reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Czy to są potowki, uczulenie czy jeszcze coś innego?
IMG_20190613_105903.jpeg
IMG_20190613_105918.jpeg
 
reklama
Bab - mój ma to samo, tylko na górnej części pleców. Zaraz idę do lekarza z nim. Tylko u nas to coś dodatkowego. Bo od wczoraj ma goraczke i katar.
 
U nas jelitowka panowała...pewnie też skutek wysokich temperatur.. Ja lubię ciepło...Ale jak nie muszę chodzić do pracy...pumelova A Ty jak się czujesz w tych upalach. 2 lata temu byłaś już na końcówce ciąży.. A teraz musisz przetrwać wakacje kiedy wypada Tobie termin??
 
U nas jelitowka panowała...pewnie też skutek wysokich temperatur.. Ja lubię ciepło...Ale jak nie muszę chodzić do pracy...pumelova A Ty jak się czujesz w tych upalach. 2 lata temu byłaś już na końcówce ciąży.. A teraz musisz przetrwać wakacje kiedy wypada Tobie termin??
26.09. No 2 lata temu miałam prawie taki sam brzuch więc ciężko dopiero będzie [emoji23] chowam się w domu bo mam chłodno [emoji4] daje radę [emoji4]
Zdrówka!! Nie odwodnijcie się przy jelitowce w taki upał.
 
reklama
U nas wczoraj taka wysypka była. I jeszcze drapal. Po sudokremie nie ma śladu.
Edit: znowu się pojawiła, to chyba od potu i pieluchy, walczymy z tym dalej. Dajcie znać czy i po czym zeszło.
 
Ostatnia edycja:
Do góry