reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Katanka a kiedy Ci sie to krwawienie przytrafilo?

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Katanka a jakiegos krwiaka albo czegos nie dojrzeli? A powiedz czy teraz tez krwawosz? Ja dla swoetego spokoju pewnie bym jeszcze raz pojechala na IP , ktory to TC?

Bulkasia zazdroszcze blizniakow tez sttasznie chcielismy:p

Dobradziewczyna daj szybko znac:-)

A ja dziewczyny wracam do Was pokoj mlodego gotowy!! Meble rozstawione wyszlo super!

Poza tym u mnie z 3 dni byl spokoj z objawami piersi przestaly bolec, nie mdlilo mnie juz mialam takie schizy choc wewnetrznie czulam ze zupelnie nie potrzebnie.Poki co wszystko wrocilo!! I leze i ledwo zipieee!

A wczoraj tak mnie w krzyzach bolalo chodzilam jak kaczka:D


010igov3fkey3mez.png
 
Ja tez witam sie Mikolajkowo . Oczywiscie jak to ja zapomnialam hasla do bb i zanim.odpalilam.wczoraj kompa zeby je zresetowac , bo na tel nie dalam rady, to troche to trwalo.
Czytam na biezaco witam nowe mamuski.
Nie pisze bo mały nie daje a tez nic ciekawego u nas sie nie dzieje.
Zaraz wizyta takze troche stresik jest, zastanawiam sie czy nie zrobilam bledu umawiajac sie na.nfz bo boje sie ze usg mi.nie zrobi maja tam swoje jakies glupie wytyczne ale zobaczymy juz za pozno na zmiany.
Wszystkim chorowitka zdrowka ,tez jestem zwolenniczka inhalacji sama ostatnio walczylam z katarem u malego.
Odezwe sie po wizycie :)

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom

co do usg na wizycie - to wszystko zależy od lekarza,,, ja na przyklad mam umowione usg na 20 grudnia i tego samego dnia nie mogę mieć wizyty bo zabrania tego nfz ... także wiesz... każdy lekarz ma inne podejście ...

Witajcie. Ja wizytę mam dopiero na 14.30 więc mam nadzieję że zdaze po pracy dojechać do domu ogarnąć się i dojechać. Dodam że pracuje do 14.00. stresik jest przed tą pierwszą wizytą, ale głównie stresuje się tym jak to powiedziec w pracy bo jeszcze nikt nie wie o ciazy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja się strasznie stresowałam- miałam nie mówić nic do najbliższego usg- czyli do 20. Jednak po dzisiejszym poranku w domu- masakrycznym dla mnie- było mi wszystko tak obojętne więc powiedziałam dzisiaj. Bez przygotowania, bez zastanowienia... i chyba tak najlepiej to wyszło... Okazało się , że bardziej panikowałam niż to było warte-bo reakcja na prawdę bardzo w porządku :)

Super to może się spotkamy :) ja też dwa porody tam

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

:) Tylko Ty masz troszkę wcześniejszy termin- chociaż nigdy nic nie wiadomo :)
 
Hej dziewczyny, czy mogę się przyłączyć?
Mam na imię Asia, 38 lat i dwoje dzieci. Kilka dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży z bliźniakami :)
Na początku niedowierzanie i szok. Na pewno są jednokosmówkowe. Za tydzień sprawdzenie czymają jeden worek czy są w osobnych. Pragnę aby były w dwóch. :tak:

Ale fajnie :) dwójeczka na raz :)
Gratuluję i trzymam kciuki :)

Ech... co za dzień - tak bardzo chciałabym by się już skończył ... źle się zaczął , więc i nastrój mam do d***.
Nie mam sily siedzieć w pracy , nie mam ochoty na nic- ostatnio chyba tylko łózko mnie cieszy- moje łózko- bo tylko to mam na własność i tego mi nikt wypomnieć nie może.... :(
 
Wróciłam, wyniki wyszły w normie więc się uspokoiłam trochę ;) ale jestem już dzisiaj strasznie zmęczona, byłam z Młodym na zakupach, później u tego lekarza, bolą mnie plecy, i w sumie dopiero zjadłam trochę obiadu ;/ i to moje pytanie do Was dziewczynki... Jecie normalnie? Tzn porcje mniej więcej takie jak sprzed ciąży? Ja obiad jem na 3/4 razy ;/ najadam się bardzo szybko, za chwilę będę pewnie jeść druga część zupy, wyszła mi taka pyszna pomidorowka że muszę jeszcze zjeść [emoji23][emoji23]
 
reklama
DobraDziewczyna u mnie dziś też pomidorówka, tak na czerwono-mikołajowo :) U mnie z jedzeniem słabo. Mdłości w sumie nie mam wcale, ale żołądek mi się chyba zmniejszył, jem połowę tego co kiedyś.

Katanka pamiętaj, że stres bardzo szkodzi maleństwu. Musisz myśleć pozytywnie. Trzymam kciuki :)
 
Do góry