reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Joanna_d witaj. Fajnie że do Nas trafiłaś.

Paninka do Zakopca mam ok.150km. Jeździmy przez Słowację, bez korków.
Wiem że na świecie są fajniejsze miejsca niż polskie morze, ale ja mam słabość. Od kilku lat jeździmy w to samo miejsce i jest cudnie. Spokój, prawie pusta plaża i w koło tylko las. W tym roku był tam szwagier i mówił, że zaczyna się powoli zaludniać.
Na wrzesień mamy zaproszenie od przyjaciela męża, do Chorwacji i mąż jest oczywiście na tak, a ja się zastanawiam.

Alex gratuluję! Zdolniacha!

Abed musi być dobrze, nie ma innej opcji!

Madziazt gratuluję wizyty i konkretnego planu.

Paninka całkiem spora dzidzia, będziesz miała co rodzić.

Pumelova no jak najbliższa rodzina, to jasne że nie odmówisz, położnej też nie. Ale już się tego boję.
Zdecydowałam. Dotrwałam do bezpiecznego momentu i wybraliśmy ten prywatny.

Dziś miałam przypływ energii i ogarnęłam większość mieszkania. Jutrn przerwa bo przyjaciółka się zapowiedziała, a w czwartek reszta porządków , w piątek fryzjer i mogę rodzić!
 
Dziewuchy zdalam egzaminy.. :) I to z calkiem fajnymi wynikami..Radosc mnie rozpiera :) :) :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Super gratuluję! To teraz musisz to opic;)
Abed to będziesz po mnie dzien lub 2 dowiem się chyba jutro:rolleyes2:
Joanna wszystko zalezy na jaki trafisz dzien-moze byc luz a może bedzie hardkor i wtedy wiesz co bedzie no chyba ze cc wcześniej u nich ustalone ale zecze ci sn!
Ola moj tak mial przy corce a że młodzi i glupi to albo nie bylo albo on mial przyjemnosc. A teraz nie ma mowy-kozystal dopóki byla okazja. W niedzielę chcial a w poniedziałek wizyta(a ja jakos nie chcialam bo glupio mi przed wizyta) i sam mowil obojętnie w ktora dziurke bo mu sie chce:D a jak teraz nie to przecież ile będzie musiał czekać aż dojde do siebie a potem jeszcze opieka przy dzieciach to **** wie kiedy tak naprawdę cos bedzie-biedny rozrzalony;)
Emol to moze rano jak wstaniemy bedziesz w trakcie lub juz po-zycze szybkiego porodu.
Madziat jesli dobry sprzet-nie przeklamuje to malutka Twoja corcia ale za to latwiej bedzie Ci urodzic. Gratuluję ujemnego gbsa.
Jutro koleżanka rodzi cc-teraz lezy w sali na przeciwko:) skończony 37 tydzień ale miala krwotoki i dlatego tak szybko.
A ja coraz częściej skurcze czuje(jak juz wiem ze to one:p). Obym dotrzymala do przyszłego tygodniao_O
Aga ja zauważyłam ze jak kieruje to mna tak nie trzęsie a tak to nawet male dziury odczuwam i dzieci tez i nie lubię przez to teraz dużo jezdzic.

Patuszka waga naprawdę mega ale wiemy o przeklamaniach wiec miej dobre mysli. Moze przez ten tydzień Ci się rozwinie.
Moj to nie mial oporow patrzec jak mnie bada a ja go noe wyganialam bo nic więcej nie zobaczyl u gin. Czego sam.nie widzial:tak: ale jakbym miała rodzic sn to juz by ze mna pewnie nie poszedl tak bylo z corka :(

Wiecie mysle ze przyszly tydzien lipcowki pobija rekord w porodach;)

Milej nocy:)
 
Patuszka - często zdarza się tak, że jak przed czasem dziecko się pcha na świat, i trzeba zwolnić (a Ty tak przecież miałas), to później jest problem aby w terminie wyszły, i najczęściej ciążę są przenoszone o tydzień bądź dwa [emoji6].
Nie dziwię Ci się, ze juz się boisz wagi końcowej dziecka - bo Ty filigranowa Babeczka jesteś. Ale i tu natura działa cuda i niemożliwe staje się możliwym [emoji3].
Co do Twojego P.. Wytłumacz mu, że to wyproszenie w trakcie badania ginekologicznego odbywa się w kazdym gabinecie. Jest to chwila pomiędzy ginem a pacjentka, i na dobrą sprawę on i tak poza Twoimi emocjami w trakcie gmerania wewnątrz nic nie widział. Co innego usg i poród... Bo tam widać wszystko [emoji3]



Aniek - a w które rejony Chorwacji planujecie jechać?
Zakopane też kocham [emoji177]. I Słowację (m.in. Tatralandia)
Ja też już ogarniam takie rejony, że mąż się śmieje, że jak zacznę rodzic i jemu przyjdzie to dokanczac to się chyba zachlasta [emoji1]
 
Aga.... Hahahahahah "celował miedzy oczy" [emoji23][emoji23][emoji23] ok, wygralas [emoji23]

Monti ja wiem, ze max 2 tygodnie. Ale to powoduje ciagle wahania - chce jeszcze byc z brzuchem vs juz noe chce. A mam ich dziennie 1000 :D

Patuszka- widze ze co facet to swoje paranoje i wymysły :D chyba tez im sie juz ciaza rzuciła
Na głowy ;)

Liuli- wiadomo! Bo go sobie wychowam [emoji23][emoji23][emoji23]

Anita - tak to wlasnie jest z facetami!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie raz był mąż od początku w gabinecie to lekarz go wyprosil na czas badania na samolocie. Potem go zawołał. Więc na kolejnych wizytach już dopiero meza wolałam jak miałam kłaść się na usg. Wcześniej nie wchodził ze mną do gabinetu ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W, o tak, zdecydowanie na mózg im padło[emoji23][emoji23] z dzisiejszych smaczków to mówi do mnie, że wie że taka nerwowa jestem przez hormony w ciąży (a nie dlatego, że coś źle zrobił[emoji23][emoji23]). No tak, przecież on jest w ciąży i biedny się męczy[emoji12][emoji12]

Emol, jak byliśmy razem u poprzedniego ginekologa to też wszedł ze mną od razu i lekarz go wyprosił na czas fotela więc nie wiem czemu sobie wkręcił, że teraz będzie inaczej... Faceci...
 
reklama
Emol - no te gmerania wewnątrz mega szybko przyspieszają [emoji6]. Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]


Chybra - zdrówka życzę. Zdaj jutro relacje z testowania sprzętów [emoji3]


Madziazt - gratuluję wyniku gbs [emoji5].
Kurcze..Ty dalej opuchnieta? Ten wywar z pietruchy nie pomógł?
Waga Malutkiej jeszcze może wszystkich zaskoczyć na plus, najważniejsze to to ciśnienie teraz - oby się unormowalo. Główka do góry - będzie dobrze [emoji5]. A i mąż za niedługo dojedzie to już w ogóle będzie cacy [emoji4].
 
Do góry