reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ola W - u nas na zaczerwienionego susiaka Pani doktor kazala kapac w rumianku. Pielegniarka powiedziala nawet zeby wlozyc wacik nasaczony rumiankiem do pieluszki. My kapiemy malego profilaktycznie raz w tygodniu w rumianku. Tylko trzeba miec na uwadze, ze rumianek moze uczulac. No i jak to odparzenie tylko to najlepiej "wietrzyc" po prostu.
 
Emol...zdjęcia prze-cudne!!Jestem wzruszona:)
Bab im Emi jest starsza tym bardziej jestem przekonana, że nie ma czegoś takiego jak bunt dwulatka.Uważam, że bunt, walka o autonomie zaczyna się już ok 8mż...i już będzie trwać i trwać...pamiętam jak kiedyś tu pisałam, że Emi da wszystko przy sobie zrobić (obciąć paznokcie, umyć główkę itp)-obecnie jakby mi ktoś podmienił dziecko. W 8 m zaczęła ryczeć jak opętana przy przebieraniu pieluszki (jest a propos coraz gorzej) a teraz nie da sobie zrobić nic, ani umyć głowy, obciąć paznokci, jest non stop o wszystko walka bo jak przez tyle miesięcy pomagała zabawa przy wykonywaniu tych czynności tak teraz ona zabawę ma głęboko w d...
Poranna burza mnie to wogóle zdziwiło kiedyś, że rumianek może uczulać, przecież my chyba wszystkie jesteśmy wychowywane na rumianku... doczytałam kiedyś, że ten procent dzieci uczulonych wynosi coś 0,07 heh.
 
Kasia u nas tez bylo. Jednyne co pomoglo to mowienie ze jest teraz starszym bratem i musi pokazac jak trzeba lezec przy zmianie pieluchy lub ze musi pokazac ze obcinanie pazorkow nie boli... bo jak bedzie uciekal to ona bedzie sie bala i brdzie plakala.
 
Hejka ja na szybko bo u nas masakra . Ja nadal chora a dziś rano całe migdałki w ropie. Na szczęście mam jakiś antybiotyk to wzięłam. Oby Grzesia nie dopadło trzymajcie kciuki.
 
reklama
Pumelova wyjęłaś mi to z ust:) Jak mam ją przebierać to od razu mi się ciśnienie podnosi.Po prostu moja córka jest z tych mega temperamentnych dzieci no ale mam co chciałam:)
 
Do góry