reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ponieważ dużo sie naczytałam na tym forum o przykrych sytuacjach , gdzie nigdy nie zdawałam sobie sprawy że jest aż tyle różnych przypadków bo nigdy sie z takimi nie spotkałam i aż mi sie strasznie smutno zrobiło .. A jednoczesnie zaczęłam sie martwić i schizować. Wieczorem byłam na zakupach i w rossmanie od razu kupiłam test bo jedynie robiłam przed terminem @ .. Myślałam ze moze jednak isc na bete, ale po tym teście który robiłam 2 godz temu, mysle ze spokojnie juz poczekam do wizyty :)
1478375639765.jpg

Będę bardzo mocno trzymać za Was kciuki dziewczyny jak i czekać na kolejne pozytywne wiadomości :) a w lipcu wszystkie bedziemy sie chwalić naszymi cudnymi pociechami [emoji173]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1478375639765.jpg
    1478375639765.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 594
Witam nowe mamuski
Dorota super, zobaczysz jak za dwa tyg bedzie serduszko walilo
Lilith trzymam mocno zacisniete kciuki za drugie serduszko
Zonograja ja tez mam bole podbrzusza ale u mnie to po pracy czuje po tylu godzinach albo wczoraj jak chcialam w domu w moj wolny dzien posprzatac wszystko najlepiej w godzine. Troche sie zapomnialam i wieczorem juz mnie brzuch pobolewal dzisiaj po pracy to samo.

oar8flw1ms3y0bkk.png

Może to jest właśnie odpowiedź bo i mnie po całym dniu pracy właśnie boli. Kidy wstaję rano jestem wypoczęta i bólu nie czuję ...

ja wczoraj w pracy jak za szybko wstałam to mnie brzucg zabolał, że usiadłam trwało to może minutę. Wróciłam do domu po 11 godzinach ugotowałam obiad na dzisiaj i padłam jak pies pluto . :)

Pozytywnego dnia Wam wszystkim życzę. Jest nas coraz więcej :)

Grunt to umiejętność usiedzenia na miejscu :) coś o tym wiem :p


Boze jak dobrze ze mam sokowirowke to chyba najlepsze rozwiazanie na ten moj wieczny glod taki sok.marchwiowy chyba zbyt wiele kalorii nie ma a na chwile zapycha:-)
właśnie m uświadomiłaś, że sokowirówka jest mi wyjątkowo potrzebna- na teraz :)
Witajcie
Wczoraj dowiedziałam się że to 5 tyg5 dni ;) jestem po wielu stratach ;( może tym razem się uda;) termin z OM na lipca
Witamy :)
Cześć dziewczyny, dopisuję się, planowany termin to 7 lipca :)
Witam kolejną przyszlą mamusię :)


Hej Dziewczyny. Dołączam się do Was. Jestem po teście ciążowym, ale jeszcze przed wizytą u lekarza... :) Niestety dopadło mnie przeziębienie i trochę obawiam się jego wpływu na ciążę..

Herbatka z maliną i pod ciepłą kołderkę :) To zawsze działa najlepiej :)

Dorota ja sobie obiecalam ze jak zajde w ciaze to bede rzygac z usmiechem:D wiec nie narzekam tylko bardzo sie ciesze , jednak iryruje mnie to straszni przed chwila wlasnie tez zjadlam pol bulki ledwo ja wcisnelam bo czulam sie taka pelna i co i znow glod.Czegos mozna dostac:D .

W poprzedniej ciazy mialam wilczy apeyt ale jadlam caly czas i jadlam i jadlam.A teraz glod czuje a jesc nie umiem 0.o.

W ogole widze duze roznice pomiedzy ciazami ale.moze to tez wina wieku w koncu to bylo 7 lat temu.
Wtedy jezdzilam.na rowerze, pracowalam wisnie zbieralam..a teraz oczy mi sie zamykaja o 10 a wstaje o 7 :D:D ile kobiety musza przecierpiec a faceci na katar umieraja.

