reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

U nas miejsce po szczepionce na gruźlicę wyglada tak:
1503411687-aaaaaa.jpeg



Wiec chyba juz sie nie powinno zaczac babrać?
Chociaz tyle dobrego... chyba ze to źle, bo np wszystko sie kumuluje w dziecku :D

Dzis moj albo ryczał w nie odgłosy albo spał. Przespał w dzien 2,5h ciągiem!!!! Byłam w szoku. Szkoda tylko ze cały ranek sie darł....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas też nic na razie się nie dzieje z tym miejscem po szczepionce.

Po K @dostałam po 9 tyg, a pierwszą wizytę u ginki miałam po 8 tyg i wtedy mi przepisała Elin. Czyli jeszcze chwila do wizyty. Nie mogę się doczekać szczerze mówiąc aby się dowiedzieć czy wszystko na dole ok. Mam wypukłe ślady po zszywaniu, ale nie są czerwone i nie bolą. Chyba się jakoś wyrównają nie?
 
Misia Ika byłam u lekarza i to miesiączka. Bo jestem młoda i szybko mi się hormony regulują... szkoda bo miałam nadzieję że chociaż z 3 miesiące będę miała spokój. A tu już od razu, mały jeszcze nie jest regularny a ja się już bawię w podpaski :( a wizytę u giną miałam umowiana za tydzień... kto by się spodziewał.

Maziajka gratuluję 2 miesięcy :) :*

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajko - samych najlepszosci dla Jagodzi [emoji8][emoji8][emoji8]. Dużo zdrówka i oby kolejny miesiąc była taka grzeczna jak do tej pory .


Emol - ale szybciutko [emoji33]. Dobrze, że wiesz, że to @, przynajmniej wiesz na czym stoisz, no i antykoncepcja może być skuteczniejsza.



Liluli - szukaj kiecek na allegro [emoji6]
 
Emol, trochę w szoku jestem. Nie sądziłam że to tak szybko może nastąpić. Ale dobrze że przynajmniej wiesz na czym stoisz.
U nas miejsce po szczepionce wygląda tak jak u Oli i jutro będzie 6 tygodni. Podobno kiedyś twierdzili że jak się nie babrze, to znaczy ze się nie przyjęła szczepionka i trzeba powtórzyć. Teraz już się chyba tego nie robi.
Maziajka, najlepszego dla Jagodki! [emoji8]
Dziś zaliczyłam pierwsze publiczne karmienie. Myślałam że będę się krepowac, ale poczułam się jak prawdziwa mama i byłam dumna że daje malenstwu to co mam najlepszego

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka najlepszego dla Jagodki [emoji3]

Aga k_m chrzciny sa w niedziele. Juz nie mam czasu na allegro.. Jutro ide dalej na poszukiwania [emoji19]


Emol a myslalam ze troche dluzej schodzi nim sie pojawi @ [emoji51]
Ja sie musze tez umowic na wizyte gina choc nie wiem jak to zrobie bo ja wszedzie jezdze z Szymkiem.
Bo moje wyjscia wygladaja tak
1503430523-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny w imieniu Jagody;-)


Liluli haha niezly mem;D moj znow ma zlote rece do Jagody i jak z nia zostaje to przewaznie oboje spia.


Emol szok juz..@... Ale spokojnie dalas rade z pologiem to i dasz z @ tez 3-4 dni pewnie choc wiem ze to nic przyjemnego.



Dziewczyny przeszla juz ktoras na 3 pampersy? bo ja chyba jutro kupie mialam kilka 3 po bratanku i wydaje mi sie ze juz czas bo mloda po 2 ma odgnioty na nozka no i juz ze 3 razy mi przesikala...Za szybko te dzieci rosna[emoji15] [emoji15] [emoji15]



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka ja dopiero dzisiaj na 2 zmieniłam bo mąż kupił 3 opakowania i o 2 za duzo

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry