reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kochane chciałam Wam zyczyc duzo zdrowia i szczęścia oraz nudnej i książkowej ciąży pozniej szybkiego porodu i zdrowiutkiego bobaska ❤
 
reklama
Kochane! W nowym 2017r jak najwiecej tych pieknych chwil, pelnych usmiechu i radosci;-) zeby sie spelnily wszystkie zyczenia:p :p :p SZCZESLIWEGOOOOO NOWEGOOO ROKUUUU;-)
 
Wszystkiego najlepszego dla was dziewczyny w nowym roku. Oby był lepszy niż 2016 i przyniósł wszystkim szczęśliwe rozwiązaniA.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Tęczowa NT porównuje się do wielkości dziecka. Niskie jest jak maluch mały, jak rośnie to NT jest większe. Ma zachować normę z dzieckiem. U nas 2,4mm było w normie na ponad 8cm dziecku.

Żonagraja. Mam znowu mocna anemię. U mnie, ona jest wspólna z niskim ciśnieniem. Po porodzie miałam ciśnienie ponad 70 zaledwie i byłam przed transfuzja. Z czasem ze wzrostem żelaza i ilością krwi zaczęło rosnąć ciśnienie. Tez miewam wysokie.. W ciazy poprzedniej wręcz nadciśnienie pod kontrolą. Teraz znowu zeszlam na 90.. Dzis z bólem lepiej ale jest..

Kasiulka ale bym się wystraszyla!!! Tak się ciesze, ze wszystko dobrze i gratuluję coreczki!!!

Truskawka zawsze możesz pożegnać teraz.. Myśli tez wiele znaczą..

Żonagraja cyce mam z dużego a malego b teraz 32 e :) i liczę, że będą większe.

Tęczowa waga waga. Jak się martwisz zrób nifty. Pappe robisz?? U nas norma jest do 3. Co lekarz na to?? Nie wiem czy czytalas co tu pisalysmy. Są dziewczyny co mają DIeci z NT 4 i są zdrowe a są takie co Jaja 1,3 i dzieci rodzą się chore, jak się denerwujesz to tylko dalsze badania. Amnio?? Nie pomożemy Ci inaczej, hiz mówiąc ze w normie bo nie wiem co mamy zrobić??

Idę doczytywac dalej :)
 
Aga wybacz.. 12?? 12 mam jednak na 6 aaa. Juz mi się wszystko miesza.

DIekuje Wam,,

Karo.. Wiesz, że mooocno bardzo Cie Tule. Teraz bedIe wszystko dobrze i w czerwcu będzie latać z wozeckami!! Mocno w to wierzę!!

Joanna świetna sprawa z tym domem. Nie ma to jak własne. Teraz to skomplikowane u Was i faktycznie byłoby ciężko. Mąż tam na stałe myślisz będzie pracować?? Jakmwidac są plusy i minusy, zawsze coś za coś.. Ważne, że jesteście szczęśliwi!

Bulkasia gratki :)

Asia w normie, nie stresuj sie :)

Maziajka zdrowia!!

Gosia witaj!!

I na koniec ja, życzę Szczęśliwego Nowego Roku!!!
 
Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich mamusiek w 2107 roku :) Szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń lekkich porodów i ślicznych zdrowych dzidziusiów :)
Ja próbuję was nadrobić od świąt,bo troszkę się wyłączyłam .... wiadomo jak to jest rodzina i czasu nie było ....
 
Szczęśliwego Nowego Roku, samych pomyślności. Zdrowia dla mamuś oraz dzieciaczków tych na świecie i tych w brzuszku. No i oczywiście szczęśliwego i lekkiego rozwiązania :)
 
reklama
Witam się w Nowym Roku [emoji3]

Gosia_5151 oraz Ania023 - witajcie wśród lipcoweczek [emoji3]. Mam nadzieję, że spodoba się wam w naszym gronie [emoji3]


Lilith - no mi chodziło, że 4.01 mam genetyke o 10:00, a Ty chyba o 12:00?


AAggAA - ja wszystkie Agnieszki koduje [emoji6].
AAggAA, Agness - nie nadrabiajcie Nas nie wiadomo jak - lepiej uczestniczyć na bieżąco. Mam wrażenie, że te które próbują nadrobić, nie mają później sił aby normalnie uczestniczyć w życiu forum [emoji14][emoji6]


A my za godzinkę (chyba) wyruszamy w drogę powrotna do domku. Wymeczeni na maxa. Mój M ma jutro wolne, ale ja i J wracamy do swoich obowiązków (praca i szkoła).

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry