reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Misia - super, że mąż wraca na weekend. Wykorzystaj czas pod swoje potrzeby. A co do wyborów Grzesia [emoji16] - o gustach się ponoc nie dyskutuje [emoji6]. Sam wybrał, i to jest najważniejsze [emoji4] (ja zwracalam do zoologicznego piłeczkę z piszczalka, bo przez moją nieuwagę Kalina zajumala jedną)
 
Czesc Dziewczyny po dluzszej przerwie, podczytywalam troszke ale ciezko pisac...
Przede wszystkim Emol serdecznie gratuluje!:) Liwia jest przecudna, a to jak piszesz ze Artur tak fajnie wspolpracuje to miod na moje uszy! Cudnie!

Dziewczyny ja tez tak mam ze czasem juz mnie cos strzela, choc ja juz sie pogodzilam ze zmiana pieluszki w biegu i teraz bardziej mamy walke na nerwy przy sciaganiu Oli ze stolu, czy jeczeniu o malenkie zabawki czy bizu starszej Karolinki. Oli zaczela juz na mnie warczec jak do niej podchodze zeby ja zdjac ze stolu;) a poniewaz ze wzgledu na starsza core powinnam byc teraz oaza szczescia i spokoju (ze szgledu na mowe dziecka), to wczoraj lyknelam pigulke ziolowa na nerwy zeby mnie nie pozarly od srodka;)
 
Hej, wiecie może co można podawać dziecku na bóle brzucha / skurcze żołądka? Słyszałam o wodzie z koperkiem ale jest już praktycznie nie do dostania. Herbatki z koperkiem odpadają bo nie wypije takiej ilości. Jakieś pomysły?
 
Bab - a espumisan? Herbatka miętowa (starszej daje od lat krople miętowe, ale tu odpadają, bo nie podasz Małej łyżki cukru..), a jak nie to... To może syrop przeciwbólowy?
 
O właśnie zapomniałam o espumisanie. Po prostu ją w nocy często brzuch boli a w zasadzie codziennie i budzi się co chwilę, krzyczy i płacze, puszcza baczki więc pomyślałam żeby może coś jej podawać i sprawdzić czy pomoże
 
Pumelova jak już od sił odchodzę jak mam mu zmieniać pieluchę. Jak siku to na biegajaco zmieniam i pantsa wciągam. U nas pomagają książeczki, bo Grześ jest bardzo książkowy.
Mnie też dziewczyny trafia, samemu to jednak ciężko. Np.jak dziś się myłam pod prysznicem to Grześ mi gąbka mył nogi :) oczywiście cały do przebrania. I tylko mama, mama. Dziś planuje się wyspać bo mąż wrócił na weekend.
A wogole to moje dziecko wymiata , byliśmy w Tiger bo -30% i co sobie wybrał , chrumkajaca świnkę, gryzak dla psa.
Hehe:) my tez mamy takiego prosiaka chrumkajacego (dla psow), starsza cora sobie zazyczyla;)
 
Dziekuje dziewczyny za gratulacje. Artur dla mnie jest mily i sie slucha. Ojcu wchodzi na glowe. Pozwala sobie na za duzo, jak ma wymuszac to wie ze nie u mnie. Tatus po chwili placzu wezmie na raczki i pozwoli. Niestety, plany aby miec wspolny front nie dzialaja. Ja mige mala sie zajmowac to on caluje czy wyrzuci pieluche do smietnika, ale kuba niestety nie moze podejsc i sie poprzytulac do malej bo ten juz wchodzi, zaczepia sie o udo i marudzi. Takze jest ciezko ale dajemy rade. Maz do czwartu jeszcze w domu.
Artur ma katar, mloda juz tez ma :/ srednio spalismy w nocy bo trzeba bylo im wciagac wydzieline, teraz mloda odsypia srednia noc, a my niestety nie, bo artur dzikuje. Ale katar u artura to chyba zebowy, bo i sie slini, a jak mu wlozylam palec do gebki to wyczulam pod dziaslem prawa gorna 4, jest juz blisko do wyjscia...
 
Dziewczynki, bo może komuś się przyda ta info: moja zaufana pediatra dała nam skierowanie na usg brzucha, bo „raz do roku należy robić i wypisze mu skierowanie, bo należy mu się jak psu buda” jak to określiła ;)
Nie pamietam czy to już pisałam, ale widziałam, ze Bab pisała o problemach brzuszkiwych, wiec warto pamiętać ;)
 
reklama
Tak, Olu wczoraj pisałaś, ale dzięki [emoji8]. W ubiegłym roku Kalina miała usg brzuszka, więc w listopadzie na szczepieniu też poproszę, a co. I dla drugiej cory także [emoji2]
 
Do góry