reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol - to powodzenia w sprawach urzędowych.
Muszę popatrzeć na c&a. Ostatnio mega zakupy robiłam dla starszej w 5-10-15.
Kaline mało obkupuje, bo zostałam zasypana ciuszkami od siostry i koleżanki po ich corach, i mam mega zapas do 3 lat. Jedynie co, to właśnie pizamki i rajty dokupuje (bo nawet bodziakow mam sporo).
Super z tym nocnikiem, ja się nastawiam na pierwsze próby jak będzie ciepło.


Chybra - ojjj, to się Wam szykuje piękny występ. Przyjemnej nauki recytacji [emoji5].
U nas też kilka lat nie było sztabu WOŚP. Mieliśmy bana jako miasto, bo raz jeden pewien "ważny" człek przywlaszczyl sobie puszeczki. Na szczęście teraz już jest ok, mamy fajnych ludzi w sztabie i z roku na rok bijemy rekordy. Może i u Was niebawem się to zmieni.



Zawsze byłam sercem z Owsiakiem (WOŚP, Przystanek Woodstock), teraz to uczucie pielęgnujemy wspólnie z dziewczynami. Strasznie przykro nam się oglądało wczorajsze wiadomości, i ciężko było wytłumaczyć dziecku, że w tym miłym, szczerym, serdecznym gronie może się wydarzyć tyle zła z ręki 1 osoby wyglądającej zupełnie normalnie (szczególnie, że J sama wczoraj występowała na scenie) [emoji21].
 
reklama
Ola W - zrobilismy podobny rysunek, ale udalo sie odbic tylko jedna reke :D bo mlody srednio chcial wspolpracowac. Mi sie rysunki bardzo podobaja. Jeszcze raz dzieki za pomysl. Kupilam dzulisiaj ramki i juz prezenty gotowe :)
 
Szkoda że nie ma u mnie C&A bo mają taką fajną jakośc ciuszkow ...

Ja już jakiś czas ubieram Szyma w zwykle piżamki bo wszystkie pajace mialan że stopami a on nie lubi mieć do spania nic na stopach.

Ja dla dziadków kupilam drewniane puzzle magnesy. Jeszcze tylko zdjęcia dorzucę.
Ola W, Aga K_m ale super te Wasze prezenty.

IMG_20190113_083953.jpeg
 
A ja mojej mamie chcę zamówić taki obraz na canvie:) tylko nie wiem jeszcze co dla prababci Emilki...hmmm
Emi zaczęła nosić rozm 80, a od mojej koleżanki dostała ciuszki na 86 hihi miały być na wiosnę;) powiedziałam jej, że owszem, będą na wiosnę ale za rok;)
My też używamy piżamki bo w śpiochach jej jest niewygodnie.
 
Liluli możesz zamówić przez ich stronę. Tylko ze min. Za 100 zł.

Kasia to my zaczynamy 92 nosić. :) wszystko co kupiłam to już na ten rozmiar.
 
Emol widziałam właśnie że tzreba te minimum,a ja raczej pojedyncze rzeczy Szymkowi dokupuje. I nigdy przy wyprzedażach nie mogę uzbierac na tyle.
Najbliższy sklep mam 70km to czasami się wtedy zaopatruje tam.

Wow 92 . Szym do tego rozmiaru chyba za rok dopiero dorosnie.
 
reklama
Do góry