reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ooo zajęte dziewczyny. No u nas też całe dnie zapełnione.
Sylwek w domu, dzieci się wystraszyły fajerwerków :p
Od Nowego Roku chodzimy codziennie na spacery, wczoraj i dziś i jutro pewnie sama ja z L. K od wczoraj wrócił do przedszkola i zaczął normalnie sam na raszcie chodzić tam do toalety! Na reszcie! Jestem mega dumna! A i od Nowego Roku K już nie ma drzemki ( żeby wieczorem normalnie bez szarpania usnął) ,a L ma tylko godzinkę.
Rany jaka piękna dziś pogoda. Wczoraj robiłam nogi, dziś ręce, a jutro zobaczymy, byle do weekendu !
 
reklama
U nas choroby... Kuba już nie ka tak super czysto osluchowo...
Ja miałam „odpocząć” będąc sama na l4, a jednak będę cały czas z Kuba, bo przynajmniej do czwartku nie pójdzie do zlobka.

Zła jestem, bo wolałabym żeby był mróz- wtedy wiadomo jak dziecko ubrać, zarazki będą mniejsze itp. A tak ciagle coś...
 
Misia a czym się zajmujecie?

Ola rozumiem, bo u nas chyba znowu też się coś zaczyna a ja zaglucona od 1.01. Efekty latania na balkon na papierosa, oglądania fajerwerków itp ;)
 
Ja się o niego bardzo martwię. Do tego głupio mi w pracy ciagle on choruje, teraz ja... ale nie mogę chodzić wymiennie na l4 z mężem, bo to się nam nie opłaca. Ja pracuje na 3/4 teraz i mam naprawdę dużo niższa pensje. Wiec same rozumiecie...
 
Ola no to wiadomo że ty musisz chodzić. Ja przed chwilą dostałam smsa że Zosia wymiotuje i była 3x kupa ale rozwolnienie. Bosko... Na 15.45 mamy lekarza. Może uda się zastopowac zanim na poważnie się rozwinie
 
Misia no to dobrze, ze Ci się podoba :)

Bab u nas było to w zeszłym tygodniu na szczęście bez wymiotów. Do żłobka jeszcze nie poszła po nowym roku dopiero w poniedziałek pójdzie mam nadzieje...
Zdrowka dla wszystkich :*
 
Hej:)
Dziewczyny czy u was też się dzieci "cofają"? Emi tak dużo.mówiła a ostatnio mało co.Komunikuje się tylko przez wskazywanie palcem i tylko wydaje odgłosy coś w stylu yyy.Przestała ładnie powtarzać po mnie, jest tylko jeden bełkot, nawet jak pytam jakie dźwięki wydają zwierzątka to się myli cały czas.Nagle piesek wydaje odgłosy jak kaczka, kotek jest konikiem itp
 
reklama
Kasia też mi się wydaje że to jakiś skok i za jakiś czas zacznie pewnie jeszcze więcej mówić. Jak cie to niepokoi to mogę podpytać koleżankę która jest między innymi po logopedii
 
Do góry