reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kika ja tak do ok 14 jestem ciagle głodna, a potem ciagle chce mi sie pic i na sam koniec jest mi ciezko i niedobrze-tak jK teraz np. Przesadziłam dzis na maksa z jedzeniem... teraz chce mi sie pic, ale jestem pod korek i jest mi tak niedobrze... po prostu koszmar :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kika tez od dwóch tygodni mam spuchniete ale tylko stopy.
Joanna witaj!
Mamusia jak zawsze bylam lodowata tak cala ciążę jest mi gorąco-moj prywatny ,,grzejnik,, sie wkurza ze nawet przytulić się nie chce-a normalnie to odlecieć mnie nie mogl od siebie;)
Do godz się chyba dowiem co ustalą:rolleyes2:
 
Joanna_d witaj [emoji3] z jednej strony się ciesz że nic nie dolega bo to uciążliwe na dłuższą metę.
Może napiszesz coś o sobie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez z tych zmarzluchow ktorym teraz ciagle gorąco.. ;)

Ja dzis 4 razy w wc bylam..oczywiscie na 2..jakby taką przemiane materii cale zycie miec.. ;)

Paalinka do domu wyszlas w ten sam dzien? Jak pani z kramzorg co cie odwiedza?
Mialas podwyzszone lozko?
Ja nie mam..bo jak rozmawialam z polozną ktora mi to zamawiala podalam ze lozko ma 4nogi( tak myslalam..a ma 6) takze nieda rady go podwyzszyc..mam nadzieje ze sie niedoczepią bo rodzic zamierzam w szpitalu..

Ja chcialam drugie dziecko do 30stki..i jak sie za to zabralismy tak porządnie to po 2 miesiącach bylam juz w ciązy..Zawsze marzyla mi sie parka..Na dzien dzisiejszy dzieci wiecej miec niechce..ale tak na prawdę przyszlosci nieprzewidzimy..Co do roznicy wieku miedzy dziecmi u nas 7lat..troszke sporo..ale kiedy czlowiek wyjdzie z pieluch robi sie wygodny.. ;)

A ciaza zdecydowanie inna niz przy synku..sklada sie na to za pewne wiele czynnikow..miedzy innymi wiek..
Wtedy 23lata pelna energii..zero dolegliwosci..i tak samo zniecierpliwiona jak kilka naszych forumowych przyszlych mam..
Teraz troche starsza juz z jakims doswiadczeniem i mimo ze chcialabym jak kazda z nas juz zobaczyc i utulic malenstwo..to jednak czekam spokojnie kiedy sama zechce sie urodzic..
Narodziny dziecka ( nie tylko mowa o porodzie) to takze mimo wszystko dosc trudny czas dla kobiety..No ale kto jak nie my? ;)

No to jak dziewczyny ktora nastepna? Na kogo wypadnie na tego benc :) :) :)


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ha i nic nie wiem bo juz nie bylo tego co rano,a ten mi tylko przeczytal co tamten(zastepca ordynatora) napisal:( Chyba będę musiała czekać aż znowu będzie miał dyzur
 
Na ktg byłam, skurcze są ale to dobrze, na samolocie wyszło ze mam na ok 1-2 cm rozwacia. Po badaniu trochę krwawilam, aż na leginsy przeszło, no ale teraz jest ok. Jak nadal będę krwawic to zadzwonię do niego. I w czwartek mam się zgłosić na ktg do przychodni. W sobotę, jeśli nadal nie urodze to po 8 mam zgłosić się do niego do szpitala, z torbą i "będziemy działać".

Edit. Waga już mi stoi w miejscu. Na plusie 13,5 kg czyli książkowo
Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Joanna_d witaj [emoji3] z jednej strony się ciesz że nic nie dolega bo to uciążliwe na dłuższą metę.
Może napiszesz coś o sobie

Dzięki za miłe przyjęcie :)
Mam 27 lat to będzie moje pierwsze dziecko i już się doczekać nie mogę :) Poza tym jestem ze Szczecina i pracuję w szkole z maluchami z klas 1-3 ;)
 
Wreszcie się mogę skupić żeby odpisać.. przynajmniej spróbuję :D
Dzień wypełnia mi opieka nad dziewczynami. Może strasza nie wymaga tyle uwagi ale na zajęcia trzeba wozić :D W niedzielę byliśmy na wypadzie całodziennym ok 60 km od domu. Za tydzień mąż chce jechać 300 km, do Energylandii. Ja zostaje w domu. Mam nie rodzić w tym czasie bo nie będzie ich przez 3 dni.
Za urodzenie dostałam jedynie kwiatki albo i aż kwiatki, mój mąż mało wylewny choć o bransoletkę Pandory susze mu głowę od dawna...
W ogóle jestem ciekawa jego reakcji przy porodzie odnośnie płci :D
Odwiedziny w szpitalu po pierwszym porodzie wspominam źle. Przy drugim były mi bez znaczenia bo czułam się rewelacyjnie. Wróciliśmy ze szpitala i na drugi dzień wpadła już siora, szwagier i ich synek.
Ja też stopuje, 3 dzieci to dla mnie dużo. I choć może będzie 3 córka nie dam się namówić na żadną ciążę. Zainwestuje w spiralę najszybciej jak tylko się da. Mój nienawidzi prezerwatyw a ja lykania tabletek :D
Finansowo, zdrowotnie nie narzekam, ale edukacja i w ogóle postęp mnie przeraża...
Wszystkiego trzeba dopilnować...
Ta ciąża nie była planowana i jakoś do teraz mam dystans, może po porodzie wszystko się odmieni.
Żłobka nie planuje chyba że tesciowa mnie mocno zdenerwuje to wtedy się zdecyduje albo będę szukać opiekunki.
Uczucie gorąca doskwiera mi od dawna. Chyba od 32 tc. Teraz pogoda idealna dla mnie.
Puchna mi stopy i dłonie ale kursuje cały dzień więc nie odczuwam. W upały będzie gorzej. Za to mój M w odwrotną stronę, nigdy nie narzekał na upały a teraz ciągle mu zimno :D
Aniek widzę że Wy też aktywnie, ile macie km do Zakopca?? Mojego tam nie ciagnie i jeszcze nie byliśmy... nad morze też już go ciężko namówić od czasu kiedy pojechaliśmy na Węgry:)
Paalinaa to mi tak dretwialy dłonie w ostatniej fazie porodu może to objaw stresu...
Ja ten tydzień pokonuje autem 30 km x 4 a do miasta też mam tyle, ale co zrobić nikogo prosić się nie będę bo więcej zachodu z organizacją. Na miejscu mam market aptekę rzeznika ośrodek zdrowia więc nie ma co narzekać.
 
reklama
Joanna_d - witaj [emoji3]!!! Cieszę się, że do Nas dołączyłas [emoji4]. Teraz rozumiem, dlaczego napisałaś, że od niedawna masz więcej czasu [emoji1] (wakacje).
Sporo z nas ma już starsze dzieci, m.in. w przedziale kl.1-3 (osobiście jestem mamą 8-latki, która od września idzie do 3 klasy), także liczę na wzajemna pomoc i wymianę zdań [emoji6]


Alex - dokładnie, wiek swoje robi [emoji6][emoji3].
 
Do góry