reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Nika.. :-(.
Życie bywa niesprawiedliwe (szczególnie dla takich malutkich istotek) :-(. Takie historie najmocniej uświadamiają jakimi jesteśmy szczesciarzami mając to co mamy.
Mam nadzieję, że Maluszek będzie silny by walczyć o lepsze jutro.


A Tobie Kochana życzę dużo wytrwałości na tym końcowym etapie [emoji8]. Będzie dobrze.
 
Nika U mnie tez był przypadek ze urodZiła 27 lipca z terminem na początek października. Na początku jeszcze pisała że walczą, potem już bić nie pisała. Nie wiem jak to sie zakończyło :( oby U tej dziewczyny było wszystko ok. A Tobie życzymy aby dotrzymać do 38 tc. I potem niech szybko poród zleci.
 
Z om mam termin na 5 kwietnia, zobaczymy czy tak jak Kuba będzie terminowy :-). Ogólnie jakoś na kwietniówkach sporo dziewczyn na ciąże z problemami, głównie skracające się szyjki, przebity pęcherz płodowy. Jak sobie przypomnę, to jednak na lipcówkach nie miałyśmy aż takich poważnych stanów.
 
Nika999- zdrowka do rozwiazania i oczywiscie po również. Niestety ciaza jest bardzo nieprzywidywalna. Mi brakuje slow zeby opisac smutek, ktory mnie ogarnia jak widze, slysze, czytam o chorych dzieciach.
 
Ola, dziękuję dobrze. Jestem w domu, leżę i tylko wstaje do wc. Mój mąż ogarnia wszystko, posiłki, Agatke, spacery, sprzątanie..
Oczywiście uwaga, po 3 nocach w szpitalu Agatka śpi u siebie w łóżeczku do 6 rano (spala z nami wcześniej). Magia Hahah
 
Nooo, Pumelova, same dobre wieści przy poniedziałku [emoji5]. Chyba i mi przydałoby się gdzieś wyruszyć bez Kaliny [emoji23]
 
Haha Aga no ja jestem w szoku. Lubiłam jak z nami spala, a teraz budzi się przed 6 i idzie do nas i w weekend po godzinnym kreceniu się zasypiala jeszcze na godzinę a teraz w tygodniu już do żłobka musi iść więc będzie niewyspana bardzo. Ale przynajmniej się wyspi w zlobie:D
 
reklama
Pumelova dziś kolega w pracy tak mówił córka prawie rok i jak żona chora była to z nią spał ale się nie wysypial więc ja sama w pokoju zostawił i ona zaczęła całe noce przesypiać :) więc chyba coś w tym jest. Agatka się że musisz się wyspać :) odpoczywaj :) i dawaj znać jak się czujesz :)
 
Do góry