reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol - no pięknie Liwka rośnie [emoji3]. Jakbym swoje Dziolchy widziała [emoji16]. Spokojnie, lada moment powinna przyhamowac.
K szybciej od J przybierala w wieku wczesnoniemowlecym, ale patrząc tak ok.roku na obie moje Dziolchy, to J była o 5 cm większa i 1,5 kg cięższa. Także nie ma zasady.
Grunt, że zdrowa, i bez problemu Wam się "chowa".


Liluli, ja tam zawsze stowke przekracza w c&a (a wysyłka chyba jest od 79 zł), bo jak nie na dzieci, to sobie lub M cos upatrze.


Pumelova - piękne [emoji7]. Ramki gdzie kupowałas?
 
reklama
Pumelova, hmmm, bo ja myślę o antyramach, lub ramach/obrazach plotnowych. Sama bym sobie taki obraz powiesiła [emoji5]
 
Emol widziałam właśnie że tzreba te minimum,a ja raczej pojedyncze rzeczy Szymkowi dokupuje. I nigdy przy wyprzedażach nie mogę uzbierac na tyle.
Najbliższy sklep mam 70km to czasami się wtedy zaopatruje tam.

Wow 92 . Szym do tego rozmiaru chyba za rok dopiero dorosnie.
Ewentualnie możesz więcej zamowić a później jeśli nadal to tak działa, oddać za free ;-) taki mały myk januszowy kiedyś był ;-)
 
Nika - dokładnie. Tuż przed sylwestrem robiłam zwrot przez inposta, także chyba jeszcze działa [emoji16]
 
Aga km Artur po kg /msc przybiera i zatrzymał się na 74 na dłużej. Liwia skokowy. 1,5 kg w 1 msc, w drugim trochę ponad pół kg. Dzisiaj zobaczymy ile waży bo mam szczepienie i ostatnie szczepienie artura. Potem dopiero jak 6 lat :)

Pumelova oj tWoja Agatka dba o linię. Moja no cóż, zarloczek :) albo po prostu geny po rodzicach bo oboje szybko przybieralismy. Rodzic sie z 1,6 kg jak miałam rok wazylam 11,5 (cos Koło tego ile Artur a on przecież urodził się 3450) . Artur jak miał 15 tyg wchodził w rozmiar 74, Liwia ma 14 i dopiero w 68. Więc pewnie u niej 68 na dłużej zostanie.

Chyba kawał L :) ale to dobrze. Niech zdrowo rośnie.
 
reklama
Do góry