reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Karolina moja wazyla 120 w 14 tc wiec chyba dobrze Twoja wazy:p



010igov35ye70zfx.png
 
Cześć dziewczyny.

A ja dziś kiepsko się czuje, w pracy myślałam, że wyjdę z siebie. tak mnie coś bolało po prawej stronie pod żebrami ,że aż z bólu łzy miałam w oczach. Popracowałam później godzinę na stojąco i niby trochę lepiej,ale jak tak dalej będzie to nie wiem jak ja dopracuje do końca kwietnia. [emoji54]

Seks hmmm ja nawet nie wiem czy mogę bo ochoty tez nie mam i ogólnie jakoś dziwnie mi z tym dzidziusiem w brzuchu

Karolina gratulacje wizyty

Jutro ja mam wizytę, pewnie potwierdzi mi płeć i będzie Bartek lub Mikołaj jak u Ciebie morela [emoji38]
Mikołaj <3

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Angie ja dlatego jak pada interesująca mnie informacja robię screenshoota :)
Karolina gratulacje udanej wizyty.
Biorę accard, euthyrox a z suplementow to magnez(tyle że lek nie suplement) i pregna plus i pregna plus dha. Ale jak zużyję to szukam czegoś tańszego z dha z alg.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a właśnie doradźcie - przed femibionem brałam omega 3 - tam były kwasy DHA i olej rybi,
upload_2017-1-20_22-30-16.png


z kolei w femibion natal 2 są tylko tabletki z DHA.

jak sądzicie ma to znaczenie? jakie znaczenie mają te pozostałe kwasy??
 

Załączniki

  • upload_2017-1-20_22-30-16.png
    upload_2017-1-20_22-30-16.png
    5,1 KB · Wyświetleń: 270
Straszne dziś to jakoś.. Nie mam ani nastroju animochoty na pjsanie, znam Samotna z listo jeszcze..
I ogólnie, jak Truskawka pisała myślałam o innych takich znanych mi przypadkach.

Czytalyscie wątek: jesteś w ciąży, przeczytaj to może urotowac życie Twojemu dziecku. Na ciazowym to jest i jakoś tak się nazywa.

Odmkilku dni mam bóle. Nie dość ze macica boli to kość z prawej, potwornie, swiruje bomjestem w tygodniu straty córki,, mam ja przed oczami i ciężko mi cholernie,,



Smok.. Wole smoka od palca, zdecydowanie. Judyte oduczykam w wieku 18m mówiąc, że myszka nadgryzla i trochę uciachalam, źle się jej ssalo. Kolejnej nocy znowu to samo i znowu aż nie chciała i oddala myszce. Ale używała tylko do zasniecia.
Tu dzieci 5-6 letnie ze smokiem biegają, zawsze się oatrze jak na coś kosmicznego haha.
Co do butli to jak młody przestał jeść na noc w wieku 5 m to zaczęłam wycofywać butle. Od 4m dostawał juz kubek niekapek i w 6 dostawał tylko raz butle ze smokiem przed spaniem. Z córką podobnie. Moi nie mleczni.. Dex odstawil mleko juz w wieku 11m i wtedy było cudowanie..


Sny takie erotycz e miałam wczesnjej. Łącznie z orgazmami hihi. Mężowi sis nigdy nie przyznalam bo.. Ech ochotę mamy ale ja na wieczór jestem juz tama zmęczona,, i stres zalapujd, rzadko nam się udaje :( a szkoda wielka.


Kasiulka mam to w domu, to nie zaciska bioderek. Dziękuję Ci za informacje. Przy córeczce lata temu jak nie było takich cudów sama ja owijalam cieniutka długo oiekucha a nogi i tak miała rozstawione bo było zalecenie pie.uchowania, wiec dawałam dodatkowo tetre między nóżki.

Poradź mi jeszcze, kiedyś właśnie lata temu panowała opinia by dziewczynki oieluchowac. Czy nadal się tak robi? Powinno? Ma to sens?
W UK nie ma usg bioderek, sprawdzają ręcznie.

Nie posylaj synka, nie ma co ryzykować.


Idę doczytywac ale pewnie mało napisze..

Wybaczcie, jutro odpisze na pw tez.
 
reklama
Jak mnie boli od razu sorawdzam macice, czy jest twarda. Jak miękka a ciśnie to biorę nospe.. Jak ciągnie w pachwinach to lepiej rozpoznać.

Karoo gratuluję. Miło tak jest. Jak młody miał 2 lata z czymś tez tak się nasluchalismy w przedszkolu. On jest na poziomie ponad 3 latka juz jakiś czas. Od 2 roku liczy do 10 zna alfabet, czyta proste wyrazy i jest po prostu kumaty. Z majtami od 20m było mało wpadek. Ale córa lepiej bo po roku zrozumiała, szok i mając 16m nie było już wpadek, chodziła mając 8m ale z myśleniem to już gorzej,, co widać do dziś hihi.
Radzili Ci posłać core przyspieszonym tempem? U nas była rozmowa o tym, w przyszłym roku przechodzi Dexter na nursery ale preschoola i jak zacznie z takim etapem jak teraz będzie znowu chodził ze starszą grupa na nauki, czyli już jakby reception od 4 roku mimo, iż będzie miał 3. Nie wiem tylko jak w pełnej szkole, czy uda się go dać do klasy wyżej. On nawet już liczy ze 1 i 1 to 2 etc a ma 2lata i 5 miesięcy.
On jest w ogóle taki inny.. Inaczej myśli.. Rozważa, Przemyśla.. Nie da się powiedzieć, że ma 2 lata oj nie., bo 2 latki to maluchy jeszcze a mój na pewno nim nje jest..


Ha, my mamy na wekeend na obiad jadlodrwala. Placki ziemniaczane z gukaszem pychaaaa, cały tydzidn czekałam.


Jak bolą mnie plecy to wo,e stać czy chodzić niż usiąść czy sis położyć, od razu większy ból..


Karolina gratukuje. Nie wydaje mi się, żeby za dużo.

Nigdy nie miałam świnki.. Ale miałam ospę w wieku 25 lat, córka mnie zarazila,, dziewczyny dramaf, ledwo się wyzbieralam..


Aha powodzenia jutro :)


Bulkasiaa wzdyma, choć różnie. Zawszemozesz wziąść espumisan. Powinien pomóc :)
 
Do góry