reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Wkurzyłam się bo to że jest u nas kiepska atmosfera to jest jakaś wyssana z palca informacja.
1484837963-aaaaaa.png


1484837969-aaaaaa.png


km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Jezu teraz będą to przeżywac, jak małe dzieci w piaskownicy. Nie usłyszałyście nigdy w życiu, że ktoś was nie lubi? Wszystko tak przeżywacie?
Haha
 
Morela nie steesuj sie mnie to rozsmieszylo bo ja tej dziewczyny nawet zbytnio nie kojarze ..wiec zawiele nie pisala.Nie wiem czy na poczatku cos o becie jakas wymiana zdan byla i ona w tym brala udzial cos mi sie tak kojarzy.


010igov35ye70zfx.png
 
Myślę że to nie chodzi o to czy ktoś nas lubi czy nie tylko o pisanie nieprawdy że jest tu zła atmosfera
 
Aniu oczywiscie , ze uslyszalysmy ale wiesz dziwne jak wszystkie tu sie dogadujemy i mowimy ze jest fajnie a Ty jedna masz jakies obiekcje ..moze to nie z nami jest cos nie tak?

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Hej dziewczyny. Chciałam się pożegnać. Niestety dzisiaj rano trafiłam do szpitala. Mojego malucha już nie ma.
Jestem po zabiegu.
Życzę wam spokoju i szczęśliwego rozwiązania.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Do góry