reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mam dermicin, zmotywowalyscie mnie żeby to wyciągnąć bo też mamy ciemieniuche. Uroki posiadania pediatry w rodzinie - mam całą szafkę leków na zapas od przedstawicieli[emoji23][emoji23]

Tylko nie wiem ile po nałożeniu odczekać bo nie jest napisane.

Faktycznie głupia ta aktualizacja,nie wiem jak odpisywać bez wyłączania widoku podglądu postów.

Chybra powodzenia, ja właśnie kończę tygodniowe siedzenie w domu, mąż wrócił z delegacji więc jakby co to teraz on siedzi [emoji41]
 
reklama
Pumelova już wiem jak odpowiadać hurtem.Piszesz i jak chcesz wrócić do wątków i nie stracić tego co już napisałaś to w trakcie cofania strzałka w lewym górnym rogu pyta cię czy chcesz zapisać wszystko.A później jak znów odpowiadasz to po prostu tamto poprzednie jest już zapisane.Mniej to komfortowe niż poprzednia wersja ale da się jakoś ogarnąć.
 
Hej

Emol dokładnie Miko co raz coś łapie, a ta wizyta u stomatolog to standardowa? Ktoś z was jeszcze był u dzieckiem? Miko tam wszystkich pogryzie haha

Chybra dużo siły i ostatki mojej mocy przesyłam. Zdrówka

Pumelova ja od 23 listopada byłam 3 dni w pracy, najpierw wypad z mężem do Nowego Jorku, powrót i jeden dzień w pracy i Miko biegunka, potem jeden dzień w pracy i ja zlapalam mega zapalenie zatok, jeden dzień w pracy i Miko i mąż ta nieszczesna grypa, już mam dość siedzenia w domu, a jeszcze do tego chory facet [emoji51][emoji51][emoji24] to chyba nie trzeba nic więcej dodawać [emoji848][emoji16] dobrze, że w tych Stanach nabrałam mocy, bo chyba bym się wykonczyla
 
Aha tez byłam z Iga u stomatologa na przeglądzie ;)
Facet chory to znaczy, że juz umiera :p ha ha. super, że odpoczelas na wyjeździe teraz masz siłę do następnych wakacji ;)
 
Aha, taka kontrola. Zaczelismy jak ja bylam wyrwac 8 i byla obsuwa, bylam z mezem i arturkiem. A stomatolog dziecieca miala okienko i powiedziala ze zajrzy mlodemu w paszcze. Mial wtedy pol roku. Kuba zalozyl karte i mielismy wizyte jak mial roczek, teraz i mamy zapisana na marzec. Wyniki kontroli : stan uzebienia bardzo dobry. Nie ma prochnicy, przebarwien. Nawet dal otworzyc buzie gdzie dla mnie to nir wykonalne bo zeby wychodza, a ona go rozsmieszs i sam pokazuje zabki. Jesli chcesz namiar, to moge dac. Bedziesz miala nawet blisko bo na ursynowie. na belgradzkiej.
 
Ola w, aha83. Jest to klinika prywatna z podpisana umowa na nfz. Ale jakos dlugo sie nie czeka na wizyte. Ale jak chcecie nastepnego dnia to zawsze mozna prywatnie u nich.
Screenshot_2018-12-15-13-59-25.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-12-15-13-59-25.jpg
    Screenshot_2018-12-15-13-59-25.jpg
    61,2 KB · Wyświetleń: 291
reklama
Ja byłam z Agatka już 2 razy na przeglądzie i w żłobku ma mieć w tym tygodniu. Tak żeby się przyzwyczajala że ktoś jej tam zagląda w paszcze.

Mój też.chory, masakra.
 
Do góry