł marchewka ziemniak gotuję razem w wodzie ( tak żeby zakryła warzywa) do miękkości i blenduję razem z tą wodą. Wychodzi taki krem, ostatnio dodałam też mini wiórek masła [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O jacie ile popisałyście. Jak Wy to robicie i znajdujecie czas na takie wpisy? Tylko ja jestem taka nie zorganizowana???:baffled:
Nie nadrobię odrazu 19str. Więc będzie na raty.

Aha ja nie daję jeszcze mięska ani jajka, ale Maja nie chętnie je cokolwiek. Fajne te piłeczki i Miki zainteresowany nimi.
Gratulujemy pełzania.

Madzik byłyście na szczepieniu czy odwołałaś?

Emol fajnie Arturowi w tej spacerówce. Macie podobny wózeczek do naszego.
Ja też przytyłam i mam różne nastroje. Też muszę szukać nowej pracy, a tu dwoje małych dzieci...i już nie jestem taka młoda. Nie martw się, jesteś młodziutka, śliczna, studiujesz żeby mieć lepsze kwalifikacje, znajdziesz pracę o jakiej marzysz.
Mam nadzieję że egzamin ok?
Wyjazd napewno będzie fajny, miło że pomyślał mężuś.

Maziajka u Was były bobki , a u nas od listopada non stop na miękko, aż na plecy i kilka dziennie. Maziajka dokładnie tak samo myślę. Jak patrzę na te moje wszystkie dzieci jak one się kochają, to mam łzy w oczach. Misiu uwielbia Majcię, a ona aż piszczy na jego widok. Najstarszy codziennie dzwoni i pyta co u maluchów i chce zdjęcia. Sama słodycz.

Katja my nie mamy smoczka więc nie zmieniamy.

Dziewczyny jak ja tak czytam, to ja chyba Maję za lekko ubieram? Ale ona i tak jest ciągle spocona...

Linoone jak u Was po szczepieniu?
Nie można dać dziecku lepszego prezentu niż rodzeństwo, tak jak maziajka pisała. Chyba że ktoś ze względów zdrowotnych nie może, to zrozumiała sytuacja.
Ja też będę musiała szukać pracy, ale nie chcę na razie nawet o tym myśleć, bo się tylko nie potrzebnie nakręcam. U nas żłobki nie są tanie, a na państwowy nie mam co liczyć, do tego doliczę dojazdy i pewnie po mojej wypłacie będzie.
Gratuluję spadku, ja niestety przybrałam i jestem załamana. Po co ja tą baterię do wagi kupiłam??
Fajną miałaś pracę, super!

Ola W płaciłaś za pneumo? Jak mały po szczepieniu? O już doczytałam. Chyba bym zgłosiła to zaczerwienienie, mimo że bez gorączki.
Myślę że za jakiś czas pod opieką dobrego lekarza będziesz mogła jeszcze mieć bobaska.

Kasia zabawne:yes: to pozycje akurat dla mnie.:happy:

Chybra ja też nie mogę oglądać takich programów. Właśnie dziś oglądałam jak dziewczyny oddawały maleństwa do adopcji. No masakra. Ryczałam jak bóbr.

Ewella jeśli chodzi o spotkania, to moje zaproszenie nadal aktualne:tak: może w ferie, to maziajka też Jasia zabierze i będzie kolega dla mojego młodego?
Nie długo zapomnisz o nie przespanych nocach i zatęsknisz do takiego maleństwa, zobaczysz.
Dobrze że Iga po szczepieniu bez temperatury.

Aim nie do końca się zgodzę, bo ja pierwszy poród miałam masakra i mały przez 6mcy miał takie kolki, że ja nosiłam go w nocy, a moja mama która jeszcze żyła nosiła go w dzień na zmianę z moim mężem jak wracał z pracy. To był obłęd i co prawda długo dochodziłam do tej decyzji, ale jednak chęć posiadania maleństwa wzięła górę i tak pojawił się po dłuuugiej przerwie ( za długiej) misio i Maja.

Napolka dziękuję, zakupy udane. Oczywiście wszystko dla dzieci:D dla mnie tylko 2 pary majcioszków, ale dobre i to.
Jak wam idą ćwiczenia?

Bab moja Majka też tak robi i wydaje mi się że albo jak się zdenerwuje/jest śpiąca, zmęczona. A jak się tak pręży , to też może dlatego że chce żebym z nią na rękach pochodziła i ponosiła, ale pewności nie mam.

