reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Współczuję mdłości. Który u Ciebie tydzień ciąży? U mnie dzis 5tc 2d. Póki co tylko mam mniejszy apetyt niż normalnie.

Ja w pierwszej ciąży miałam poród sn. Tyle, że to było ponad 7 lat temu i od tamtej pory narobiło mi się trochę problemów ze zdrowiem. W tym jeden, jak u Ciebie - neurologiczny, a drugi ortopedyczny. Wątpię, żeby lekarze zgodzili się na sn, a wizja cc mnie przeraża.

Witaj Hajmal [emoji4]

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka nic nie było jeszcze widać, mam nadzieję ze na następnej już bedzie, poszłam żeby niczego nie przeoczyć - leki, badania itd
 
No to witam się i ja. również będę lipcowka. ostatnia @ 25.09 a termin z OM wychodzi na 3 lipca. Na dzień dzisiejszy wychodzi 4tydz i 5d. I to będzie mój trzeci dzidziuś. :D
 
Witam przyszłe lipcowe Mamusie :) podczytuje Was od wczoraj, bo mam nadzieję, że do Was dołączę... tylko boję się zrobić test...chyba za bardzo się nakręciłam i boję się rozczarowania. OM miałam 29.09. Mam już 3letniego Synka. Jestem po wyjęciu Mireny, bo postanowiliśmy z Mężem starać się o drugiego dzidziusia. W sumie to był pierwszy cykl starań. Strasznie bolą mnie piersi i jestem mega senna, codziennie chociaż godzinkę muszę się zdrzemnąć, dziś mnie nawet tak nagle zemdliło. Ogólnie dziś jest 30 dc. Kupiłam test i teraz zastanawiam się czy robić jutro rano czy poczekać jeszcze kilka dni... jak myślicie?? Gratuluję Wam pozytywnych testów :)
 
No fajnie fajnie. jak to się mówi strach ma wielkie oczy. Ale będzie dobrze . będziemy szczesliwymi lipcowkami.

będzie dobrze :)
Hajmal, Izabela90 ile lat mają Wasze dzieci?
emoji5.png

mój najstarszy ma 7 lat
 
reklama
Witam się z Wami dość nieśmiało. We wtorek w 27dc zrobiłam test i dwie kreski. Beta 28dc 56 a 30dc 162 :)
Miałam być kwietniowka ale w 7tyg poronilam. Teraz czuję że się uda ;)
Wizyta u ginekologa 3.11 ze względu na wcześniej poronienie mam się zgłosić po luteine i acard.
Mamy już 1.5 synka :)
Jeśli chodzi o objawy to mam pełniejsze piersi, czuje ciągle zmęczenie i dzisiaj pierwszy raz mnie zemdlilo.
 
Do góry