reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej [emoji3]

Judith - ogromne gratulacje!!!

Madzia - brawo!! Gratuluję z całego serducha [emoji8]

Wszystkiego co najlepsze dla Was i Waszych Dzieciaczkow [emoji8][emoji8][emoji8]




Dziękuję wszystkim za kciuki [emoji8][emoji8][emoji8].
Ja tak tylko na szybko:
Tule ją [emoji3] - Kalinka, ur. 07.07.2017 o godz. 22:30, 3500 g i 55 cm, apgar 10/10


Całość od przyjęcia na oddział 2h. Poród bez oxy, zzo, gazu, bez nacięcia i bez pęknięcia, ale ból 100 razy gorszy od poprzedniego porodu.
Różnica w porodach polegała przede wszystkim na tym, że przy 1 porodzie saczyly mi się powolutku wody, a tu lało się ze mnie ciurkiem 2h.
Także zostałam na porodówke przyjęta z powodu odejścia wód, bez czynności porodowej (rozwarcie raptem 2 cm, i zero skurczy, która nagle zaczely się z taką siła, że nawet cc mi przeszło przez głowę).


Ola - trzymam mocno kciukasy za Ciebie! [emoji110][emoji110]. Jak już wkładka/podkład krwią podbarwiony to szybko pójdzie [emoji6]
 
reklama
Megan gratuluję, dużo zdrowia dla Was :*

Ola W powodzenia :)

Ja mam od 6 skurcze, sprawdzam z aplikacją czy regularne ;) bol krzyżowy okropny a co będzie dalej :o:o
A tak w ogóle to przecież dzisiaj jeszcze na grilla miałam iść :p

Aga_k_m Gratulacje, Wszystkiego dobrego dla Was :*

Hmm moja piłka tez leży pod łóżkiem może napompuje i szybciej pójdzie haha ;)

Linoone super, że synuś taki grzeczny, trzymam kciuki żebyście wyszli dzisiaj, w domu najlepiej :)

Pumelova widzę, że Agatka lubi pospać i głodna nie jest, ciekawe jaka moja będzie, ja to niejadek byłam ale mąż podobno cały czas chciał jeść, zresztą nie przeszło mu to haha :D

O boooze co za ból !!!
 
Megan ogromne gratulacje![emoji7]
Duzo zdrówka i sił dla Was![emoji8]
Aga gratuluje serdecznie! Super ze Kalinka juz z Tobą![emoji7]dużo zdrówka i szybkiego wyjscia do domku[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ewella - współczuję bólu krzyżowego... Ale dajesz Dziewczyno - za niedługo będzie po wszystkim! [emoji4][emoji110][emoji110]. Trzymam kciuki za Was [emoji110] [emoji110] [emoji8]
 
Alex godzina 9 więc siebie ogarniam, wykapalam, zaraz mezus idzie po świeże bułeczki. A jazdy samochodem mam na 10-15 min niecałe, (dla zorientowanych Wałem miedzyszynskim, 2 pasy więc szybciutko)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola.W kochana szybko pojdzie :* kibicujemy :D

Aguś moje gratulacje :* witaj ksiezniczko na swiecie :*

Oo ewella czyzbys ty dzisiaj rowniez urodzila :D ? Trzymam kciuki za rozwoj sytuacji[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Megan, aha gratulacje dziewczyny

&&&&&& Za dzisiejsze mamusie porodowkowe
Miłego dnia,



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry