reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Madzik mój wpadl na podobny pomysl [emoji23] tyle ze sam mial dosc wywieszania swoich skarpetek ( ma ich tony, zawsze tego jest najwiecej) kupil wiec pralko-suszarke [emoji12] coby latwiej sie zylo [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czytam Was na bieżąco ale im dalej tym trudniej odpisać na wszystko.
Ola masakra w tym szpitalu, dobrze że wyszłaś na żądanie.

Łącze się w bólu z chorującymi, u nas niska gorączka od wczoraj (37,5-38,5) I kaszel:(

A w takiej pralko suszarce to potem te suche rzeczy są pogniecione ? Zainspirowało mnie to żeby odpisac[emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola, Madzik - polecam stronke "prezent marzen" [emoji6]. Rok temu wzielam mezowemu off road, a teraz mysle o czyms wodnym albo paralotniarskim.


Emol - zwariowac mozna na takich warunkach, gdy ciagle cos... Trzymam kciuki aby udalo sie zamienic na cos bardziej swojego.


Madzik - tez bym sie ucieszyla z takiego prezentu [emoji5], ale ja to inna jestem (jaraja mnie sprzety domowe) [emoji16].
Zdrowka dla Malej!


Misia - uwielbiam Cypr... 4 lata temu byl jeszcze dosc "dziki". Sporo jezdzilismy po nim, starajac sie jak najwiecej indywidualnie poznac. Nie wiem czy to bylaby dobra opcja na wyprawe z takim maluszkiem. No chyba, ze bedziecie siedziec w okolicach hotelu. Na ta chwile wybralabym Rodos [emoji6]


Ola - ojjj, grubo temat rodzinny [emoji853]. Powodzenia [emoji110]


Abed - zdrowka dla Was [emoji8]



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylesa kurcze skąd człowiek ma wiedzieć co jest zaburzeniem? Te zaburzenia SI mnie ciekawia, skąd mam na to wpaść.. swoją drogą gdzieś ostatnio w nocy czytałam o nich i tam były przykłady że zaburzenia są jeśli dziecko nie lubi dotykać piasku, brudzic sie, chodzić stopami golymi po trawie.. no wypisz wymaluj ja[emoji16] czytałam co jak się nie leczy i jak się to objawia u dorosłych to oczywiście coś tam pod siebie podporządkowalam, mówię to mojemu przejęta a on że przecież każdy tak ma :/(unikanie tłumów, stres w kolejce itd)
Ćwiczysz z nim w domu czy tylko na rehab?
Współczuję sytuacji z facetem. Ale szczerze Ci powiem że coś w tym jest, że my z.defaultu zajmujemy się dzieckiem. Jak chce coś zrobić bez dziecka to muszę to zaplanować z moim a on po prostu robi co.chce.

Abed schody! Wow[emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola no to nieźle się porobiło skoro babcia wydziedziczyła wnuczkę, pierwszy raz się z tym spotykam.

To ja Wam powiem, że w sb ja idę do knajpy z bandą dziewczyn, a Mąż idzie za 2 tyg:) No ciekawe jak to będzie, bo szczerze mówiąc dwójkę usypiałam sama tylko raz :-p

Był dziś u mnie brat z dziewczyną, jutro wieczorem przychodzą na bro:blink: Dzieci Ich lubią, a K jest istnym aniołem przy Nich. Swoją drogą K znowu dziś dał taki popis, że ehhhh ręce opadają.

A z ćw zrobiłam dziś jakieś cardio, jutro ładuję ręce;-) ;)

A ten polecam Wam str dehe.pl ze spodniami głównie chyba dla szczupłych dziewczyn z brzuszkiem, wydaje mi się, że właśnie dla mam są w sam raz, kupiłam tam już4 pary:-) :) Super ukrywają to co zbędne.

Dobranoc. Zdrówka!
 
Chyba ciężko nazwać babcia. To dla mnie obca kobieta. Duzo złego zrobiła mojej mamie (psychicznie) po śmierci mojego taty. Takze wydziedziczenie mnie nie dziwi i jest w pełno zasadne. Nie kontaktowałam sie z nia itd.
I nie jestem lasa na kasę po niej, ale uwazam, ze pewna czesc mi sie nalezy. Jako forma zadość uczynienia tego, co kiedys zrobiła mi i mamie. Słowa mogą duzo.
Do tego jak ja spotkałam kilka lat temu to zaczęła mi mowic ze wszystko jest moje, ze mieszkanie jest moje, a okazało die, ze nieprawda, bo spotkałam ja w 2014 roku i mi cos takiego mowila, a testament i akt, w ktorym mnie wydziedziczyla sporządziła w 2012. Takze tak...
Długa historia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kuba w nocy sie obudził z wrzaskiem. Przez 40min nic go nie uspokajało... wyglada na to, ze to ząb, bo dzis jest bardziej widoczny (ma granicy przebicia), ale nie wiem... ja jak to ja schizuje ;) bo jeszvze ze dwa razy sie wyprężył i puscil baki.

Co podajecie na ząbkowanie? I po jakim czasie od posmarowania widzicie poprawę?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olu - ja smaruje dentinoxem, ale mam wersje rosyjska (w aptece mieli jakis taki wyjatek [emoji23]) i niemiecka (ta ma mocniejszy sklad - ten mam od Siostry). Smaruje glownie wieczorem, i ciezko powiedziec jak szybko dziala, bo cala wieczorna procedura do zasniecia trwa ok. 20-30 minut. Fakt faktem, budzi sie po godzinie ale ona tak ma (do 23:00 to ona nie usnie tak na cacy) bez wiekszego marudzenia.


Wspolczuje tego wrzasku [emoji853]. Nie dziwie sie, ze schizujesz, kazda z nas martwi dluzszy placz i szukamy jego przyczyny, analizujemy, itd.

To Ci babcia [emoji34]. Nawet po smierci nie ulatwia Wam zycia, i trzeba o swoje "walczyc".


Chybra, lukne na stronke, bo u mnie brzusio zawsze byl. Dzieki za cynk [emoji5].
Alez Ty motywujesz tymi cwiczeniami.
Fajnie, z tymi imprezami. Dacie rade ogarnac dzidziole - wierze w Was [emoji3]


Wlasnie, Abed - gratulacje! Kurcze pokonywanie schodow w tym wieku - brrraaaaawooo!


Pumelova - Ty juz nie googlaj sobie zadnych zaburzen [emoji14]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry