reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

cześć dziewczyny ;)
ja juz po zabiegu. jutro do domu wracam. niestety jajowod mi usunęli. mam nadzieję że niedługo do was dołączę ale już ze zdrowym fasolkiem.

3mam za was kciuki mocno i wpadnę do was w lip u zobaczyć wasze pociechy. ;) może do tego zasugerować sama zzafasolkuje.
Witaj Kochana :-)
życzę Ci szybkiego powrotu do zdrówka, i powodzenia przy następnej próbie :-). Nie musisz czekać do lipca, aby do Nas zaglądać - wpadaj tu czasem, choćby poinformować co u Ciebie.
Buziaki [emoji8] [emoji8] [emoji8].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
jestem już po wszystkich badaniach w szpitalu i niestety mam krwiaka w macicy i mam dużo leżeć. na szczescie serduszko bije jedyny plus.
mam takie intensywne życie nie wiem jak sobie teraz to wszystko pozmieniam. miałam plany jeszcze popodróżować zanim będę miała dodatkowy bagaż, nacieszyć się życiem, pospotykac ze znajomymi dopóki nas nie wyłącza ze swojego życia a tu proszę. łóżko. jestem załamana tym werdyktem :(
 
Hej dziewczyny, przede wszystkim gratuluje pozytywnych wizyt :)
Ja dziś wstałam w nocy i oka nie mogłam otworzyć, całe zalepione ropa :/ oko jedno mega czerwone i okropnie mnie boli, drugie tez ale nie az w takim złym stanie. Do tego katar taki zatokowy i ból gardła, gorączka :/ mam dziś gina, myślicie ze mogę go poprosić o jakieś leki na to? Kurczę dziś sobota żadnego innego lekarza nie załatwię :( a do poniedziałku jeszcze daleko zeby tak sie męczyć ehhh.
 
Truskawka myślę, że możesz go o leki poprosić pamiętam jak koleżanka w ciąży była i była chora to poszła tylko do ginekologa żeby jej coś przepisał bo chciała żeby był lek bezpieczny dla dziecka :) udanej wizyty :)
Miłego dnia dla wszystkich
 
witajcie :)

wszystkim wizytującym gratuluję pozytywnych informacji...

Aim- rozumiem Twoje rozgoryczenie, jednak czy teraz ma ono sens? skup się kochana na sobie i wierz , że wszystko będzie dobrze... :)
Ja rozumiem wszystkie żale- każdy je ma ( w różnych tematach - ja także ) jednak czy jest sens tak negatywnie się nakręcać ? Głowa do góry a zobaczysz , że wszystko się ułoży....
Nie jest miło kiedy ktoś patrzy na drugą osobę z wyrzutem - w moim przypadku bratowa mojego męża... Mają 1 dziecko, drugiego mieć nie będą- niestety trochę z własnej winy- bo kiedy Ona miała złe wyniki cytologii olała sprawę, bo ważniejsza praca. Niestety choroba szybko się rozprzestrzeniła i musieli jej wyciąć macicę . Teraz jest obrażona na mnie że w ciąży jestem i już na święta nie przyjedzie bo nie chce na mnie patrzeć... :frown:
Wiesz jak się czuję ??? Przecież to , co ma miejsce w jej przypadku w ogóle nie jest moją winą ... a tak się czuję ...
Rodzina męża nawet zasugerowała żebyśmy na drugi dzień może do mojej siostry pojechali bo Gosia (powiedzmy tak ma na imię ) nie będzie chciała przyjechać...:oo::no:
 
Truskawka89 super wiadomość :) Przypomnij mi proszę jaka była u Ciebie różnica między om a pierwszym usg ?

3 dni ale lekarz chyba niedokładnie zmierzył. Kurczę w opisie mam ze crl 9 mm a na usg mówił ze 7 wiec juz nie wiem sama, ale i tak o niebo lepszy lekarz bo prawie 40 min byłam w gabinecie i jestem zdecydowanie spokojniejsza :)
 
reklama
Patimyszka gratki!!

Ewcia te myffinki pyszne wyszły. dziś moi zajadaja się myrzynkiem z nuta piernikowa, dobrze że odzyskalam wene do pieczenia :)

Aga no tak ale skoro mógł się przemic dla Ciebie, to dka córki tez niech się prsemaga. dla mhie to mało orzekonywujace, nue wierze ale to zrobieczy tamto.. to jakby łamanie własnych przekonań.. tym bardziej, że sama mówisz ze to przez brata i bratowa się wzmocnilo.. raczej jak kaprysy hihi.

Gosia tez mam teraz fazę ale koniecznie pikantny.

MamaMimi, każda z nas jest w innej sytuacji, niektóre w entej ciazy etc. ciężko pirownywac takie emocje, co osoba to tez inne reakcje. straty tez na to mają wpływ i to ogromny..

Nath super, że choina stoi. Ona u Was w sypialni jest?? zawsze możesz kupić miniaturkę białej :) w przyszłym roku święta będą już z maluszkiem, może do Was rodzinę zaprosicie??

Sandra mocno kciuki Zaciskam by szybko się udało i szczęśliwie skończyło!!

Olokolo to tylko krwiak..Bez jaj.. wchłonie się pewnie do końca 1 trym..

Truskawka ratuj się domowymi sposobami, są naprawdę dobre!! może juz w poniedziałek lekarz nie będzie potrzebny??
Wow, widzisz jak maluszek nadrobil pięknie!!
 
Do góry