reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Olokolo super, że masz pracę i trzymam kciuki za dzidzie;,będzie dobrze i oszczędzaj się

Sylver80 ja też przeprowadzilam się do Warszawy (7 lat temu ) nie mając tutaj nikogo, żadnego znajomego, nikogo z rodziny ... a dziś znajomi są, fryzjer też (ale z tym było ciężko [emoji6], bo po pierwsze drogo i po drugie wszędzie daleko ) no i okazało się, że rodzince ta Wawa to nie koniec świata, wręcz po drodze hehehe szczególnie na lotnisko
Ja tez pracuję w banku i z tym liczeniem szczególnie teraz w ciąży jak jestem rozkojarzona to tez kiepsko hehehe dobrze ze komputer się nie myli

IMIĘ i tu jest problem , dziewczynce to mam FULL[emoji6] a dla chłopca NULL [emoji53]

Kasiulka ja tylko na zakupy autem,no i czasem do lekarza, tak to na codzień do szkoły Filip tramwaj i ja dalej do pracy metro [emoji12]

Samotnaja o losie współczuję, najważniejsze, że mąż cały. .. no ale auta szkoda

Maziajka ja mam jak ty ... wszystkim i za wszystkich się martwię. .. zwariować można [emoji54]

Lilith ja mam 6 do wyrwania po nieudolnym leczeniu kanałowym,ale cały czas się zastanawiam czy jakiś inny stomatolog nie sprobowalby mi go uratować . . . . Dziewczyny z Wawy macie może kogoś godnego polecenia? ?

Aim ja jestem Asia [emoji6] i lubię swoje imię. .. mam nadzieje, że nie jestem pechowa hehehe

Tea80 super ze dzidzia ok. trzymam kciuki za synka

Paalina ja w Holandii mieszkałam 2 lata i tam urodził się nasz synek ... uwielbiam tamten klimat [emoji38]


No i bita godzina z pracy dzięki Wam wyjeta [emoji4][emoji4]

Ja jutro usg prenatalne i dzień wolny stresik jest [emoji52]



Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Aha, o znajomych tak się nie boję, bo to kwestia czasu, ale jednak rodzinka przydaje się przy dzieciach, szczególnie takich maleństwach. A do mnie póki co mają ponad 3 godziny jazdy :surprised:
W banku pracowałam od studiów począwszy przez 9 lat, później chciałam uciec z korporacji, poszłam do kolejnej szkoły, przebranżowiłam się i teraz od 4 lat jestem Protetykiem Słuchu :sorry: Stres w pracy zupełnie inny, i pomimo że też jest nacisk na sprzedaż, to jednak dużo mniejszy, i przede wszystkim ma się poczucie, że naprawdę pomagamy ludziom słyszeć :) To była wielka zmiana w moim życiu, ale nie żałuję, a protetyków na polskim rynku jest póki co jak na lekarstwo.

Dołączam do grona fanów Holandii, swego czasu jeździłam tam często (były mąż tam mieszka) ;) Tylko ten wiatr doprowadzał mnie do szewskiej pasji :wściekła/y:
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny za gratulacje (wczorajsza wizyta) [emoji8][emoji8][emoji8]

Sylver - w ogóle fajni ludzie są z lipca: 3 - moja baaaardzo dobra koleżanka, 4 - Ty, 5 - mój kochany wujek. Przejrzalam dzisiaj usg mojej Jagi - i ten maluszek identyczne ma wymiary. Z J wychodził mi w większości termin z usg na 18.05 -a urodziła się 23.05 (5 dni różnicy). Taka sama różnica w terminie z Om a usg wychodzi teraz. Także zobaczymy w lipcu co i jak [emoji3]

Kurcze - jest dokładnie tak jsk piszesz z tym ubezpieczeniem [emoji17]. Przerabialam temat owu różnych firm, i zawsze są wykluczenia przy zamachach terrorystycznych. Nie wiem jak to zostanie potraktowane - bo ten człowiek został zaatakowany jako 1 - może przyjmą to jako morderstwo. Ale wiadomo jak ubezpieczyciel działa [emoji17][emoji19]. Druga sprawa... Jaką miał umowę w firmie, w której pracował..

