reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola w mój starszy tak miał że w pewnym momencie nie chciał spać w swoim łóżeczku, płakał jak by się bał. Daliśmy go na łóżko i przeszło. Też myślę że mu przejdzie musisz tłumaczyć że ma swoje łóżeczko i czekać.

Co do spania w dzień to P mój nie śpi jak jest w domu ;) w żłobku śpi.

Nam też udało się że Po zaczął sam usypiać :) latamy po kilka razy ale nie musimy wiedzieć po godzinie :)

Chybra ale po wychowawczym muszą ci zapewnić powrót, tak mi się wydaje. Ale możesz chyba wziąć jeszcze rok. Do 3 roku życia jest wychowawczy, to idź jeszcze na rok będziesz miała opłacone składki.
 
reklama
Ola w mój starszy tak miał że w pewnym momencie nie chciał spać w swoim łóżeczku, płakał jak by się bał. Daliśmy go na łóżko i przeszło. Też myślę że mu przejdzie musisz tłumaczyć że ma swoje łóżeczko i czekać.

Co do spania w dzień to P mój nie śpi jak jest w domu ;) w żłobku śpi.

Nam też udało się że Po zaczął sam usypiać :) latamy po kilka razy ale nie musimy wiedzieć po godzinie :)

Chybra ale po wychowawczym muszą ci zapewnić powrót, tak mi się wydaje. Ale możesz chyba wziąć jeszcze rok. Do 3 roku życia jest wychowawczy, to idź jeszcze na rok będziesz miała opłacone składki.
U nas właśnie od 2 tyg jest tak że Agatka śpi w żłobku a w domu nie, już trzeci weekend więc już jej nie próbuje położyć. Tzn usnelo jej się np o 17 w samochodzie [emoji85]
 
Dziewczyny możecie polecić jakąś fajną i niedroga stronę z meblami do pokoju dziecka? Chcę zrobić dla Zosi pokój i może macie coś sprawdzonego...
 
Ja polecam Ikea. Można dowolnie komponować :) my mamy tak pokój zrobiony.

Pumoleva jak się czujesz ? Już z górki
 
Boję się [emoji2368] wszystko mam gotowe, teoretycznie oczywiście. Mam 37+1 Ale na wizycie w poniedziałek młody miał 3300 prawie i przybrał 400 w tydzień więc we wtorek idę na masaż szyjki i niech się dzieje. Mialam juz miekka szyjke od miesiaca i lekkie rozwarcie wiec obecnie jesten jak tykajaca bomba. Bo więcej niż 4kg mogę nie dac rady urodzić [emoji12]
 
Pumelova bedxie ok!
W sumie to Ci zazdroszczę :)

Jeju dziewczyny nie wiem co się stało, ale cera mi się tsk popsuła.... ja nogdy nie mialM
Tak okropnej cery. Wladnie idę do
Dermatologa. Aż wstyd wychodzic z domu...
 
Mmag18 ja jestem właśnie w trakcie szukania mebli itp do pokoju Zosi bo też postanowiłam jej zrobić pokój już pod nią. Zaraz Ci wrzucę linki na co się raczej zdecydujemy. Tylko ona ma malutki pokój więc szaleć nie możemy no i budżet na zmianę bez szału :)

Łóżko Link do: Łóżko Domek dziecięce 160x80 dla dzieci białe D3

Szafa narozna

Dywan chyba z komfortu bo mają promocje :)

Namiot tipi w rogu i gdzieś stolik będę musiała upchnac albo zostanie w dużym pokoju

Naklejki na ścianę. Przykładowy link bo jeszcze się nie zdecydowałam na konkretny motyw Link do: NAKLEJKI na ścianę dla dzieci ŁOŚ MAURYCY

No i chyba taka lampka nocna nad łóżkiem

Plus szukam lampy sufitowe ale również nic fajnego nie wpadło mi w oko.



Pumelova ja również życzę powodzenia i trzymam za Was kciuki.

U nas ostatnio całkiem nieźle jeśli chodzi o zdrowie ale przyszedł wrzesień i już lekki katar i lekki kaszel się pojawił.

Zaczynamy w środę zajęcia z neurologopeda bo naprawdę slabiutko u nas z mowa, musimy też sprawdzić słuch no i w sobotę zaczynamy diagnozę si bo niestety nadwrażliwość się nasilila i jest dramat przy ubierania a masakra jeśli ma mieć skarpetki i buty założone. Płacz, krzyk i awantura.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bab...A te.zajecia są.u Was.wskanazne ?? Moja dopiero rozkręca się.z.mowa..dosłownie.z dnia na dzień.

Czym się objawiają zaburzenia Si?
 
Do góry