reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ufff, nadrobilam ponad 20 stron ;)
Gratuluję wszystkim udanych wizyt, dobrych wieści i pięknych zdjęć :D
Przyjechałam do rodziców na święta więc czasu trochę brak. Powiedzielismy im o ciąży i że to bliźniaki. Ich miny - bezcenne :)

Życzę wam spokojnej nocy...
 
Ostatnia edycja:
A jak się w ogóle czujecie? Ja w sumie często mam mdłości i boję się, że w Święta będzie mi niedobrze, a ja tak lubię to świąteczne obżarstwo:-( :( Mimo tego oczywiście całe mieszkanie wysprzątałam, bo nikt inny tego nie zrobi.Widzę, że jestem młodzikiem i będę jedną z rodzących na końcu.
Witaj Chybra :) masz kompanke. ja z OM 25 lipiec ale z usg juz 31 wiec bedziemy wyczekiwac wspolnie :) plus wiekowo chyba jestem najmlodsza.
Ktoras z dziewczyn mnie pytala o nospe. dostalam ja zeby zminimalizowac skurcze macicy (osobiscie nie mam zadnych boli ani nie czuje skurczy ale gin powiedziala ze moze od tego ten krwiak rosnie).
Powiem Wam ze tak mi sie juz nie chce lezec... Tylek i biodra mnie bola. zaczelam sie nawet zastanawiac czy przypadkiem nie rosne w tych miejscach ale to chyba jeszcze za wczesnie prawda?
Sliczne zdjecia w usg macie. U mnie na razie plama z serduszkowa kropka. Już bym chciala zobaczyc jakies ksztalty :)
Gdybym sie juz nie odezwala to wesolych rodzinnych swiat Wam zycze i przede wszystkim brak przebojow zoladkowych! ^^ buziaki!
 
Paalina a jakich tabletek od alergii używasz w ciąży? Bo ja też jestem alergikiem i od 3 miesięcy chodzę z gilem w nosie od alergii. A na święta będę miała kontakt z siecią zwierzęca, a u mnie to dopiero wywołuje super mocną alergię. W każdym razie mi dwóch ginekologów odradziło przyjmowanie leków w czasie ciąży
emoji53.png


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja biorę tabletki desloratadine sandoz, ale to sa leki , które dostałam w Holandii. Myśle,ze po lek na alergie w ciazy wystarczy wybrac sie do lekarza rodzinnego. Powinien pomoc.

W pracy powiadomiłam o ciąży. I oto moje wielkie zaskoczenie, reakcja mega pozytywna. Mogę pracować jak długo dam radę i jeśli będzie jakiś problem to mam mowić to go razem rozwiążemy. Gratulować nawet przychodzili ludzie z biura ;) a główny szef jak wczoraj przechodził to się witał ze mną 'hi mama Paulina ' ^^ bardzo jestem zadowolona z reakcji i juz jestem spokojna w związku z praca.

Wczoraj miałam wizytę u położnej. Czy któraś z Was ma problemy z ciśnieniem ? Ja czekam na list ze szpitala z data wizyty u ginekologa. Mam ciagle podniesiona ciśnienie. Wczoraj u położnej 150/100. Wiem jakie to niesie zagrożenie bo pod koniec pierwszej ciazy leżałam w szpitalu dwa tygodnie z powodu nadciśnienia. Problem polega na tym,ze teraz zle sie dzieje juz od samego początku. Prawdopodobnie położna nie bedzie mogła prowadzić ciazy, tylko sam lekarz. Miałam mieć wizytę 24.01 w związku z zaleceniem porodu w szpitalu, tylko jak lekarz zaleci to ubezpieczenie pokrywa koszty porodu, a położna nie widzi innego wyjścia i umówiła mnie na styczeń, ale po zmierzeniu ciśnienia powiedziała, ze do ginekologa jak najszybciej. Śmieszne jest to,ze Wczoraj byłam przekonana, ze ciśnienie jest ok bo dobrze sie czułam i żadnego bólu głowy, a tutaj taka niespodzianka.

