reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola my teraz jesteśmy na Madalińskiego i wg mnie wszystko ok. Ten szpital poleciła mi lekarka która wypisała skierowanie do szpitala. Napisze ci jak to u nas wyglądało wieczorem albo jak znajdę chwilę bo jest szansa że dziś nas wypuszcza ale czekamy na obchód lekarski.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bab, ja do samego szptala nic nie mam. W zasadzie nas traktowali dobrze poza „naćpana” panią doktor, ktora próbowała nas na sile zatrzymac ewidentnie nie zapoznając sie z karta. Bo sorry, ale zdziwienie, ze dostał kroplówkę tuż po tym jak mowila, ze zaczęła szykować wypis, a to na samym jego wstępie było zaznaczone, No to słabo...
Natomiast historia z tym noworodkiem- wiaodmo, ze mogło sie zdarzyć wszędzie i każdemu. Ale tekst „wiedziała pani jaki szpital wybiera” - No wybacz, ale nie rozumiem :)
Wiec ja sie troche zaraziłam. Natomiast pielęgniarki były dla nas super. A to, ze nas chcieli dluzej zatrzymac to pewnie w każdym szpitalu by miało miejsce. Tylko pani teoche przegięła. No ale nic.
Swoja droga jak juz obydwie musiałyśmy byc na madalinskiego to szkoda ze nie w tum samym terminie ;p
A czmeu Wy tam?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A No i pewnie dybysmy byli w tygodniu, a nie weekend to tez by to inacEj wygladalo ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bob dlaczego w szpitalu jesteście ? Zdrowka i szybkiego powrotu do zdrowia

My po wizycie, najprawdopodobniej trzydniówka, ale to będziemy wiedzieć jak go wysypie, na razie druga doba gorączki. Siedzimy w domu i marudzimy ;)
 
Misiu ja leciałam w lutym z rayanerem i miałam jeszcze wózek 2w1. Część tapicerowana wrzucilismy w worek foliowy, w który była zapakowana od nowości [emoji2] ramę chcielismy streczem owinąć ale ostatecznie sobie to darowaliśmy. Nic sie z wózkiem nie stało. Zostawiliśmy go przed wejściem do samolotu i tak samo go odbieraliśmy.
Teraz na wakacje biorę już joie i będę do niego szyła torbę żeby tapicerka się nie pobrudziła. Szkoda mi wydać 200 zł na torbę i tata mi uszyje taki wielki worek jak na kapcie żeby tylko przed brudem ochronić.



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola nie z tego co się orientuje to osoba z rodziny, jako spadkobiwrca z mocy prawa, nawet jeśli wydziedziczony ma prawo domagać się zachowku od spadkobiercy rzeczywistego. To jest określone procentowo w kodeksie cywilnym zdaje się.

Kasia ja też mam pralkę w kuchni ale póki co małej to nie przeszkadza.

My od 3 dni mamy gila do podłogi [emoji20] mała ma problem ze spaniem. W ciągu dnia zasypia i śpi w zasadzie tylko w chuście, wtedy chyba najłatwiej jej z tym noskiem. Wydaje mi się, że to górne dwójki bo pod palcem dziąsło takie twarde i po dentinoxie humor sie poprawia.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti dobry pomysł może się skuszę. Pan w sklepie też tak polecał.
Olu pominiety w testamencie może walczyć o zachowek 50%tego co dziedziczy normalnie gdy nie ma testamentu , wydzuedziczony raczej nie, bo chyba był powód do wydziedziczenia. Mamy podobna sprawę.
Chybra śledzę last minuty :) mam kilka na oku. Rodos, Cypr, lub tradycyjny Egipt :)
Biedne chorowitki, zdrówka wszystkim.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,

Ola W super że już wszystko dobrze U Was :* Dobrze że wyszliscie na żądanie. Ja tak z średnia wychodziłam bo pediatra na sile chciała nas zostawić (bez podstaw)-zapewne o kasę chodziło.

Natalia od tygodnia ma katar,od jakiś 3 dni zielony. W sumie nic więcej ale ewidentnie jej przeszkadza i bardzo dużo go ściągam. Jak myślicie iść jutro do pediatry??? Ja to zawsze się boję że coś dodatkowego złapie albo mam wyrzuty że komuś bardziej potrzebującemu zabieramy miejsce....

Aaaa byłam z średnia córka u alergologa i dostała na 2 mc lek bo możliwe że ma astmę....już się schizuje i w nocy spać nie mogę:(

Za to muszę Wam się pochwalić że mimo że mój mąż czasami tak mnie wkurzam to jest bardzo cierpliwy i chyba na prawdę mnie lubi heheh ;) kupił mi pralki suszarkę ecobubble addwash :) W czerwcu mamy 10 rocznicę ślubu,muszę coś ekstra wymyślić no ale może z mniejszym budżetem;)
 
Madzik ale Ty tą pralkę traktujesz jak prezent dla siebie?
Nie zrozum mnie źle ja też bym się cieszyła, pralka ogolnie ekstra, ale jeśli to prezent to trochę tak jak Ty byś jemu na rocznicę kupiła zmywarkę...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia wlasnie sie zorientowałam w temacie i jako ze Kuba sie urodził zanim ona zmarła, to moge sie ubiegać o zachowek w jego imieniu. I moze to wynieść 2/3 połowy, ktora należałaby do mbie gdybym była pominięta, a nie wydziedziczona.
Powód wydziedziczenia mnie był i sie go nie wypieram i z nim nie zamirzeam dyskutowac, bo taki był fakt (trudna sprawa). Ale z racji na pewne fakty, ktore były za zycia tej kobiety, zamierzam sie ubiegać o zachowek dla syna. Bo jest jedynym spadkobierca poza mna w linii prostej, a wydziedziczyla tylko mnie (nie pomyslała przyszłościowo).


Madzik ja bym poszła, bo zielony katar moze byc infekcja bakteryjn

Ja nie mam pomysłu na prezent urodzinowy dla męża :( o rocznicowym nie wspominając.... a da od siebie oddalone o kilka dni [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry