reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny jestem po wizycie- widzieliśmy Naszego Kropka ❤❤❤❤ Serduszko puls 112
Dostałam L4 ale ze wskazaniem ze mam leżeć a ja się najlepiej czuje jak pospaceruje Jakie Wy dostalyscie i co jest wskazaniem do L4 z zaznaczeniem że chory może chodzić? Po 6 latach staran boję się ze nerwy w pracy czy też moja psychicznie chora szefowa wpłynie na przebieg ciąży. Jednak nie chce być uwięziona w 4 ścianach, Nie mam zamiaru jeździć na wczasy itp ale chce wyjść normalnie po mleko czy chleb jak będzie taka potrzeba. Pomóżcie
 
reklama
Karolina super informacje!! Gratuluje!!

AIM ile ja razy płakałam pytając Boga czemu komuś kto nie chce daje dzieci a mnie nie. Nawet czytając o głupiej przybyszowej co usunęła bo ma małe mieszkanie... Jakbym ja dorwała to ehh szkoda gadać. Takie jest życie ale i tak doceniam to co mam teraz 100 razy bardziej
 
już jestem. Mój mały wielki człowiek ma już 2,43cm odpowiada d wieku ciązy 9t1d :) Serduszko pik pik pik, :) lekarz powiedział że tancerz machał raczkami i nóżkami :) Testy pappa mam 16.12 Usg prenatalne 23.12. Wyniki badań mam wszystkie bardzo dobe tylko mocz muszę powtórzyć (posiew) JESTEM SZCZĘŚLIWA
Gratulacje :) :)
Dziewczyny jestem po wizycie- widzieliśmy Naszego Kropka [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] Serduszko puls 112
Dostałam L4 ale ze wskazaniem ze mam leżeć a ja się najlepiej czuje jak pospaceruje Jakie Wy dostalyscie i co jest wskazaniem do L4 z zaznaczeniem że chory może chodzić? Po 6 latach staran boję się ze nerwy w pracy czy też moja psychicznie chora szefowa wpłynie na przebieg ciąży. Jednak nie chce być uwięziona w 4 ścianach, Nie mam zamiaru jeździć na wczasy itp ale chce wyjść normalnie po mleko czy chleb jak będzie taka potrzeba. Pomóżcie
Super , że wszystko ok. A masz jakieś plamienia albo bóle?

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Gratulacje :) :)

Super , że wszystko ok. A masz jakieś plamienia albo bóle?

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png

Plamień nie mam - oprócz jednego dnia 12 listopada implantacyjna plamka. Mam za to co kilka godzin silne bóle brzucha aż muszę ta mocna nospe wziąć i sue położyć. Staraliśmy się 6lat jestem po 3 in vitro - wcześniej mnóstwo innych terapii o których wolę nie pamiętać do tego mięśnia więc moim zdaniem jest na co chuchać...
 
Samotnaja te plamienia to mega pozytyw a wizyta juz na dniach wiec pewnie dobre wieści usłyszysz i dużego fasolka zobaczysz! nastawienie tez dużo nam daje :)

Agaa to juz zupełnie jnna sprawa. bo zmiana podejścia/poglądów to co innego niż posiadanie takowych od lat.. i tu ciężko się odnieść do tego.. kto wie, może znowu mu się odmieni skoro i tu taka nagła zmiana zaszła. córka jak lubi religie powinna na nią chodzić z własnego wyboru, czy się mężowi podoba czy nie. no i tłumaczenie tez dobre,, zle by jej było gdyby tylko ona wychodziła.. i to nie z własnej ochoty. nie mogę pow.olej męża bo tak to nie działa ald po tym co napisałaś uważam, że to takie trochę hmm nieswoje.. nabyte.. A nie z własnych wieloletnich przekonań. w tym wszystkim ważne by córki nie zranić i byście to wy decydowali i rozmawiali między sobą a nie, by rozchodzilo się.. Bo kto wie, kto probowalby jaki wpływ na Was wywrzeć.

Co domsernika to zrobiłam ten z linka. lezakuje ale będzie dopiero na sylwestra. na święta robie krajanke plus domino i jeszcze basler. miałam robić ten drugi piernik ale na naszą mala rodzinkę wystarczy. i tak jeszcze miodownik, sernik, makowce i stollen.