Poranna burza ja aż tak bardzo się tym nie przejmuję, że Majka mało przybrała, najważniejsze że w ogóle przybiera. Ma apetyt, robi kupy, to czego mogę jeszcze chcieć? A jak wiadomo każde dziecko inne i inaczej się rozwija/przybiera.

Aga_km no niby mało, ale ona kilka kupek dziennie robi. To co bidula wypije, to od razu wydali:laugh2: my też raczej do szczupłych nie należymy, więc przybieranie na wadze jeszcze przed nią:)

Pola najważniejsze że randka się udała. Jaka waga...fajnie że u was ok po szczepieniu

Pumelova fajnie że kojec wam się spodobał, oby Agatka chciała w nim spędzać czas.
U nas zazdroś trochę jeszcze jest, ale nie wielka, widzę że im Majka bardziej się do niego cieszy, tym bardziej on za nią szaleje. No ale u nas spora różnica, nie wiem jak u rodzeństwa z mniejszą różnicą.

Hmmm...mówicie dzieci po 40? To ja wam powiem , że to super sprawa! I mimo że ja czuję się wypompowana i nie raz jak zombie, to wszyscy w koło mi mówią, że bardzo korzystnie wyglądam, że wręcz mnie odmłodziło(może tylko ściemniają?:laugh2:) ale i tak polecam!

Abed najlepszości dla Majusiowego bliźniaka forumowego z okazji pół roczku❤

Cdn.
 
Aniek, po szczepieniu jak zwykle ok. :o
Hmm, myślę, że musisz tak każdemu odpisywać. Przeczytaj ostatnie dwie czy trzy strony i do tego się odnieś ;)

Mój dziś zrobił sobie imprezę, obudził się o 3.30, jadł przez parę minut i do 5 nie spał, tylko się kręcił i śmiał. To jakiś koszmar, ledwo żyję.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Saba, Portugalia super, bylam w okolicach Faro i jeszcze tam wrócę ;)

Mmag tak jak Judith pisze, na spokojnie może jeszcze nie jest gotowa na nowości pomału i będzie jadła :)

Ja sama gotuje warzywa na wodzie normalnie, a obiadki z mięsem kupilam w sloiku narazie na tej promocji a rossmanie ( Pumelova sobie tylko ciastka bez cukru kupilam resztę Idze)

Emol jak ząb ?

Aniek ok zaczekamy na ferie, super :) a jak Maja śpi w nocy cos lepiej ?
 
reklama
Hej,

Aniek byłam na szczepieniu jednak, Teraz spokój do roczku mam :)
Ja mam 31 lat i boję się że będę chciała jeszcze jednego malucha...jestem dzieckiem rodzicow ktorzy mnie mieli w wieku 40 i 45lat i przyznam szczerze ze (w tamtych czasach) bylam jedynym dzieckiem w klasie ze starszymi rodzicami dlatego postanowilam sobie ze w pozniejszym wieku nie bede miec dzieci bo sie zawsze wsrydzilam ze rodzice sa starsi. Dzieciaki sa okrutne wiem....W dzisiejszych czasach natomiast jest to naturalne i tak jak piszesz fajne. Myślę że człowiek jest dojzalszy i ma inne spojrzenie na macierzynstwo i zycie...tak mi sie wydaje przynajmniej
Myślę że każda z nas chce jak najlepiej dla swojego szkraba więc nie ma co się spierać. Jednej pediatra mówi tak , drugiej inaczej A 3 przeczyta coś w internetach ;) Dlatego ja uważam że tak warto pytać się innych (pediatry, czytac artykuly) ale własna matczyna inticja jest tak samo wazna. To my znamy nasze dzieci najlepiej :)

Ja wczoraj byłam już tak wykończona Natalka że "podjelam"decyzję ze kończę kp...ale to tylko na kilka godzin bo płakałam jak szalona że już nie będę jej karmić Wkurza mnie to że nie da się jej odlozyc do lozeczka, zeby tak z dnia na dzien jej sie zmienilo :( od urodzenia spala sama z dziewczynami w pokoju a tu nagle od 2 tyg odłożenie jej to święto...

Jutro chyba po fotelik pojedziemy i łóżko piętrowe do dziewczyn zamówimy
 
Do góry