Będę rzygać z śmiechem... you made my day !!! ja na razie jeszcze nie rzygam... mdli mnie strasznie i obawiam się troszkę powtórki z pierwszej ciąży, bo rzygałam do 4 miesiąca :wściekła/y:

A jakieś bóle brzucha ?
Normalnie powinnam czekać na pierwsza wizytę i usg do końca listopada , ale z powodu bólu brzucha miałam wczoraj usg, zeby wykluczyć ciąże pozamaciczna.
Łapie mnie kilka razy dziennie ból podbrzusza az mnie zgina w pół i po chwili puszcza . Położna nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości a ból brzucha dalej jest zagadka.
Tak sobie myśle,ze to mogą byc skurcze jelit , a ze jelita niżej sa bardziej uciskane to ból może sie kumulować tam. Strasznie denerwujący ból. Wlasnie podobny do skurczu jelit.
U mnie wygląda to trochę podobnie- a mam bardzo wrażliwe jelita...i takie kolki strasznie ciężko przechodzę- a przyczyn teoretycznie brak... :/

Witam ! Czy mogę do Was dolaczyc? Dzis zrobilam test i eydzly dwie grubr krechy. 26 dc Dzis idę na betę i progesteron bo poprzednią ciążę porobiłam. W czw idę di giną :)
Zobacz załącznik 781430

Witaj :blink:


Wow ile mamus dołączyło, gratuluję!
Niedługo tabelkę bedzid można zrobić z datami.

Wczoraj miałam ogrom roboty, cała chatę wysprzatalam, prania, lrasowanje, ciasto tort dla mojego bo dziś urodziny.. dzisiaj u nas w uk święto wiec wieczorem jedzidmy na sztuczne ognie..

Wymioty wczoraj się zaczęły, dzis tez nie odpuszczaja, ogolnie nagle zrobiło mi się źle. wszystko śmierdzi, drażni mnie, mam wrażenie, zs ktoś mi miednice rozrywa na boki. plamienia przeszły w dniu scanu.. Nie spodziewałam się ze tak szybko mnie dopadnie.. zazwyczaj było to w skonczongm 6tc. tak poza tym to norma i każda ciaze znosilam mega ciężko na początku, choc z cora najstarsza do samego końca tragediabyla.

Uczucie głodu normalne, lepiej cks zjeść bo czasem bez jest jeszcze gorzej. choć sama tak gadam nie mogę się zmusić.

Na chorobę miód, czosnek, cytryna. plukanka do zatok.

Czy ktoras z Was pije nagietek??

Gaga hahaha dziękuję kochana :*

mi zaśmierdziało w piekarni :O , gotowany groch mi śmierdzi, nawet ulubiony krem ... będę się chyba słoniną smarować - bo na nią to mi ślinka leci :errr::-D

ja mam mdłości tylko na głodniaka jak na razie... a jak Wasze piersi? mnie prawie w ogóle nie bolą, można powiedzieć że wcale ;/ nie, żebym narzekała, ale jak jest objaw to czujemy się pewniej heh.
LILITH a na co pomaga nagietek?
''
Ja mam strasznie nabrzmiałe piersi... okropnie. Mieszczę się .... 1 stanik !:errr:

Ja mdłości w pierwszej ciazy nie miałam i teraz tez nie mam. Poza tymi bólami brzucha nic nieprzyjemnego.
Ciągły głód i zmęczenie ale to akurat mi nie przeszkadza :)
Trochę mnie przeraża jak to tutaj wyglada z ciąża. Ludzie sie cieszą od początku , a z zakupami tez nie czekają te kilka miesięcy.
Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom mojego M., a dziś jego mama wpadła do nas z maleńkimi skarpetkami na dobry początek ;)

Ja się strasznie boję powiedzieć ,żeby nie zapeszyć , żeby tylko wszystko było ok....

Marta jak sytuacja ?Mam nadzieję ze będzie jednak ok...

Wybaczcie jeśli kogoś pominęłam:cool2:
 
Zonograja ja powiedzialam najblizszym osoba ale tylko dlatego ze wiem ze bedzie ok mam.takie przeczucie przy biochemicznej nie wiedzial nikt bo od poczatku nie czulam tej ciazy...

Hajmal Marta uspokoilo sie?

Sarat szalona Ty od rwzu moglas sprawdzic to bete czy ladnie przyrasta a nie stresowac sie z testami:p

Ja po urodzinach oczywiscie zjadlam frytki i chipsy nic innego nie umialam przelnac o Boze...

ganngov3t4agl1lv.png
 
A ja w zasadzie nie mam żadnych objawów, trochę mnie piersi bolą i czasem mnie mdli, no i brzuch mnie troszkę boli, ale cały czas mam nadzieje, że to nic poważnego. Tylko herbata śmierdzi mi smarem albo olejem samochodowym, taki mam dziwny objaw :)
 
reklama
Do góry