Dzisiejsze muffinki pyszne, nowe w przepisach na MW zrobilam jak ziemhiaki się gotowaly hihi.pycha i ekspresowe. jutro robie murzynek z nuta piernikowa.

Och wieki juz w Katowicach nie byłam :)

Oo gratkimdziewczyny udanych wizyt!! ale duże juz nasze maluszki.

Dziwne masz karolina te testy. pappa robi się w dniu prenatalnych.
Zawsze pierw scan, wpisują wymiary potem krew na dna.

U nas zawsze robi się pappa, my mamy rozszerzone do tego. mam nadzieje, ze obejdzie sid bez nifty choć chyba bym chciała.. lepsze niż amnio..

AIM.. rozumiem Cię kochana.
Byś Ty wiedziała jakie miałam źle myśli o kobietach, które zachodzą w ciaze, które mają małe dzieci, które planują kolejne, które mają brzuch.. Wszystko co wiązało się z ciążą było dla mnie Tragedia. przypomnę Ci, że staraliśmy się omsyna ponad 7 cholernie długich lat. do tego dobijala mnie córką, wypominajac, że jest samotna i nie ma rodzeństwa. Sama jestem jedynaczka i tk był mega ból.. A tu baby co palą, chleja i dla kasy dzieci.. jakie to niesprawiedliwe.. i te co nieszanuja, biją, olewaja..
Bardzo szybko marzyłam o dzieciach.. w wieku 18 lat zaszłam po pół rokunstaran w pierwszą wyczekiwana ciaze która długo nientrwala.. cora wynagrodzila mi wszystko ale potem.. tyle czekania a jak to ciąża bichemiczna a pote starata córki w 18tc.. czułam jej ruchy.. tak ja kochałam i była jak mój mąż gdy trzymałam ja, taka maleńka na rekach.. życie jest cholernie do dupy!! a tu na forum jest ogrom takich dziewczyn, które mają problemy..muszą walczyć.. przechodzą dramaty.. jakoś łatwiej jest, gdy się wie, że to nie tylko ja.. ze inne tez maja taki niesprawiedliwy los.. ale dlaczego??
 
Ja też już po dzisiejszej wizycie :) udało się znaleźć naszego kropka, który schował się przy górnej "ściance" pęcherzyka :) wielkość pęcherzyka odpowiada tygodniowi ciąży i widziałam bijące serduszko :D dzisiaj 5t6d, następna wizyta 12.12 :)
 
Karolina gratuluje piękne wieści!
Aim ja mam to uczucie często w przypadku choroby dzieci...
Gosia! I dla Was gratulacje
To dobry wieczór
PatiMyszka zatem i u Ciebie witaj mały kropki ;)

Co do MW widzialyscie najnowszy sernik Ferrero? Aż do mnie krzyczy zrób mnie jutro, zrób! ;)
 
już jestem. Mój mały wielki człowiek ma już 2,43cm odpowiada d wieku ciązy 9t1d :) Serduszko pik pik pik, :) lekarz powiedział że tancerz machał raczkami i nóżkami :) Testy pappa mam 16.12 Usg prenatalne 23.12. Wyniki badań mam wszystkie bardzo dobe tylko mocz muszę powtórzyć (posiew) JESTEM SZCZĘŚLIWA
Gratulacje :)
Ja wczoraj z usg 9t0d i maleństwo miało 2.31 dziś 9t1d wiec pewnie teraz nasze dzidzie mają takie same wymiary - fajnie :)

p19u3e3k9ugosgbi.png
 
Widzę, że nie tylko ja jestem fanką MW :-)
U nas też piernik staropolski od pani Doroty.

Lilith, przymierzam się do tych muffinek odkąd się pojawiły :-)
I jeszcze mam na liście kostkę rocher
 
reklama
Karolina gratulacje dobrych wieści.
Gosiu gratuluję. Ja mam L4 z zaznaczeniem że mogę chodzić. Pewnie przez Twoja trudna historię masz nakaz leżeć. Może to tak tylko w pierwszym trymestrze.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry