reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kurczę Wy tak o tym @ mówicie , że i ja go wypatruję u siebie:-p Po K dostałam po 9 tyg. A wczoraj mi wywaliło twarz krostami i tak pobolewa brzuch jak na @ . Noszę jeszcze wkładkę i na niej już tak minimalnie żółte zostaje.
L najedzony, teraz odbicie i mam nadzieję ok 5 następne jedzenie;-) ;)
K leży obok mojego i tylko patrzę na Niego i nasłuchuję czy zacznie się krztusić:no:
 
reklama
Judith pytam z ciekawości nie że strachu:D bo moja koleżanka twierdzi że przy kp nie mozna dostać okresu to jej przytaczam przypadki:p ja po usg wiem że mi się nie zapowiada na okres;-)
Haha widziałam dopiero 2 odcinki ale podoba mi się:D

Misia biedny Grzes:( fajnie że mogłaś wyjść:* a jak wygląda biegunka u dziecka kp?

Chybra a lepiej już coś u Twojego starszaka?

My przespalysmy porę jedzenia - 6,5h:o wyspałam się [emoji16]
O 6 idę zrobić badania - za tym też tęskniłam ale dzięki bogu nie musze robić badania moczu[emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti, my też pneumokoki po dwóch tygodniach.
Ale tym okresem straszycie. Byłam przekonana że przy kp to nie tak szybko. We wtorek wizyta, to zobaczymy jak tam u mnie.
Misia, super ze Twoje wyniki ok, a Grzesia moment i poprawcie. Może po prostu częściej się załatwia? No chyba że tych kupek kilka na godzinę. Zdrówka [emoji8]


Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia zdrowka dla Grzesia [emoji18]

Pumelova kciuki za badania [emoji110][emoji110]

Emol ale podroz..moze chociaz szybko zrobia w poniedzialek samochod.

Ola W.ja sie tak dopatrywalam po szczepieniu i ciagle w nocy zagladalam do lozeczka czy oddycha.

Ja zaczne wprowadzac stale godziny dopiero za tydzien bo poki jest moje rodzenstwo w Polsce to ciagle z Szymkiem jezdzimy i sie tez godziny na kp zmieniaja.

Dziewczyny fajnie ze spacerek sie udal a malutkie sie poznaly [emoji3]

Pumelova mam nadzieje ze w koncu uda mi sie wyjsc na kawke z kolezanka,bo narazie z zakupow sama szybciej wracam niz wyjezdzam.

Chybra zdrowka dla synka [emoji18]
 
Misia, najwazniejsze, ze lepsze!
O masz... to teraz jakis wirus? :/

Kurdw my tez przespaliśmy porę jedzenia - Kuba śpi juz 8 (!!!) godzin bez przerwy [emoji33]
A wczoraj nie zjadl za wiele.
I teraz sie martwie :D z 2 str powinno sie okazać, ze dzis nie bedzie plakac, bo pierwszy raz w zyciu sie porządnie wyspał ;D
Ale cwaniak bo zostawiłam go opatulonego w kokonie na klinie na boku. Twraz patrze a on w kompletnie odkryty, zjechał do połowy kokonu i leży jak żaba [emoji23] na plecach


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzien dobry Dziewczyny!
My zaczelismy dzis dzien pierwszym katarkiem Oliwci:( chyba bylo jej w nocy zimno:(

Badania krwi robicie dzieciaczkom z jakis wskazan czy tak po prostu pediatra zlecil?
 
Pumelova na razie to tata mój ma biegunkę :)
Pola no masz, ale taki prawdziwy katar czy wydzielina? Bedanie krwi robiliśmy przy okazji badania tsh i wyszło słabo dlatego po miesiącu powtarzamy. A tsh badalismy bo ka w ciąży miałam niedoczynność.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia widzisz nie zrozumiałam i poszło, wszystkie mi uwierzyły że to j Grzesia:D sorki! Mam nadzieję że nic mu nie będzie[emoji7][emoji7][emoji9][emoji9]

Liluli A mąż jak ogarnia bąbla? Nie daje Ci wytchnienia?

Ola W haha to się poprzekrecal. Może serio się w koncu wyspał! Może to chodziło o zmianę mleka:) oj życzę Ci tego z całego serca:*

Pola ja nie robiłam żadnych badan. Moja też tak brzmi jakby katar miała ale nie da się nic odciagnac. Ale w pon badanie przed szczepieniem to pediatra oceni.

Siedzę w labo, urwalam się przed karmieniem bo młoda się jeszcze przeciagala, kolejki nie ma ale Pani ma wyj*bane i jeszcze nie zeszla. Eh.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde No zjadł porcje i poszedł spac dalej :|
Gdzies kiedys wyczytałam i sie z tego smialam "najpierw rodzice chca, zeby dziecko przespali wreszcie cała noc, a jak w koncu prześpi, to schizuje" [emoji2] ale ja schozuje przez to, ze lekarz pow, zeby przerwy nie były dłuższe niz 5h w nocy. Chociaz w sumie nie wiem czemu. Przeciez jakby był głodny to by sie darł. Chyba.

Pola ja sie waham czy nie zeobic przed szczepieniem. Nie ufam lekarzom, a szczepień sie boje :) wiec chyba wole sprawdzić. Chociaz stres w zwiazku z ukłuciem i płaczem...

Pumelova a co sie pani bedzie spieszyć.... najpierw kawka ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry