reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Agilka gratulacje super ze w końcu zobaczyłas dwie kreski :)
Niss gratulacje :)

Maziajka a ja na suwaczku dalej widzę u Ciebie 6tydzien .. tak jak wczoraj..
Ja dziś rano zjadłam omleta w połowie myślałam że pekne jestem 30 min po śniadaniu. I oczywiście to samo znów jestem głodna i musiałam wyjść na balkon bo aż mi słabo było..
Dziś pospalam do 930 w końcu:))
Obiad znów mi odchodzi bo jedziemy do teściów uwielbiam niedziele i jeszcze słoneczko świeci :)

Mój suwaczek w miejscu ech

 
reklama
Dorota ja widze 6 i 1...

Ja teraz jem banana a co z obiadem to nie wiem...zwariowac mozna co tu jesc ..

ganngov3t4agl1lv.png
 
Tęczowa wybacz, nie pamiętam.. Teraz na pewno się uda! trzeba być dobrej myśli.

Paalina bierzesz mg? krzyż może bardzo boleć ale też bez przesady, skonsultuj to. dobrze, że plamien juz nie ma.

Karo na głównej stronie lipcowek jest wątek u góry. można wysłać mi też Pw. jak więcej mamus wyślę mi dane to wpisze, bo póki co mam tylko dane od Doroty.
Jesteś zadowolona z tamtejszej opieki?

Maziajka widzę słodkości Ci podchodzą. mdłości straszne ale lepiej zjeść, bo na głodna chyba większe?

Witam nowe przyszłe mamy, coraz więcej nas.

Dziewczyny i jak plamienja? przeszły?

Bardzo szybko udaje sje wam zajść w ciążę.. gratki.
 
A bierzesz dupka???
Tak. Wczoraj 4 tabletki, dziś 1 rano, a drugą wieczorem mam wziąć.

Krwawienie nie ustąpiło, brzuch mnie trochę ciągnie. I nie wiem, czy czekać dalej, czy jechać jeszcze raz do szpitala. W sumie lekarz mówił, żeby przyjechać, jak brzuch będzie mocno bolał, albo żywo czerwona krew będzie, no albo gorączka.
 
Chciałam się nieśmiało przywitać i ja.
3 dni przed @ zrobiłam test bo miałam jazdę na sledzie, których normalnie nie lubię za bardzo. Pojawiły się dwie kreski. W 13 dpo beta 93 w 15 dpo 160. Czekam na rozwój wydarzeń. Termin wychodzi na 14.07. Poza zmiana smaku ból piersi i nic więcej.
W grudniu mieliśmy podchodzić do ivf, a tu niespodzianka.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie plamienia na samym poczatku moze przez 3, 4 dni ale teraz juz dobrze. Dotego jestem na antybiotyku ostatni 7 dzien bo oczywiscie sie rozchorowalam zapalenia gardla, zatok wysoka goraczka domowe sposoby już nie dawały radyZ dolegliwosci to coś dziś nie mam mocy , słaba jestem strasznie a tak pozatym to nic a nic. Jak tu jutro iść do pracy???[emoji54]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamuski
Lilith to ja wysle po czwartkowej wizycie wszystkie dane. Z opieki tutaj w niemczech jestem bardzo zadowolona.moj lekarz to przecudny czlowiek. Wszystkie badania robi za darmo,zdjecia 3D czy cos tez Wszystko za darmo.czuje sie u niego jak w domu. W pierwszej ciazy gdzie stracilismy synka w 17 tyg tez bardzo Mi pomogl, bylam czyszczona drugi raz bo po porodzie zle mnie wyczyscili i o malo niestracilam macicy. W szpitalu twierdzili ze nic tam niema a beta spadala bardzo malo i gdyby nie moj lekarz to by mnie moze dzisiaj tu niebylo.normalnie ksiazke bym mogla napisac ale tak jak pisze akurat trafilam na lekarza zloto.czeka sie czasami i dwie godziny u niego bo kazdej pacjentce proboje jak najwiecej czasu poswiecic ale zmienic go niezmienie bo wiem ze ciezko tutaj kogos dobrego znalezsc kto wykonuje swoj zawod z zamilowania
Marta trzymam kciuki mocno dalej. Jutro Masz na bete isc tak?A robilas juz po zrobieniu testu bete?
Moj suwaczek tez dalej w miejscu i maziajka ja tez widze u ciebie 6 tyg
Ja jeszcze w lozku leze. Mala pospala Do 9 i sie bawi.maz w kuchni obiadek pichci a ja leze[emoji16]

oar8flw151bnxf2h.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja juz nie wiem co z tymi suwaczkami jest:D

Lilith tak jest gorzej z tym ze ciezko.mi. w ogole cokolwiek zjesc..od czasu do czasu mam smaka.na.cos irracjonalnego jak.sernik.z.krowka a poza tym maskara....

Marta moze jedz skoro dalej tak mocno..

ganngov3t4agl1lv.png
 
Do góry