reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim gratulacje! Boze ile ja bym dała, zeby moj poród tak wygladal... dobrze, ze u Ciebie przebiegło tak super :)

Tymczasem niestety był pierwszym i ostatnim porodem, raczej nie zdecyduje sie na kolejne dziecko.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Aim, gratulacje. Muszę się wam pozalic ale i poprosić o radę. Małej wyszła zoltaczka i musi być naświetlana. Niby jest ze mną w sali ale wiadomo, żeby odniosło to skutek to musi być tam jak najdłużej. Z karmieniem u nas ciężko, ładnie ssie ale dopiero jak dobrze złapie A z tym jest problem. Denerwuje się strasznie A ja płacze razem z nią. No ale nie mogę próbować w nieskończoność, bo przecież naświetlanie... wczoraj się poddalam i poprosiłam żeby dokarmili butla. Ja próbuję laktatorem odciągnąć żeby jadła moje. A dziś poszła mi krew z jednego sutka. Sama już nie wiem co robić. Do tego jeszcze ten ból głowy koszmarny...

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to jednak poród był i już jestem po [emoji14] życzę wszystkim takiego ekspresu choć położna twierdzi że dużo z tego to tkwi w głowie i nastawieniu. Więc dobrego nastawienia ;) z powodu prędkości porodu nie zdążyli mi dać znieczulenia zo xD ale szczerze-myślałam że będzie bardziej boleć... Jasne, nie było to przyjemne, ale jednak do przeżycia! Więc nie bać się, nawet przy niskim progu bólu i braku znieczulenia! I słuchać położnej, robić wszystko co każe. To wiele pomaga. Także przed 2 już zostałam mamą 3 kilogramowego i 53 centymetrowego człowieka :)
Serdeczne gratulacje i duzo zdrowka dla was :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia też mam windi ale też nie próbowałam. Od wczoraj mała jakoś sama cisnie i kupke i baki. Do środy powinnam mieć kropelki więc będę dzialac:)

Aniek dokładnie tak bym zrobiła - pojechała sprawdzic. Ale najpierw zrób sobie krótki spacer bo to pomaga w oczyszczaniu (jak chodzisz) to może się coś ruszy.

Oliweczkaa nie martw się w koncu będą regularne i Cię nie puszcza:) szkoda twoich nerwów:*

Ola W jak nie schodzi ten nalot chusteczka to mogą być plesniawki chyba też czytałam bo moja też miała ale zniknelo przy którymś karmieniu więc to chyba z ulewania jej zostalo. A jakby Twój miał plesniawki to co wtedy to boli może dlatego krzyczeć przy piersi

Aim serdeczne gratulacje! [emoji173][emoji173]Ile trwał sam porod? Mniej wiecej:) nacinali Cie? I jak Twój człowiek będzie się nazywal? Zdradzisz nam?:)

Ika ja odciagalam swoje mleko jak była naświetlana żeby jej właśnie nie brać do sali bo miałam problem żeby ja nakarmic. Wierzę sutki, smaruj swoim mlekiem żeby się zagoily i odciagaj żeby trzymać laktacje, a to że jej dają mm to nie koniec świata:)) nie martw się parę dni i będziecie w domku!



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim gratuluję

Joanna super,ze juz w domku. Z mleczkiem to najwazniejsze,ze ladnie je,kolek nie ma.

Katja trzymam kciuki za Liwie i jej oczko, oby obyło się bez zabiegu

Aga_k_m na brodawki mi pomogła lanolin. U mnie narazie Filip bez zarzutów, cały czas całuje Mikołajka i powtarza że jest słodki, ale myślę, że i mnie nie ominął sceny zazdrości .
Ahhh temat tesciow [emoji6] współczuję, ja mam super tesciow

Chybra ty to masz siłę kobieto. A męża postaw do pionu.... co on sobie myśli [emoji3]


Pumelova u mnie w dzień identycznie ..... ja zaczęłam podawać delicol i może i więcej bakow puszcza , ale i tak się preży i mam wrażenie, że mniej kup robi losie nocki ok, a w dzień strasznie mało śpi, cały czas się preży,szczególnie po jedzeniu jak juz przysnie i to go wybudza. . Wydaje mi się, że te nasze dzieciaczki poprostu dojrzewają,te biedne brzuszki przyzwyczajają się do mleczka,jak czytam , że więk szość z nas tak ma to jestem spokojniejsza [emoji4]
 
reklama
Do góry