reklama

Lipcowe mamy 2017

Od
3 Grudzień 2017
Odpowiedzi
4
Ola W - super pomysl :) tez cos takiego zrobimy. A co do wynikow to najlepiej zeby lekarz zobaczyl. Samej nie ma co interpretowac. Ja tez jestem panikara, ale mam takiego farta, ze moja mama pracuje w szpitalu i zawsze na biezaco omawia wszystkie wyniki badan. Na ogol jest tak, ze ja widze fatalne wyniki badań, a lekarz mowi jak na infekcje to sa super :D wiec luz.

reklama
Od
3 Grudzień 2017
Odpowiedzi
4
Pumelova - nie karmisz juz? Powiedz jak waga malej? Podajesz mm? U nas jeszcze kp. Konca nie widac.... Jak ma zajety dzien to az tak nie potrzebuje, ale jak sie nudzi to co chwila podchodzi. Ogolnie slyszalam, ze z chlopakami troche ciezej z odstawieniem. Podobno to wieksi cycoholicy.

Od
10 Luty 2017
Odpowiedzi
0
Bab jutro Ci wyślę te przykładowe strony, dopiero teraz weszłam na bb ale już w łóżku leżę:)
Ja do nieprzespanych nocek jestem w sumie przyzwyczajona, jak się zdarzy jakaś przespana to cały dzień się tym emocjonujemy z R, to takie nasze WOW! :) Jedyne co się polepszyło to usypianie, już nie trwa 2gdz, no może od czasu do czasu.A wogóle to Emi ma jakiś szósty zmysł bo jak tylko wchodzę do łóżka wieczorem to ona od razu zaczyna się kręcić i chwilę po przebudza się i jęczy, a przecież ja to robię tak cicho, stresuje mnie to bo z góry wiem, że nawet nie zdążę usnąć a ona już będzie płakać, często w nocy płacze....a jak R śpi z nią w pokoju to aniołek-nie kumam tego

Od
10 Styczeń 2017
Odpowiedzi
0
Nika moja nie miała nic

Poranna burza karmiłam tylko na noc I w nocy od października i odstawiłam w święta. Nie podaje mm, nigdy nie podawałam bo ona ma alergie i po nutramigenie malo się nie zrzygala:D koło 9kg waży. Je normalnie. Moja się nie dopominala typowo o pierś, bardziej jako uspokojenie, wystarczy jej smoczek i zasypia bez problemu. Ale budzi się głodna o 2, 80% nocy..

aga_k_m

maj '09 - Jagódkowa mama
Od
13 Październik 2008
Miasto
B-c
Odpowiedzi
0
Ewella - o matko! Strasznie mi przykro, mnóstwo zdroweczka dla Igi.

Kasia - fajne te zabawy.

Ola - internet w przypadku diagnozowania najczęściej przedstawi Ci najgorsze opcje z możliwych. Wiadomo, że i tak w pierwszej kolejności udajemy się do dr googla, ale czytając musimy nauczyć się dystansu do przedstawionej treści. Trzymam kciuki za Was (Kubę).

Ten kwiatek jest meeega! świetny pomysł! Wykorzystam .
Ja (w imieniu wszystkich wnuczek) dodatkowo robię kubki dla babci i dziadka, we wtorek poszkliwie, i przekaze do piecowni, i powinny być gotowe na czas. Zobacz załącznik 933019
IMG_20190111_134144.jpg
.
Moja siostra dorzuca ciastka, kawę i harbaty. I będzie jeden, wspólny prezent od 3 wnuczek.

Ostatnia edycja:
reklama

Chybra

Fanka BB :)
Od
24 Czerwiec 2015
Odpowiedzi
0
Ooo piękne prezenty! My robimy album ze zdjęciami dzieci .

U mnie chłopaki chyba już zdrowi, K 3 dni był w przedszkolu i już katar i kaszel więc od razu został w domu co by się to gorzej nie rozwinęło . Dziś kończymy inhalacje. Ferie zaczynamy, K dostał z przedszkola wierszyki do nauczenia na dzień dziadka i babci.

W ogóle od Nowego Roku prawie codziennie na spacery wychodzimy, to chyba tez pomaga przy tanim zwykłym przeziębieniu. Dziś na 2 pary sanek, mimo że mokro było:)

Kurde ale obżarstwo było w weekend, uff trza się od jutra znowu ogarnąć. Może w tym tyg dam K jakoś na dłużej do dziadków co by się wyszalał, i w pt może do Oceaniki byśmy się wybrali,no i spacery. A w pt Męż ma wolne .

Wnerwia mnie ,że jest Wośp, a u nas od ładnych paru lat nic nie organizują:( Strasznie ten dzień mnie wzrusza co roku

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O