reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny mam pytanie. Czy robilyscie bete przy jasnych kreskach na tescie? Ile mialyscie tej bety? Ja dziś robiłam trzy testy sikance, bo 3 dni temu bete miałam 15,85. Dwa testy miały jasną lecz widoczna kreskę drugą a jeden ledwo dostrzegalna. Wszystkie były o czulosci 25. Tak się boję to mój 30 dc. Cykle ma 30 dniowe.
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie się cieplutko. trzymam kciuki nie denerwujcie się. piszcie wszystko :-* będzie dobrze. musi być.
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy robilyscie bete przy jasnych kreskach na tescie? Ile mialyscie tej bety? Ja dziś robiłam trzy testy sikance, bo 3 dni temu bete miałam 15,85. Dwa testy miały jasną lecz widoczna kreskę drugą a jeden ledwo dostrzegalna. Wszystkie były o czulosci 25. Tak się boję to mój 30 dc. Cykle ma 30 dniowe.
Ja robiłam betę przy jasnej kresce tez czułość 25.
Beta wynosiła 56 (28dc) Dwa dni później kolejny test i kreska była już znacznie ciemniejsza. Tego dnia powtorzylam betę i miałam 162. Na następny dzień zrobiłam test bo mi został i kreska była już taka ciemna jak ta kontrolna.

Najlepiej byłoby jakbyś znów skontrolowała betę..

Kiedyś już tak miałam jak Ty niestety się skończyło ciąża biochemiczną :((

 
Marta8989 cały czas krwawisz czy coś się poprawiło ? Skoro nie zostałas na oddziale to nie zrobili kontrolnej bety ?
Oby duphaston pomógł. Bądź dobrej myśli.

 
Dziewczyny mam nadzieję, że wszystko skończy się u was dobrze...
Sarat ja po dwóch dniach od jasnej kreski zrobiłam betę w 29 dc i wyszło 611. Beta może się zatrzymać mimo bardzo ładnych przyrostów, więc nie przejmuj się na razie swoim poziomem, bo może okazać się, że "taka Twoja uroda" i wszystko rośnie prawidłowo.
 
Marta nie wiem co powiedzieć i trzymam za Ciebie kciuki
wróciłam, lekarz mnie przyjął, zrobił 2 razy badanie usg, pęcherzyk jest ale na razie nic w nim nie ma, kazał mi luteine brać i przyjść w czwartek a brzuch mnie trochę pobolewa i dalej plamie
 
Witajcie, bardzo chciałabym dołączyć do Was. W czwartek test ciążowy pozytywny, beta z tego dnia 138, progesteron 39,80 ng (prawdopodobnie 14 dzień po owu). W czerwcu niestety ciąża biochemiczna, beta zatrzymała się na 48 i teraz umieram ze strachu, że to się może powtórzyć :( dzisiaj od popołudnia delikatne kłucie w podbrzuszu i już wariuje :(
 
Dziewczyny oby wszystko skończyło sie szcześliwie !!!

Serat , ja miałam pierwsza kreskę ledwo widoczna , a tego samego dnia wieczorem juz wyraźniejsza. Zrobiłam następnego dnia test , który wyświetla ile tygodni ciazy.
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    964,3 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Do góry