reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasia dziwne, że mleka różnią się w poszczególnych krajach (swoje odpowiedniki). Dobrze, że na to wpadłaś. W PL Bebilon profutura zmieniło opakowanie na takie jak ma Aptamil (czyli opakowanie łudząco przypominające opakowanie na kapsułki do prania) ale skład pozostał dokładnie taki sam - przejrzałam skrupulatnie.
 
reklama
A u nas chyba bostonka. Wczoraj w żłobku 5 dzieci z wysypką, w tym mój. Mimo, że rano nic nie miał. Ale lekarz mówi że to bardzo wczesna diagnoza, bo bardzo delikatne ma te krostki.. nie wiem. Za to zasnął o 15 i spał do 5.30.. a w sumie nic mu nie jest, żadnej gorączki.
 
Linoone bostońska na wysypke na dłoniach, stopach w buzi na uchu. A poprzedza to bardzo wysoką gorączką i czerwone gardło. Tak było o u nas że starszym . Zdrówka życzę.

My dziś po szczepieniu :) udało się pleumo ostatnie zaszczepić :) ciekawe jak będzie noc...

A ja dziś tak delikatnie opuściłam telefon, taka nie duża wysokość i mi szybka pęka :( eh
 
reklama
Kurcze, nie wiem co z tą bostonką, bo ani nie ma gorączki, te krostki z brzucha zeszły. Na rękach, stopach nic nie ma. Buzia czysta. Ma wręcz nadmiar energii. Jutro się przejdę żeby go jeszcze raz zobaczył. Bo może faktycznie za wcześnie zdiagnozował..
A to w ogóle tylko w 1 trymestrze jest niebezpieczne. No ale mnie i tak nic nie wzięło. Zawsze jak młody chory to mąż od razu łapie i trzyma go z 2 tygodnie. Teraz ma szczęście że wyjechał ;) Ja na szczęście rzadko kiedy coś łapię ;)
 
Do góry