Chyba dochodzimy do porozumienia z imieniem. Dla dziewczynki Zoe albo Cloe ( ja wolałam Lilly , Emily , Emma :p ) ale Zoe i Cloe to tez mój wybór :p z chłopcem był problem bo ja bardzo chciałam Liam , ale mój M za nic nie chciał sie zgodzić. Ale podoba nam sie imie Noah. Cieżko mi było w ogóle przestawić sie z polskich imion , ale wystarczy,ze przy Mai był problem i wiecznie wpisywali Maya i nie docierało, nawet w szkole,ze to Maja. Poza tym zostając tu na stałe myśle, ze tak najlepiej. Chciałam wlasnie Lilly, zeby w Polsce był Lilka , czy Emily zeby była Emilka, nawet Hannah brałam pod uwagę bo tez ładne i można dla dziadków spolszczyć ;) ale nie , jednak nie. On tez musi byc zadowolony, nie tylko ja :) zreszta Maja co do imion tez bardziej po jego stronie. Chociaż marzy jej sie James albo Mia.
 
Olokolo lacze sie w bolu lezeniowym :happy: mnie od lezenia bola juz wszystkie kosci i krzyze, jakbym z 80 lat doslownie miala, ale leze wytrwale;)
Tez postaraj sie jak lekarz zalecil lezec, damy rade:tak:
Dzis ide po poludniu na usg (takie zwylke, nie genetyczne), lekarz powiedzial zebym przyszla (w zwiazku z plamieniami), tak zeby na swieta zobaczyc co i jak i byc spokojnym:)
 
Witam was ;) wczoraj miałam dzień pełen emocji dlatego brakło mi sił na to żeby coś napisać bo padlam dosłownie ze zmęczenia.... w pracy już prawie wszyscy wiedzą rozmowa z szefową spokojna powiedziała że podejrzewala to od tygodnia bo tak jakoś inaczej wyglądam ;) miło mi się zrobiło usłyszałam nawet gratulacje :) Wizyta u lekarza ok aż łzy mi poplynely jak znów zobaczyłam swoje maleństwo już fajnie wygląda taki mały człowieczek ♥ mierzy 3 cm serduszko bije termin na 21 lipca w sobotę zaczynam 10 tydzień jestem szczęśliwa Miłego dzionka dla wszystkich :*
 
Witajcie porannie

Ja juz wczoraj w pracy bylam.troche zoladek bolal jeszcze ale Dalam rady. Ale wczoraj wzielo M za to ale mial popoludniu Do pracy wiec cale dopoludnia lezal i Jakos potem poszedl Do Pracy.akurat zjadlam sniadanie i Lece Do pracy. Ja chve poinformowac w pracy ale chcialam najpierw gadac z podszefowa a tej spotkac nieumie.moja szefowa to.wiedzma wiec wole najpierw z podszefowa gadac

Paalinaa ja tez mam wysokie cisnienie ale czego w poprzednich ciazach niemialam. Tez czesto boli mnie glowa.lekarz powiedzial ze musimy obserwowac.ostatnio w aptece pytalam o to te bole glowy i dala Mi magnesium w proszku. Jak glowa mnie boli to biora i musze powiedziec jest duzo lepiej.a Co Do imion moja mala sie nazywa emily,Liam Mi sie tez podoba ale maz wybral dla corki wiec jesli bedzie chlopak to tym razem ja wybieram.ja pracuje w perfumeri wiec u nas Chloe wogole by nieprzeszlo bo to nazwa perfumu ale tak to ladne imie.my dla dziewczynki niemamy wogole

Agness gratuluje wizyty

Ja dzisiaj moj przedostatni dzien w pracy.jeszcze tylko jutro cale szczescie. Cos mala Mi dostala goraczki wczoraj lekkiej. Cale pierwsze 5 miesiecy w przedszkolu nic i nieopuscila ani jednego dnia a przed swietami tu takie Cos.M mA Termin z nia Do lekarza na 10.40 wiec zobaczymy bo widac po oczkach ze cos nietak ale mA dobry humor i wogole sie bawi a przychodzi 18 sta Do katastrofa, placz i zmierzla i potem goraczka przyszla

Milego dnia

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Do góry