reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Emol coś pięknego, że tak powiem jesteś stworzona do porodu[emoji173]Gratuluję!Piękna córcia, teraz wracaj do sił, jakoś teraz będziecie musieli sobie życie przeorganizować, ale będzie super:)
Moja kumpela też urodziła w czw:) Wiecie co? Aż nabrałam ochoty na kolejne.
Chybra a ja też [emoji23] ale ochota ochotą... Rozsądek pokazuje znak stop [emoji12]
 
Chybra polozna sie smiala ze jak tak szybko to trzecie bedzie w domu odbierana. Nie planuje 3 ale i ciaze zdrowe i porody expresowe :) tak jak aha napisala, predyspozycje mam ale rozsadek nad 2 wygrywa :)

Bylam z mezem. Po 1 przyszla moja mama do artura (1 km mamy do siebie)

Rodzilam w praskim i byla lekarka ta sama co z arturem no ale nie zdarzyla przybiec na 2 faze porodu, mialam super polozna a druga ktora przybiegla na 2 faze to ta co mialam przy arturze. Wiec mega. A moj byly lekarz prowadzacy tu juz nie pracuje wiec bez stresu. Nie dostalam kartki co chce na obiad ale mam nadzieje ze nadal jest wybor :)
Mam te same problemy co z arturem w sprawie karmienia. Cofnieta warga, ja chowajace die brodawki, na razie dokarmiam mm, ale mam dostawiac do kapturkow bo mloda chociaz ma odruch ssania i moze wyssie mleko, cycki sa nieco ciezsze i pelniejsze ale trudno jej je oproznic.
 
Emol gratulacje. Zdążyłaś do szpitala :) ale szybko. Jaka piękna kruszynka.
Aha rób następne, takie ładne chłopaki masz [emoji14]
A u nas jest tak , ze mam ochotę się zastrzelic. Mąż uśpił Grzesia w 10 minut. Ja p....le normalnie wyć mi się chce jak przychodzi usypianie. Za to wyszła kolejna 4. I byliśmy na pobieraniu krwii.
 
reklama
Misia oj rozumiem [emoji16] młoda jak jest z mężem to jest super. Bawi się sama, zasypia w sekundę, nie ma z niczym problemu. Wkraczam ja i się zaczyna jęczenie, płacz, że na ręce... szkoda gadać:p
 
Do góry