reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Poranna burza..mam nadzieję że zdrówko Wam już dopisuje i małemu też już humor i apetyt wrócił po tych przejściach..
 
Jenny- młody już wrócił do siebie, je, biega. Bardzo się cieszę, że już jest ok.

Pumelova - ja w ciazy przytylam ponad 20 kg, nie opychalam się. Im mniejsza wga tym tych kilogramów więcej przybywa.

Co kupujecie dzieciakom na dzień dziecka?
U nas to aż tak nie przykładamy wagi do takich okazji. Mlody dostaje prezenty bez okazji w zależności od potrzeb. Często jest tak, że akurat w dany dzień gdzie coś wypada nie dostaje nic. W tym roku jednak zamówiliśmy mu kuchnie. Dziadkowie kreca nosem, ze to malo męskie, ale on uwielbia siedzieć w kuchni.
 
Jenny- młody już wrócił do siebie, je, biega. Bardzo się cieszę, że już jest ok.

Pumelova - ja w ciazy przytylam ponad 20 kg, nie opychalam się. Im mniejsza wga tym tych kilogramów więcej przybywa.

Co kupujecie dzieciakom na dzień dziecka?
U nas to aż tak nie przykładamy wagi do takich okazji. Mlody dostaje prezenty bez okazji w zależności od potrzeb. Często jest tak, że akurat w dany dzień gdzie coś wypada nie dostaje nic. W tym roku jednak zamówiliśmy mu kuchnie. Dziadkowie kreca nosem, ze to malo męskie, ale on uwielbia siedzieć w kuchni.
Ważne że mu się będzie podobało:) Agatka dostanie na urodziny kosiarke[emoji23] bo uwielbia pomagać i naśladować tatusia. A my nic nie kupujemy tak specjalnie na dzień dziecka, tak jak mówisz ciągle coś dostaje. Wyjeżdżamy nad morze 1 czerwca,to będzie prezent ;)

A zrzucilas te 20? Ja przytylam 12 z Agatka I schudłam w sumie 20 ale obawiam sie czy dam radę znów zrzucić, a tak źle się czuje taka popuchnieta..
 
Pumelova - super pomysl z wyjazdem :) my w tamtym roku bylismy w tych okolicach i byla piękna pogoda.
Nie zrzucilam wszystkich kilogramów, ale tylko dlatego, że nie chcialam. Jakieś 4 kg mam więcej niż przed ciaza :) przytylam 21,5.
 
My tez nic nie kupujemy bo caly czas cos dostaje :) byliśmy na wczasach to był mały prezent hihi ;) w mieście organizowane są jakieś imprezy to ją zabiore będzie zadowolona bardziej niż z kolejnej zabawki, których ma pełno ;)
 
Pumelova - super pomysl z wyjazdem :) my w tamtym roku bylismy w tych okolicach i byla piękna pogoda.
Nie zrzucilam wszystkich kilogramów, ale tylko dlatego, że nie chcialam. Jakieś 4 kg mam więcej niż przed ciaza :) przytylam 21,5.
Rozumiem :)) ja się czułam świetnie z waga do której zeszlam, no nic zobaczymy. Rok temu byłam w tym czasie za granicą, tam przynajmniej jest pewność pogody :D bo obecnie w Ustce 10 stopni i deszcz:/
 
reklama
Pumelova - my w tamtym roku bylismy właśnie przełom maja i czerwca, a potem końcówka września i byla świetna pogoda. Chodziliśmy ubrani na krótki rękaw. Niestety w Polsce taki urok, ze trzeba liczyć na szczescie, a ceny jak za granicą :D
 
Do góry