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Wszystkie nasze dzieci będą super :-D I lipcowe, i czerwcowe. Kiedyś czytałam, że dzieci urodzone w lato są radosne i optymistyczne, bo mamusie ostatnie miesiące ciąży mają dużo słoneczka. Patrząc na mnie - zgadza się ;):D:p
 
JEJ... a ja mam jutro usg prenatalne i mam starcha , że hohoh!
dziś mnie do tego CAŁY brzuch boli , takim klującym falowo nachodzącym bólem i drugi dzień z rzędu zauważyłam na bieliźnie male niteczki krwi:eek: Jutro przy usg zapytam , czy nie widzi tam nic niepokojącego ... może coś mi powie- bo normalną wizytę mam dopiero w piątek !


poki pamiętam aga_k_m- pisalaś o jakimś fajnie poprowadzonym forum o wózkach , z opiniami i w ogole - pamiętasz może jakie to forum ? Ja przeczytałam już mnostwo, ale teraz wiem chyba nawet mniej niż wiedzilam do tej pory :):errr::baffled:

Żonograja - trzymam kciuki za dzisiejsze badania [emoji110]. Zmartwilas mnie tymi krwistymi niteczkami - oby to nie było nic poważnego.


Co do forum o wózkach - to widziałam ten wątek tu na BB (bodajże październik 2016 tak mi sie spodobał, ale głowy teraz nie daje - przegladalam różne). Poki co obserwuje to co jeździ po chodnikach w moim mieście, i będę czytała opinie uzytkowniczek - najlepiej z conajmniej miesięcznym prowadzeniu tego pojazdu [emoji6]. Przydałyby się też zimowe opinie - a co [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sylver - dokładnie [emoji3]. Źle skonstruowalam poprzedniego posta w temacie lipca. Powinnam przed dwukropkiem dać m.in [emoji6].
Moja J ma przyjaciółkę z 15.07 i to takie Słoneczko właśnie [emoji3].


A czerwiec zawsze mi się dobrze kojarzyl [emoji3]
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam mamuski

Ja od 7 rana na ubikacji z biegunka i bolem brzucha .pewno mala z przedszkola przytargala jelitowke. Od rana dezynfekuje wszystko by mala i M sie niezarazili.zoladek myslalam Mi wyrwie.bylam w aptece pytac i mam duzo pic,elektrolity i herbate koperkowa.niemoglam isc Do pracy ale obym jutro juz mogla isc bo w koncu kiedys z szefowymi gadac musze

Tea,aga super ze z dzidziusami wszystko super

Ja wczoraj zasnac niemoglam bo sama bylam z kolezankami na jarmarku w piatek i to samo u nas sie moglo stac bo tez mieszkamy przy duzym miescie i tam.pracuje. dlaczego tacy ludzie musza sprawiac tyle krzywdy innym. Niemiesci sie to w mojej glowie

Ja dostalam recepte wczoraj od lekarza recepte na takie specjalistyczne rajstopy przez ta stojace prace bo okropnie mnie lydki bola po tylu godzinach.dzisiaj bylam na pomiarach ale rajstopy beda dopiero po nowym roku

Truskawka u nas w niemczech Dostaje sie od lekarza dzieciecego recepte i Dostaje sie Inhalator za Darmo. My Mamy Pari Inhalator sa super.teraz mA mala katar to tak samo tylko Inhalator

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Karo, jaka biedna :( bardzo wspolczuje!

W ogole jK tak Was czytam, to tu chudniecie, tu wymioty, tam mdłości, bóle głowy, a ja kurczę nic :D poza panicznym lękiem dotyczącym porodu ;D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karo - współczuję. Oby szybko Ci mindlo i nie przeszło na najbliższych. Na jelitowka najlepsze paluszki słone, lizaki i pepsi (dzieciowy zestaw - ale dobry). Dietka ryżowa też jest dobra.

Ola - to się tylko ciesz, ze nie nasilily Ci się objawy. A porodem sie nie przejmuj - dobrze mieć wtedy bliską osobę obok siebie, a całą resztę będziesz miała w "d" [emoji6]. Zresztą przyjdzie czas, gdy będziemy o tym częściej pisać [emoji3]. Dbaj teraz o siebie - ciesz się obecnym stanem i korzystaj z różnych form relaksu (później będzie z tym gorzej [emoji6])


Anetkadg - Ty lepiej pisz co tam nowego u Ciebie [emoji6], a nadrabiaj w wolnych chwilach [emoji3]


Lilith - a Ty juz po wizycie?


Pola - a bierzesz jakieś leki dopochwowe, czy coś?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry